8

@NeroTFP1 nie ma spiny, są drugie terminy

4

@DLFCB żadne ała, chyba że przegapiłem rozwód Donalda

0

@th@les profesor Matczak zawsze na propsie

0

@Kgorecki2500 to jest niebywałe, że gość który powinien siedzieć, gość który ma bardzo podejrzane kontakty w Rosji będzie szefem BBN i będzie miał dostęp do tajemnic Państwowych.
Albo Ci z PiS są tak tępi, albo tam jest więcej ruskich agentów niż się spodziewalem

1

@Gibbon_FCB spokojnie, niedługo pójdzie pierdziec w pasiaka

0

@BorzyKrzys może ja się starzeje, ale nie bardzo rozumiem o co się jej czepiacie w tej wypowiedzi?

1

@Xaviball u mnie jutro max 26, ale tylko koło godz 10. Później 21st. Idealnie

5

Tak swoją drogą, to mój kolega wczoraj mi zwrócił uwagę na ciekawą rzecz.
Wykonuje mobilną obróbkę skrawaniem. Często ma wyjazdy do Holandii.

Wraca do Polski (auto dostawcze), a na granicy z Polską na środku drogi stoją ludzie, jeden w kamizelce ruch obrony granicy. Oni do niego, że ma wysiąść z auta i otworzyć pakę. On ma tam sprzętu za pół miliona, oni ani się nie wylegitymowali, ani nic (no bo jak, skoro to nie są sluzby), niektórzy z nich czuć alkohol i gadają ze ma wysiadać z auta i im otworzyć auto.

Oczywiście nie chu chu tego nie zrobił, to mu zaczęli kopać w auto. Dopiero gdy zaczął dzwonić na Policję to zaczął być względny spokój.

Patola

Generalnie z tego co mówi, to on ma regularne kontrole na granicy Polsko Niemieckiej i Niemiecko Holenderskiej, ale przez Policję/Straż graniczną. Ściągają wyrywkowo auta osobowe i każde auto dostawcze. A w Polsce się jakaś dzicz zaczyna

6

@esem91 ona serio powinna zmienić leki

1

@Sulimo niestety nie mam czasu tego śledzić, czasami jakieś urywki mi się zdarza. Ogólnie jeśli chodzi o grupę VAG to z tego co wiem dość dobrze ogarnia.

Szkoda, że nie mam czasu i umiejętności na składanie filmików, bo może też bym się w to pobawił. Sporo mam dziwnych przypadków przy których inni się poddają, albo fajne auta do porobienia.

Nawet teraz składamy silnik 6.4 Hemi,
Do diagnozy mamy ciekawy przypadek w 6.3 AMG. Uzbierałoby sie tego

2

@Kessie nie takie idealne. Widelec trzeba trochę dogiąć żeby pasował.

Koledzy mi mowili

5

@Karol145 Ty jest Karol Marks?
Dla wszystkich po równo

1

@lithotripter Mercedesa SL 500

Dwóch stałych klientów ma takie i jakoś mnie wzięło żeby kupić i coś porobić przy takim, a przy okazji nacieszyć ucho dźwiękiem pięciolitrowego V8

0

@Roobo dziękuję. Faktycznie trochę go ponieslo

1

@Safrani a ja chyba mam kryzys wieku średniego, bo wczoraj kupiłem kabrioleta :p

0

@Roobo trzeba sobie jeszcze zdać sprawę, że komitet wyborczy nie weryfikuje poglądów ludzi którzy zgłaszają się do komisji. Faktycznie trudno stwierdzić co to są za ludzie. Jedyne co wiadomo, to że zgłosili się oni do danego komitetu wyborczego jako chetni do pracy w komisji

0

@Roobo mógłbyś podesłać ta jego wypowiedz?

W jego raporcie są wszelkie anomalie, nie tylko te na korzyść Trzaskowskiego

0

@Roobo czyli w kolejnej komisji nieprawidłowości. Mam nadzieję, że wyłapią wszystkie te pomyłki

1

@Karamba zgadza się, dlatego cały czas powtarzam, że na policzeniu głosów i wylapaniu wszystkich nieprawidłowości powinno zależeć wszystkim niezależnie od poglądów.

35 lat walczyliśmy o frekwencję na poziomie 70% i nie można teraz tego stracić przez brak zaufania obywatela do rzetelności liczenia głosów.

0

@Roobo bo to jest wybitny specjalista. W dalszej części raportu jest wyjaśnie.

Przeczytajcie cały raport, a nie jaracie się fragmentami

17

@Prorokk a jakie to ma znaczenie w jego misji?

0

@Konradowskyy dodam jeszcze, że wg najnowszych danych stopa bezrobocia w Polsce wśród Ukraińców wynosi 5%.
Stopa bezrobocia ogółem 3,3%

Dane za maj tego roku

0

@Criss18Barca no nie... ja go w ogóle nie chciałem. Do dziś nie potrafię zrozumieć jakim cudem wtedy selekcjonerem nie został Kasperczak

4

@Roobo jeszcze nie wszystkie. Są poważne przesłanki by sądzić, że nieprawidłowości są w ponad 1100 komisji.
I nie, nie wytypował tych komisji żaden polityk, tylko uczony, specjalista i autorytet w statystyce i szukaniu anomalii

2

@norbi77 bardzo dobrze rozumiesz

0

@John_Doe polecam analizę dr Kontka

0

@cracker nie ważne kiedy. Widziałem kilka nagłówków i nie zgłębiałem tematu, bo z zasady szkoda mi czasu na śledzenie co nasi rodacy odwalili za granicą.

0

@Kazragore tu akurat kolor skóry czy pochodzenie nie ma znaczenia.
Naćpane patusy wszędzie się zdarzają.

Dwa dni temu naćpany Polak gonił samolot swoim BMW po lotnisku w Hannowerze. Wtedy nikt nie pytał czy doktor lub inżynier

4

@Kgorecki2500 a mówili, że to Kamala będzie co miesiąc zaczynała nową wojnę jak będzie miał okres.

Okazuje się, że cykl Donalda jest bardzo nieregularny

1

Naukowe opracowanie oparte na algorytmach przez człowieka, który jest autorytetem w dziedzinie algorytmów statystycznych i szukania anomalii

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9826255,wybory-prezydenckie-2025-dr-kontek-podtrzymuje-swoje-kalkulacje-co-sk.html


No, i to by było na tyle z analizy Mentzena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?