0

@Kgorecki2500 mamy pierwszego. Gratuluję

0

@Lucerfi a jakie to ma znaczenie dla tej dyskusji?

2

@BillyButcher no mam nadzieje, ze Karol jako pierwszy wdupowlaz Trumpa zbiera już swoją ekipę od honorowych modułów walk pod Kościerzyną i jadą z pałkami na bliski Wschód walczyć ramię w ramię z Netanjahu

20

Jestem tak po ludzku ciekaw czy fanów Donalda Trumpa naszła jakaś refleksja?
Nasi La Bambowi sympatycy Konfederacji i PiS wielbili go aż trzeba było telefon ze śliny wycierać czytając to. Po jego decyzjach i ruchach odnośnie Rosji i Ukrainy były takie fikołki, że mistrzowie Jogi patrzyli z podziwem.

Więc teraz mam pytanie. Jest już jakaś refleksja, czy jednak nadal pokojową nagroda Nobla dla Trumpa?

0

@Kgorecki2500 przecież się cieszyles, że wygrał :)

0

Młody talent, Paweł Brożek

3

Pamiętam jak czekałem na każdy mecz Ronaldinho jak na spektakl. Niebywały to był magik. Jeżeli chodzi o magię i radość gry to był Ronaldinho, potem długo długo nic.

A teraz gość już siwe włosy, zeby proste, ale ten uśmiech wciąż mu nie schodzi z twarzy. Magik

0

@Criss18Barca zgadza się, bo nikt tego nie wyłapał. Ja jestem zdania, że obie tury powinny zostać ponownie przeliczone, tylko po to aby wyłapać nieuczciwych ludzi i nieuczciwe zachowania

4

@Criss18Barca dla mnie po ponownym liczeniu Nawrocki może wygrać przewagą 2mln głosów, ale ma być transparentnie i uczciwie.

Jeśli raz na to pozwolimy, to przekręca nas (wyborców) kolejny raz i kolejny...

Nie mówiąc już o tym, że 35 lat zajęło nam dojście do frekwencji 70% i po prostu nie możemy tego spieprzyć. Trzeba wyłapać wszystkich i pokazać, że takie rzeczy nie będą tolerowane.

Na tym powinno zależeć wszystkim, niezależnie od poglądów

0

@Roobo to liczą sądy rejonowe, a ich jest dużo.

@Kozinho. Nie w 13... tych komisji jest już ponad 1100. 13 to było tydzień temu w których SN już wydał polecenie ponownego przeliczenia głosów

@Roobo myślę, że nie było do tej pory sytuacji, gdzie wykryto by tak masowe nieprawidłowości. Jeśli się mylę, to po raz kolejny wskaż mi je proszę. Konkretnie

3

@Roobo mógłbyś mi przypomnieć ostatni przypadek gdy sąd rejonowy liczył ponownie głosy w komisjach i wychodziły takie różnice?

Bo gadanie "nieprawidlowosci" były zawsze to budowanie jakiejś alternatywnej rzeczywistości, że co wybory komisję zamieniały wyniki obu kandydatów

EDIT: aż sprawdziłem. W wyborach do Senatu 2019 w okręgu 75 Katowice były ponownie przeliczone głosy na wniosek kandydata PiS. Przy ponownym liczeniu wyniki potwierdziły się.

W 2018 w wyborach samorządowych w łącznie 5 okręgach były powtórzone wybory lub ponowne przeliczenie głosów ze względów proceduralnych! Wyniki nie zmieniły się.


Powiedz mi więc, o jakich nieprawidłowościach z głosami które są zawsze mówisz?

Bo teraz co komisja sprawdzana to "pomylki". A każdy kto był w komisji to wie, że o takie pomyłki jest trudno

1

@michal26 na razie błąd na korzyść Nawrockiego był w jednej komisji.
Podejrzanych jest ponad 1100 komisji. To 3,5% wszystkich komisji. Wystarczy w każdej z tych komisji błędnie przypisać 176 głosów i już wynik obu kandydatów jest równy. To teraz popatrz jakie póki liczny póki co wychodzą w tych komisjach.

7

@Mezocyklon87 doceniam poczucie humoru, że pis nigdy nie podważał wyników.... Oni zawsze gdy przegrali mówili o fałszowaniu wyborów

0

@Tasde na tym aby rzetelnie to sprawdzić powinno zależeć absolutnie wszystkim, niezależnie od poglądów. Jeżeli będą jakiekolwiek wątpliwości to możemy zapomnieć o frekwencjach po 70% W przyszłości

1

@Deviler ale sprzedać dzisiaj auto to jakaś masakra. Mam warsztat i przy okazji czasami czymś przehandluje. Auta po pełnym serwisie, naprawdę dobre, gotowe do jazdy stoją miesiącami

2

@Aragorn33 po ponownym przeliczeniu głosów zapewne też wygrałby Nawrocki, ale wybory powinny być uczciwe i transparentne. Nie można mówić, że każdy głos się liczy po czym olać wyborców.

