0

@clyde Żukowska jest głupia i należy do moich "top" idiotow w Sejmie, ale tutaj manipulujesz. Dodaj kontekst tej wypowiedzi. Mozdzonek założył jakiś chóru wzrost populacji dzików i to co powiedziała Zukowska to było nic innego jak sarkazm

0

@Andi18 za Grzesia Laty, ale spokojnie, bo Kulesza dopiero zaczyna drugą kadencję

0

@Azazel_Pazuzu dobrze, że drugą połowę odpuściłeś, bo dziś byśmy nie rozmawiali

0

@Encore no nie kliri, bo ten kontakt nie spowodował upadku.

0

Gdyby on nie stanął na tej nodze jeszcze to czysty karny.... Ale chłop poczuł kontakt, podparl się na tej nodze, po czym do mózgu dotarł impuls, że był kontakt to podkulił nogę.... dla mnie to nie karny, i to niezależnie jaka drużyna gra

3

@Kgorecki2500 i naglowki: Zelensky popełnił samobójstwo. Znamy ostatnie słowa "nie strzelajcie towarzyszu"

0

@RivaldoVitorBorba sprawdzałem kilkanaście lat auta przed zakupem, zanim jeszcze były firmy zajmujace się tym. Gdy na rynek weszło autotesto to się rozreklamowali, tvn turbo, reklamy... I niedługo po tym co wchodziłem do autohandlu to słyszałem "ile chcesz dla siebie, żeby klient to wziął? Ci z autotesto biorą po 1000zl"

Poszukaj mniejszej firmy, która sprawdzi Ci samochód, bo jak ktoś pracuje na swoją markę, to w życiu nie będzie brał w łapę.

Jeżeli jesteś z pomorskiego to mogę Tobie pomóc.

0

@CLS63AMG auto DNA i inne tego typu to ściek. Zresztą wystarczy przeczytać ich regulamin, że nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w raporcie. O przykładach nierzetelności w tych raportach to mógłbym pisać godzinami

0

@olejtm ja się czymś takim zajmuje

0

@michal26 spokojnie. Nie wiem dlaczego akurat Ty to wziąłeś do siebie.

PS jak widać Nawrockiego administracja Trumpa też poważa średnio. Po prostu Trump ma przedmiotowe podejście do ludzi. Jemu wybór Nawrockiego był na rękę, bo jest po prostu łatwiejszy do manipulacji

3

@Marusek ja to bym im oddał nawet pewną wille na Żoliborzu ;)

1

@Aragorn33 im nie przejdzie przez klawiaturę, że to kancelaria Prezydenta zawaliła.

U konfederatów to działa tak:
Zawalił Tusk -> ha, rudy, podnóżek Merkel, do niczego się nie nadaje, wina Tuska

Zawalił Nawrocki -> niech usiądą i się w końcu dogadają, bo nie wiadomo kto jest winien

1

@Aragorn33 najciemniejsza to jest czarna dziura u @Kessie w nocy.

Jakby co, to koledzy mi mówili

2

@shinthps i tylko dla niepoznaki udaje, że interesują go panie o nienagannej urodzie

1

@Aragorn33 i ja się pod tym podpisuje obiema rencyma. Mam identyczne zdanie na ten temat. Wystarczy też spojrzeć, że jak kancelaria Prezydenta wyrwała dla siebie to jedno spotkanie, to dla nich ważniejsze było opowiadanie w mediach ze to oni, a nie Tusk tam byli, zamiast mówić o meritum tego spotkania. Po drugiej stronie w sprawach Ukrainy jednak przeważają merytoryczne informacje, a nie podkreślanie kto komu rękę uścisnął. Tu trzeba załatwić interesy dla Polski, a nie kuzwa robić sobie show.

1

@LOPEZ16 spełnione marzenie z dzieciństwa Opel Omega w wersji Irmscher. Mam go ponad 15 lat i zostanie ze mną do końca.
Niedawno kolejna zabawka którą kupiłem to SL 500.

A takim marzeniem jest RS6 C7 Avant. Oczywiście jak to u mnie, nic seryjne nie zostaje, więc miałbym plan na ten samochód

4

@Lanosss Abelard świetnie oddaje moja opinie o myśliwych


0

@KidusFCB około 2tys

0

@paweldunajecfcb trzymam za Ciebie kciuki, ale tu modlitwa nie pomoże niestety. Niestety depresja to straszne gówno i sam chciałbym wiedzieć jak skutecznie się go pozbyć

1

@KidusFCB hmmm, pewnie z Gdańska aż za Dubrownik jakby tak mierzyć odległość od domu

2

Że Araujo jeszcze biega bez żółtej kartki to tylko hiszpańska myśl sędziowska to ogarnia

10

Porównuje sobie jak Trump przyjął Zelenskiego, a jak przyjął Putina. Tutaj pięknie widać prorosyjskosc Trumpa.

0

Wyjasni mi ktoś fenomen tego Ouma czy jak on się nazywa. Gość jest fatalny. Spowalnia grę, odskakuje mu piłka, gra baaardzo niedokładnie nawet do najbliższego, co znowu spowalnia grę, mnóstwo strat na tak newralgicznej pozycji, albo wsadzanie kolegów na konia.... o co tu chodzi?

0

@Criss18Barca do dziś pamietam skład tamtej Wisły, a mecze z Parmą, Lazio, Schalke... poezja

0

@MadafakinGuy oraz Realu Madryt

5

@NeroTFP1 mój dziadek od strony Taty niestety zrobił dokładnie na odwrót... odmłodził się o 3 lata. Z ciekawostek urodzony we Lwowie, w Polsce. Do śmierci nienawidził Ukraińców przez UPA, ale cenił Rosjan bo mu na studiach sieczkę zrobili w głowie ile to zawdzięcza Polsce Ludowej i Zwiazkowi Radzieckiemu.

Ciekawsza historia z moim pradziadkiem i jego bratem. Pradziadek miał drukarnie w Grudziądzu. Gdy weszli Niemcy to zajęli drukarnie, ale pradziadek był nadal tam dyrektorem. U Niemców był porządek, to wszystko miało nadal dobrze funkcjonować. Potem weszli Ruscy.... I wywieźli co się dało do Rosji, a to czego się nie dało to zostawili po sobie zgliszcza.
Brat pradziadka siłą wcielony do SS. Później udało mu się dezerterować do Anglii.

Moja babcia jak była nastoletnią dziewczyną i wchodzili Niemcy to było ok. Jak szli Ruscy to chowali wszystkie dziewczyny gdzie się dało, bo oni dymali wszystko co się dało, na potęgę gwałcili. Nigdy przed nikim podobno nie było takiego strachu jak przed ruskimi.

7

@clyde mój dziadek zginął w obozie. Spadł z wieży wartowniczej :p

A drugi dziadek podczas bitwy o Anglię samodzielnie unicestwił 5 niemieckich samolotów. To prawdopodobnie najgorszy mechanik w historii Luftwaffe :p

1

@July_6_BcN bardzo często już jest zadaniowy tryb pracy. Tylko też niestety mało ludzi w naszym kraju nadaje się do takiego trybu pracy, bo nie umieją sobie zorganizować czasu i po prostu nie umieją pracować gdy maja za dużo swobody

5

@lajcior będę brał cię,
W aucie,
Cię
Ehe
:p

1

@BulaKG nie no, tu KNF zadziałał natychmiast, tak jak trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?