Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hadziuk ja nie rozumiem zdziwienia u wszystkich postępowaniem Trumpa, a u Trumpa nie rozumiem zdziwienia postawą Putina. Przecież to srednio lotny człowiek ogarniał wcześniej
4
@Aragorn33 nie wiem, ale ewidentnie na początku tej samej drogi znajduje się obecnie Tomasz Lis
9
@JohnKennedy spokojnie, nasi tutejsi prawicowcy z Konfederacji nienawidzą "lewackich populistów", to na pewno skrytykują tą wypowiedź :p
4
Gdyby nie VAR to ładnie by Lecha wyebali bez mydła i to w 30min
1
@JimMorrisonFCB uwielbiam ten usmiech Briana w 4:05. Na pewno top3 wykonań tego koncertu
2
@Hadziuk Gdybym nie mieszkał w Gdańsku to już dawno rozważyłbym wyjazd za granicę, ale po prostu kocham to miasto i atmosferę tutaj
0
Leon gra w zbijaka, a nie w siatkówkę
2
@arasz1819 najlepszy przykład to powielanie tych fejkowych informacji o uchodzcach. Pis i Konfederacja sporą robotę tutaj robią
15
@Nevermind prof Bartoszewski, Rotmistrz Pilecki, Marian Turski czy wielu innych którzy ten obóz przeżyli przewracają się w grobie jak to czytają. Braun korzysta właśnie na takich jak Ty. "Brzmi logicznie" tylko dlatego, że mówi spokojnie i wplata trudne slowa w swoje wypowiedzi, a korzysta na braku elementarnej wiedzy u odbiorców.
Pojedź do tego obozu, zobacz to kuzwa, masz tam wszystko, łącznie z opakowaniami po cyklonie B i wtedy spróbuj powtórzyć te Twoje wątpliwości
0
@comtedurgell najlepsze jest jak mówię, że zasłałem łóżko ;)
1
@Gaucho przestan.... to już od dawna od wczoraj nie modne
5
@Comentateiro jak szukasz kogoś kto nie wymawia "r" to mogę wpaść :D
12
@maatiixx i najlepsze jest to, że każde zdanie zaczyna od "szczęść Boże".
Chwilę później "miłuje bliźniego", albo jak to woli, "wyraża swój poglad"
16
@michal26 to już nie jest pogląd, to jest kłamstwo historyczne. Możemy mieć inny pogląd na temat tego czy wolimy czarny lakier na aucie czy niebieski, natomiast to co robi Pan Braun to jest manipulacja, kłamstwo i wykorzystywanie mniej lotnych ludzi do napuszczania na ludzi o innym wyznaniu/kulturze/rasie itp. Na to są paragrafy. To nie ma absolutnie nic wspólnego z poglądem
14
@michal26 dla mnie to on granice przekroczył już dawno, jak po śmierci Adamowicza kandydował na prezydenta miasta i pieprzył ludziom na ulicach, że Adamowicz żyje i ukrywa się USA....
To jest chora psychicznie jednostka i nie przekonasz mnie ze ostracyzm to najlepsze podejście. Pozwalanie gościowi mówić i pełnić funkcję publiczne jest niebezpieczne
1
@_catalan genialna fotka
0
@Safrani zależy od wzrostu :p
0
@Zoker możliwe, filmu nie widziałem, natomiast Freddie swoje słynne imprezy robił jak Leonardo Di Caprio obsrywał pieluchy
0
Hmmm. No więc Sikorski postawił warunek Mentzenowi, że nie spotka się na piwie z Mentzenem jeśli ten nie potępi Brauna.
Mentzen wywalił Sikorskiego i innych z KO z imprezy, bo nikt mu przecież warunków stawiać nie będzie, aleeeeeee
Na samym początku swojego wpisu w socjal mediach potępił Brauna.
Czyli:
1. Zrobił dokładnie to o co chodziło Sikorskiemu
2. Stracił trzech gości na swojej imprezie
Co by nie było, to obiektywnie patrząc Sikorski swój cel osiągnął. Znowu ;)
0
Niby Yamal i Freddie Mercury nie mogli siw nigdy poznać, ale wspólne zainteresowania karłami na pewno jest ciekawe :p
1
@BorzyKrzys Sharon zawsze na propsie. Piękna i mądra kobieta, a do tego w Within Temptation wymiata
0
@manero prosto z serca
31
@draxidox prawda jest taka, że od około 5 lat brakuje ludzi do pracy i to sporo.
A jako przedsiębiorca widzę jeszcze jedną zależnośc i to bardzo wyraźnie. Socjale od pis i sztuczne podnoszenie placy minimalnej tak zepsuły rynek pracy, że sporo ludzi nawet sobie sprawy nie zdaje w jakiej dupie jesteśmy
16
@michal26 spróbuj proszę zgłębić dokładnie, krok po kroku, jak do władzy dochodzili Hitler, Mussolini czy Franco. Pozwolenie na "wolność slowa", czyli gadanie Braunowi co mu się podoba to nic innego jak powtórka z rozrywki.
Zresztą wchodząc do jednego z budynków w obozie Auchwitz jest na ścianie wielki cytat "kto nie zna historii, skazany jest na ponowne jej przeżycie". Weź to sobie to serca proszę i nie tłumacz wolnością słowa czy demokracją wypowiadanych przez Brauna treści. Wbrew temu co twierdzisz jest też właśnie rosnąca jego popularność
4
Widzę, że Polska myśl szkoleniowa ma się dobrze również wśród kobiet. Wszystko długa piła. Najlepiej od razu na Pajor. Jprdl
0
Tempo tego meczu bardzo szybkie. Ciekawe jak dziołchy to wytrzymają
0
@goldmetaxa jak dla mnie to chłopaki mogliby spróbować powalczyć o nagrodę Darwina
8
@NeroTFP1 nie ma spiny, są drugie terminy
4
@DLFCB żadne ała, chyba że przegapiłem rozwód Donalda
0
@th@les profesor Matczak zawsze na propsie