1

@paweuwarrior zdarzają im się bardzo słabe koncerty

0

@July_6_BcN wierzę na słowo i winszuję. Ja to przypalam wodę na herbatę ;)

0

@July_6_BcN dopiero życie poznajesz :D ciesz się tym jak najdłużej

1

@Uukasz_93 a może autorka artykułu chciala pokazać, że Marta Nawrocka jest taka sama jak każdy z nas, że jest po prostu normalnym człowiekiem?

Skąd Ci się urodziło, że to jakieś upodlanie człowieka? I jak żeś jeszcze e to włączył Trzaskowskiego i Giertycha to już naprawdę mnie ciekawi. Jakie procesy tam zaszły w głowie, że wylało się tyle jadu?

6

@zadafcb jesu.... ze oni chodzą sami po ulicy

2

@Aragorn33 oni obaj są tak zaburzeni, że tam może zdarzyć się wszystko. Już Elon zawiesił loty swoich kapsuł i NASA została bez środka transportu do swoich stacji xD

Teraz czekać aż Trump pójdzie na kolanach do Putina

14

@Aragorn33 dwóch nieobliczalnych chłopów z wywalonym w kosmos ego dorwało się do władzy. Co mogło pójść nie tak?

Ciekawe czy Elon znowu zmieni poglądy:p

0

@RinooniR nie będzie, ale wyjaśnić to trzeba bo ewidentnie jest dużo takich pomyłek w jedną stronę

0

@DonCarletto ekshumacje akurat już trwają

0

@Coutinho007 o drzwiach obrotowych pisze gość, który zakładał chyba więcej partii niż ma dzieci

2

@Kgorecki2500 a jakie znaczenie ma czy to opozycja czy partia rządząca? Przecież do obwodowych komisji idą zwykli ludzie

0

@Tomason wybory.gov.pl tam masz te wszystkie dane i można samemu sprawdzić

0

@wyrek jest jednak pewna zasadnicza różnica miejsca i czasu. Prowadzac obrady Sejmu, siedząc w fotelu Marszałka takich rzeczy nie powinno być. No, ale zrobił to przedstawiciel uwielbianej tutaj Konfederacji, więc nie dziwi mnie taka reakcja.
Chyba tylko @michal26 potrafił to trzeźwo ocenić

2

@Encore jak mam lepsze pytanie do Pana Marszałka Bosaka. Jak można z fotela Marszałka agitować do głosowania na konkretnego kandydata?

0

@LambiPL moderacja zgodnie z duchem Konfederacji marginalizuje kobiety ;)

1

@tigerekxd most szpiegów.


0

@Szakalaka12369 bardzo dobry, biorąc pod uwagę ile pieniędzy pis wyprowadzał poza budzetem panstwa (nielegalnie zresztą). 13 i 14 emerytury poza budżetem i masa innych danin. Dofinansowanie budżety przez NBP (tu sprytnie znaleźli lukę w Konstytucji) itd.

To podobnie jak mydlenie ludziom oczu rzekomo świetnymi wynikami Orlenu

0

@GTBTP w Gdańsku też jest uchwała krajobrazowa (zresztą wydaje mi się, że Gdańsk to jako pierwszy wprowadzal) i jest to genialne. Zupełnie inne miasto

0

@Kgorecki2500 to chyba było jasne od początku, że trzeba cofnąć deforme sądownictwa żeby dostać wszystkie pieniądze z kpo.

Zobaczymy jak Karol do tego podejdzie. U Mentzena w końcu skreślił 8 lat rządów pis

0

@Trencaxarxes dokładnie tak. To są typowe polskie kompleksy odwracanie tego faktu

2

@Aragorn33 zaraz zaczna mówić, że Pegazus to taka konsola hehe, do TVP to oni sami nie chcieli chodzić, a Obajtek te 1,6 mld zł z Orlenu to wyprowadził na zbożny cel

3

@PatrykBarca to nie ma nic wspólnego ze złomowaniem. To ma dużo wspólnego z robieniem ludziom wody z mózgu i dalszej polaryzacji

0

@Eric_Abidal_22 do naprawy sądownictwa potrzebny był prezydent...

2

@barcelonaLM nic takiego nie powiedział w tym wystąpieniu. Mówił o robieniu nowych ustaw, bo już nie ma na co czekać

2

@draxidox ale pewnie za chwilę napiszesz coś o podziałach?

11

Przecież Wy nawet nie słuchacie tego co mowi, tylko lecicie z hejtem

0

@Michael24 to niestety już codzienność w internecie. Farmy trolli, hejterów. Takie coś jest z każdej strony i nie ma co tego pogłębiać i się napuszczac jeden na drugiego

1

@nico724 współczuje i trzymaj się stary :)

A to jak leży nasza edukacja podstaw ekonomii najlepiej widać po kilku moich znajomych. Gość prowadzi firmę 30 lat i się cieszył, że pis obniżył podatki z 17% na 12%. Kilka miesięcy się ze mną kłócił jak mu tłumaczyłem, że nie obniżył, tylko de facto podwyższył z niecałych 16% do 21%.

Ale gość prowadzi malutką firmę, jest sam i doi Państwo nie wystawiając rachunków od większości rzeczy.... I jakie było jego zdziwienie jak musiał wystawić dość spora fakturę i zapłacić składkę zdrowotną. Dopiero wtedy zrozumial

2

@nico724 każdy kto umie liczyć to zauważył... tylko niewielu umie liczyć. Nikomu się nie skleilo, że i tak zapłaciliśmy za to w sklepach, bo paliwo to transport, a transport to składowa ceny końcowej która płaci konsument.

Ja na samej akcji z VAT straciłem 20tys przez rok.... firmy transportowe to miały w setkach tys.

Mamy zawalona edukację obywatelską. Ludzie nie rozumieją absolutnych podstaw funkcjonowania Państwa

6

@arasz1819 ja 8 lat rządów pis odczułem na własnej skórze, ale ile przeczytałem głosów, że to nke ma znaczenia dla obywatela to moje....

Ziobro ze swoją deformą sądownictwa zabrał mi możliwość kupna mieszkania w normalnej cenie.
Duda ze swoimi akcjami w trybunale spowodował, że zrezygnowaliśmy ze starań o 3 dziecko.
Pis w czasie covidu niemal mi firmę przekręcił.
Onajtek z akcją na VAT i pis ze składka zdrowotną spowodowali cofnięcie się firmy w rozwoju 2 lata i redukcję zatrudnienia.

I dożyłem czasu, że do pałacu prezydenckiego wejdzie gangus, ale za to jakiś Maciek zaraz napiszę komentarz, że to piękny widok jak mnie dupa piecze.

Do tego właśnie doszliśmy, że największą radością dla ogromnej części społeczeństwa jest satysfakcja, że się komuś dowaliło.

To po prostu smutne i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?