Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Pytacie jak tam uśmiechnięci?
Myślę, że Romanowski, Matecki, Obajtek, Wąsik, Kamiński... Oni są bardzo uśmiechnięci. Dlaczego? Bo zrobili sobie z naszego kraju dojną krowę, ukradli NASZE pieniądze i będą śmiali się NAM w twarz. Dzięki komu?
To teraz Wy się uśmiechnijcie, tylko szeroko, jak będą dalej Was jechać bez mydła :)
2
@Damian11 sprawdź te informacje z faktami, a nie to co krzyczy pis
0
@L4ngusta wybory.gov.pl
0
@LukaszFan ja myślę że taki Jadczak jak poczuł krew to już pójdzie dalej
0
@PatrykBarca na to co do tej pory wyszlo dowody są, ale tu nie ma problemu. Tutaj wyszły "aferki".
Ale w zanadrzu są jeszcze przynajmniej dwie afery. Jedna wiąże się z narkotykami, a druga z odzyskiwaniem długów... I tam sa ludzie którzy mogą się zdenerwować, jak dziennikarze zaczną drążyć
3
@arasz1819 Kwaśniewski też na to zwracał uwagę
1
Jak teraz przez chęć bycia na świeczniku wyjdzie czym się pałał w przeszłości niezależny, obywateli kandydat i pociągnie tym samym swoich kumpli, to mogą się zdenerwować. Na cienki lód wszedł Karol
0
@zodiak_10 za pisu to byś tam chociaż za parę tys dolarów wizę do Polski kupil, a teraz to lipa...
0
@olejtm do Was przyjadą czarnoskórzy z największymi pytonami
2
@Criss18Barca jeżeli nie wiedzieli, to znaczy że są debilami.
Moim zdaniem było tak, że wiedzieli, ale myśleli że się nie wyda i będą mieli haki na niego. Niestety dla nich wydało się...
I ja wiem, że to jeszcze nie wszystko ;)
10
@Aragorn33 zgadza się... potem wszedł Kaczyński i musiałem miskę pod telewizor podkładać, bo żółc lala się z ekranu
2
@Axoon niesamowite, że ludzie wierzą w takie historie. Nikt tu nie wpuści uchodzcow, bo to samobójstwo polityczne. Najwięcej uchodzcow do tej pory wpuścił pis....
PS ten koleś nie dał tylko komuś w mordę, a jego kolegów nke chciałbyś spotkać
1
@Kgorecki2500 weź to jeszcze raz przeczytaj co napisałeś ;)
0
@Szmulek mi się tego nie czyta pięknie. Ja jestem załamany jak ludzie są na siebie napuszczeni. Są napuszczeni do tego stopnia, że dają przyzwolenie na rzeczy, które 15 lat temu by nie przeszły
6
@FcPortoFan1999 ale w czym problem? Tu nie ma agitacji. Stwierdzenie faktu. Jutro są wybory i jest dwóch kandydatów. Trzaskowski i Nawrocki
0
@Xpert77 +1. Również PSG nie znoszę, ale Lucho to mega fajny chłop i dobry trener
2
Jestem pewny, że Mbappe zobaczy puchar Ligi Mistrzów.... bo chyba go zabiorą na wycieczkę do muzeum Realu, co nie?
1
@wyrek jeden z modułów szlachetnego pojedynku niedzwiadkow z tygryskami
0
@Rupert_Haubica kupa gówna do sprzątania po nich
2
Lucho będzie miał pomnik przed Parc Des Princes
3
Zwycięstwo futbolu. Niestety jednocześnie zwycięstwo katarskich pieniędzy, ale Lucho mi to rekompensuje
0
@norbi77 spokojnie. Oni to przebiją
3
Sommer w tym meczu wygląda jak jak tajwańska podróbka tego Sommera co bronił przeciwko Barcelonie
0
@busel004 i z Hiszpanią doszedł do półfinału Euro.... a wtedy te nazwiska w Hiszpanii naprawdę nie powalaly
0
@RoberDzik tak hehe
3
I tak nam Inter pakował bramki... staly fragment. Tylko wtedy celniej uderzali
2
Teraz Sommer nie ma peleryny? Musiał ja na mecz z Barca założyć
2
Meczyk Barca - PSG to by była uczta dla kibiców. Dwie tak ofensywnie nastawione drużyny
0
@tristan87 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-mowil-o-chorobie-joego-bidena-nie-wspolczujcie-mu/rdflnyl
1
@gumaz krótka pamięć ludzie mają