Druga sprawa, to taka, że wszyscy tutaj zapominamy o skali tych błędów. Ktoś powie, a co to jest 160 głosów?
No to popatrzmy:
1. Różnica między kandydatami to 380tys głosów
2. Wystarczy zatem błędnie przypisać 190tys głosów.
3. W polsce było ponad 32tys obwodowych komisji.
4. Wystarczy zatem aby ŚREDNIO w każdej komisji pomylili sie o 6 głosów na korzyść jednego kandydata.

No i teraz te 160 głosów w jednej komisji "załatwia" już blisko 30 statystycznych komisji.

Tu naprawdę wystarczy się "dobrze" pomylić w kilkuset komisjach i wystarczy aby zmienić wynik.

Po tym co wyszło, to obywatelom po prostu należy się transparentność.... choćby po to, żeby mieli zaufanie aby pójść do następnych wyborów

0

@FcPortoFan1999 gdzieś mi mignęła plota, że Southgate się zgłosił, ale nie weryfikowałem czy to nie fejk

5

„Pierwsza moja myśl to było mocne zdziwienie. Wiedząc o tym, że mieliśmy mecz za dwa dni, zastanawiałem się, co się takiego wydarzyło, że doszło do takich decyzji. Od razu pomyślałem, że to nie będzie dobre dla nikogo. I myślę, że tak też się stało. To było kompletnie niepotrzebne. Nikt nie potrafił zarządzić tym tak, żeby to nie wypłynęło, żeby spróbować to jakoś załagodzić i spróbować dojść do jakiegoś porozumienia, które nie skończyłoby się taką aferą, jak się skończyło.

Było mi żal Roberta. Trzeba oddać cesarzowi, co cesarskie. Trzeba jasno podkreślić, że nie ma drugiej takiej postaci w reprezentacji Polski. Koniec, kropka. Nie wydaje mi się, że była konieczność zabrania tej opaski Robertowi. On przez ładnych parę lat naprawdę dawał kadrze nieocenione bramki, nieocenione sukcesy, przeżywaliśmy dużo wspaniałych chwil. Z tej perspektywy było mi trochę przykro. W sumie trochę została zachwiana hierarchia. Przyjdzie nowy trener i jak ma do tej sytuacji podejść?”

Kuba Błaszczykowski w Foot Track. Bardzo mądrze i z klasą. Można? Mozna

0

@Aragorn33 a nie tak dawno temu ktoś na La Rambli pisał, że Prawo Własności Intelektualnej to debilny i niepotrzebnych przedmiot na studiach. Widać team Republiki na te wykłady nie chodził i teraz będzie boleć

0

@mekston wyebao jak rakieta w Izraelu

1

@Kgorecki2500 jeżeli to prawda, a nie AI to ciekawe kto zgodził się na podsłuchy telefonu któregoś z Panów i dlaczego nie wywalili tego przed wyborami prezydenckimi tylko teraz

3

@Mezocyklon87 jeżeli to w ogóle jest prawdziwe, to z kontekstu wnioskuję, że to było przed wyborami parlamentarnymi. Zatem służby musiały podsłuchiwać.

Zresztą ciekawe jest dlaczego tego nie puścili przed wyborami prezydenckimi? Teraz ten czas kompletnie z tyłka jest

3

@Aragorn33 podobnie jak Antonio Macierewicz.

0

@Matheu12 dobry selekcjoner nawet z przeciętniaków coś ulepi. Już takiego mieliśmy nawet. Leo Beenhakker

4

@Roobo to nie jest żadna kompromitacja. Nie można ludziom na każdym kroku mówić, że każdy głos jest ważny, a potem przypisywać te głosy gdzie indziej.
Czy jeżeli głosowałeś np na Mentzena to machnąłbys ręką gdyby w Twojej komisji przypisali Twój głos na Biejat?

2

@barcelonaLM bardzo rozsądna decyzja

0

@draxidox patrząc na to co posłowie udostępniają w necie, to im akurat ten przedmiot jest bardzo potrzebny

2

@lajcior ja myślę, że Lewy uszanuje ze Zielu jest nowym kapitanem

0

@karolpiłkarz przed rozpoczęciem nowego sezony ;)

Jakby trzeba było jeszcze w czymś pomóc, to pytaj śmiało

1

@Comentateiro mam nadzieję, że nam w tym procesie nie będą towarzyszyły okrzyki "probierz probierz wypierdalaj".

Oczywiście tylko dlatego, że Probierz będzie już dawno wypierdlony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?