2

@lajcior ja myślę, że Lewy uszanuje ze Zielu jest nowym kapitanem

0

@karolpiłkarz przed rozpoczęciem nowego sezony ;)

Jakby trzeba było jeszcze w czymś pomóc, to pytaj śmiało

1

@Comentateiro mam nadzieję, że nam w tym procesie nie będą towarzyszyły okrzyki "probierz probierz wypierdalaj".

Oczywiście tylko dlatego, że Probierz będzie już dawno wypierdlony

0

@FcPortoFan1999 daj im wytrzeźwieć, bo skończy się jak u Kukiza

4

@Kgorecki2500 adekwatnie do nazwy. Zero

1

@Yoshi94 dziękuję, że potwierdziłeś sposób funkcjonowania tego świata jak i to co napisałem o funkcjonowaniu gospodarki. Oczywiście wszystko się zgadza. Jak nie uprawisz odpowiednio ziemi i nie zadnasz odpowiednio o plony to będziesz chodził głodny. Dokładnie tak to działa

2

@MesQueUnClub_87 Bohemian Rhapsody

1

@BorzyKrzys Duńczyk chyba połowę przespał jak tylko to uslyszał

9

@Roobo powoduje mniejszy spadek wartości pieniądza, lepsze warunki do inwestycji kiedy sytuacja na rynku jest przewidywalna, a za tym idzie wzrost płac. Coś się nie zgadza?

2

@pluszek chcesz powiedzieć, że za Tuska CPK w końcu ruszyło i będzie realizowane przez polskie firmy? Zgadza się.

2

@Roobo te informacje można łatwo zweryfikować. Zachęcam

2

@pluszek to nie jest gospodarka centralnie sterowana żeby kliknięcie myszki to zrobić. Do tego trzeba stworzyć warunki. Tworzenie warunków to nic innego jak inwestycje które zapewnią wzrost gospodarczy... I to się dzieje. Tylko trzeba rozumiec absolutne podstawy funkcjonowania gospodarki

7

@VamosDeJong bo w przyszłości się jeszcze nasiedzi

0

@MesQueUnClub_87 bo nikt nie ma tak wytrenowanej wątroby żeby wypić z leśnymi dziadkami z PZPN więcej niż Kulesza.

1

Niewdzięcznicy. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.

Kuba Kiwior strzelił wczoraj golazo

3

Probierz po meczu


0

Kuba Wawrzyniak bardzo ładnie to powiedział. Brawo

0

Dobra Robercik. Koniec urlopu. Szykuj się, bo kadra wzywa

1

@NeroTFP1 Flick nawet nie ma czasu jej do pralki wsadzić, a taki Probierz... Garniak wyprasowany, fryzura nienaganna

0

@Nazio_87 tylko spokojnie. Każda klęska jest nawozem sukcesu, nie pozwól by zawładnęły Tobą emocje.... kurka mać

39

Probierz na konferencji:

"Kiedy mówię "Polska", mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu..."

1

@NeroTFP1 i to jeszcze mieli wiatr w plecy i niższą belkę

1

Polska nie poradziła sobie z Finlandią....
Za Peszko i Glika nie do pomyślenia. Oni Finlandię robili w 15min

1

Ja tam się cieszę z małych rzeczy. Kawior z golem.

0

@tbas komentarz Probierza może być tylko jeden.

Cieszmy się z małych rzeczy

8

Piotrowski... sięgamy po chłopa jak dąb.

W sensie wielki?

Nie, w sensie drewniany

0

Granie przeciwko Finlandii jest niebezpieczne. Można powiedzieć, że zawał serca murowany. Eriksen też mógłby tu swoje 5 groszy dorzucic

5

Ten gość co o mało się nie przekręcił będzie się teraz zastanawiał czy "probierz probierz wypierdalaj" dobiegało z tunelu ze światełkiem czy to było na prawdę

1

@Comentateiro bo gość by już niezyl

0

@esem91 Stano chyba się mija z prawdą.... Ale to u niego dość częste ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?