Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lajcior ja myślę, że Lewy uszanuje ze Zielu jest nowym kapitanem
0
@karolpiłkarz przed rozpoczęciem nowego sezony ;)
Jakby trzeba było jeszcze w czymś pomóc, to pytaj śmiało
1
@Comentateiro mam nadzieję, że nam w tym procesie nie będą towarzyszyły okrzyki "probierz probierz wypierdalaj".
Oczywiście tylko dlatego, że Probierz będzie już dawno wypierdlony
0
@FcPortoFan1999 daj im wytrzeźwieć, bo skończy się jak u Kukiza
4
@Kgorecki2500 adekwatnie do nazwy. Zero
1
@Yoshi94 dziękuję, że potwierdziłeś sposób funkcjonowania tego świata jak i to co napisałem o funkcjonowaniu gospodarki. Oczywiście wszystko się zgadza. Jak nie uprawisz odpowiednio ziemi i nie zadnasz odpowiednio o plony to będziesz chodził głodny. Dokładnie tak to działa
2
@MesQueUnClub_87 Bohemian Rhapsody
1
@BorzyKrzys Duńczyk chyba połowę przespał jak tylko to uslyszał
9
@Roobo powoduje mniejszy spadek wartości pieniądza, lepsze warunki do inwestycji kiedy sytuacja na rynku jest przewidywalna, a za tym idzie wzrost płac. Coś się nie zgadza?
2
@pluszek chcesz powiedzieć, że za Tuska CPK w końcu ruszyło i będzie realizowane przez polskie firmy? Zgadza się.
2
@Roobo te informacje można łatwo zweryfikować. Zachęcam
2
@pluszek to nie jest gospodarka centralnie sterowana żeby kliknięcie myszki to zrobić. Do tego trzeba stworzyć warunki. Tworzenie warunków to nic innego jak inwestycje które zapewnią wzrost gospodarczy... I to się dzieje. Tylko trzeba rozumiec absolutne podstawy funkcjonowania gospodarki
7
@VamosDeJong bo w przyszłości się jeszcze nasiedzi
0
@MesQueUnClub_87 bo nikt nie ma tak wytrenowanej wątroby żeby wypić z leśnymi dziadkami z PZPN więcej niż Kulesza.
1
Niewdzięcznicy. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.
Kuba Kiwior strzelił wczoraj golazo
3
Probierz po meczu
0
Kuba Wawrzyniak bardzo ładnie to powiedział. Brawo
0
Dobra Robercik. Koniec urlopu. Szykuj się, bo kadra wzywa
1
@NeroTFP1 Flick nawet nie ma czasu jej do pralki wsadzić, a taki Probierz... Garniak wyprasowany, fryzura nienaganna
0
@Nazio_87 tylko spokojnie. Każda klęska jest nawozem sukcesu, nie pozwól by zawładnęły Tobą emocje.... kurka mać
39
Probierz na konferencji:
"Kiedy mówię "Polska", mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu..."
1
@NeroTFP1 i to jeszcze mieli wiatr w plecy i niższą belkę
1
Polska nie poradziła sobie z Finlandią....
Za Peszko i Glika nie do pomyślenia. Oni Finlandię robili w 15min
1
Ja tam się cieszę z małych rzeczy. Kawior z golem.
0
@tbas komentarz Probierza może być tylko jeden.
Cieszmy się z małych rzeczy
8
Piotrowski... sięgamy po chłopa jak dąb.
W sensie wielki?
Nie, w sensie drewniany
0
Granie przeciwko Finlandii jest niebezpieczne. Można powiedzieć, że zawał serca murowany. Eriksen też mógłby tu swoje 5 groszy dorzucic
5
Ten gość co o mało się nie przekręcił będzie się teraz zastanawiał czy "probierz probierz wypierdalaj" dobiegało z tunelu ze światełkiem czy to było na prawdę
1
@Comentateiro bo gość by już niezyl
0
@esem91 Stano chyba się mija z prawdą.... Ale to u niego dość częste ostatnio