1

@arasz1819 nie, nie rozumiem. Serio, nie spodziewałem się aż takiego upadku Państwa Polskiego. Czułem zażenowanie, jak Prezydent mojego kraju ukrywał w Pałacu Prezydenckim dwóch przestępców skazanych prawomocnym wyrokiem.... kurde, ale zaraz się okaże, że ten Duda to całkiem spoko człowiek był. Ja po prostu nie wierzę

1

@Comentateiro Danzig.... będę musiał dowód zmienić

1

@arasz1819 nie dziwie się. Nikt o zdrowych zmysłach się nie rozpruje, bo za dużo ludzi by po drodze poleciało. Musieliby przycisnąć kogoś z tego kręgu żeby poszedł na współpracę. Miałem nadzieję, że dziennikarze więcej wyciągną, ale i tak bardzo dużo dali radę. Zostały przynajmniej dwie rzeczy, ale to już znacznie cięższego kalibru niż dps i panny w Grand Hotelu

1

@michal26 nie rozumiem dlaczego akurat Ty to wziąłeś do siebie. Ale obiektywnie, przeleć się po tych odpowiedziach. Przykład masz nawet pod Twoja odpowiedzią

0

@Kozinho. Mamy wspólnego znajomego.

0

@D10SLEO ja jestem pewny, że są prawdziwe... I wiem o jeszcze kilku rzeczach które nie wyszły do tej pory

2

@Death_voice czy Wy w jakikolwiek sposób w ogóle weryfikujecie informacje? Dramat

7

@pax idealny przykład funkcjonowania tego społeczeństwa. Z jednej strony argumenty, ładnie opisany sposób rozumienia problemu.

Co dostałeś w zamian? Argumenty? Nie!
W zamian dostałeś masę inwektyw i braku szacunku "skończyłem czytać na", "śmieszny jestes", "będzie piekło " itd

To nie ma nic wspólnego z dyskusją. Patrząc na poziom odpowiedzi, dochodzę do wniosku, że "niezbyt lotny osiłek" po prostu imponuje jego wyborcom, bo jest dopasowany do nich poziomem. W tym kraju nie lubi się jak ktoś do czegoś dochodzi, ktoś jest inteligentniejszy, bardziej zaradny itd. Wystarczy popatrzeć na Lewandowskiego. Hejt wylewa się, bo dzięki ciężkiej pracy coś osiągnął. W tym samym czasie ludzie zachwycają się patusami walczącymi w klatkach.... I mamy potem przełożenie tego na wybory

0

@GTBTP to nie jest kłamliwa narracja ;)

1

@arasz1819 urzędnik Panstwowy, naczelnik Krajowej Administracji Skarbowej, która okłamała notariusza i odprowadziła niezgodny z oświadczeniem podatek pcc....

A nie.... czekaj

1

@pax takie mamy teraz czasy. Kiedyś by uchodził za prymitywa j chama, a dziś ludzie się jarają, że kogoś "zaorał" albo "zezłomował"

5

@Azazel_Pazuzu serio tak odpowiedział? Jprdl

2

@Karzel bo prostytutka to zawód, a kurwa to charakter

2

@kosmos91 Radek Sikorski nic takiego nie powiedział, że Polska była beneficjentem II Wojny. Obejrzyj cała wypowiedź, a nie 15s fragment

0

@Mixtape poczekaj na Karola... wtedy będziesz mówił, że ten Duda to taki całkiem sympatyczny byl

0

@Nazio_87 to żona raczej zadowolona nie jest? ;)

0

@arasz1819 a co tam się dzieje? Nie mam czasu oglądać

2

@michal26 Sutryk nie ma czasu ma takie pierdoły. On musi teraz stołka pilnować

1

@Kinginiesta niedźwiadki z tygryskami się pokłóciły

6

No to trzymajcie się tam we Wrocławiu. Fajnie było z Wami popisać na La Bambie

1

@AlwaysBlaugrana ok, ale przyznasz że trochę komicznie to wyszło?

0

@michal26 to, że z jednej strony mówi, że Nawrocki jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem, po czym delikatnie sugeruje, że jeżeli oddawać głos to na Nawrockiego. Spodziewałem się większej neutralności od niego. Druga sprawa, że w kilku miejscach trochę poprzekręcał rozmowę z Trzaskowskim. Zgadzali się w 4 punktach, a teraz powiedział, że w jednym i to też z zastrzeżeniami xD

13

Posłuchałem sobie teraz w całości Mentzena. Szkoda, że on taki wygadany nie był w rozmowie z Trzaskowskim. Wygląda to lekko komicznie jak teraz jeździ po Trzaskowskim, a w czasie rozmowy czasem się pultał. Mam wrażenie, że trochę rozszczepienie osobowości wyszlo w tym filmie.

0

@arasz1819 miał też już rodzinę :)

0

@Kgorecki2500 swoją drogą jestem ciekaw jak ostatnie poczynania Mentzena spinają się @michal26

4

@Kgorecki2500 a wg mnie @Aragorn33 ma rację. Czyje to są słowa? "Karol Nawrocki jest ostatnim człowiekiem, który powinien zostać prezydentem". To jak to? Jest ostatnim człowiekiem, ale jednak go popieram?

Swoją drogą po takich akcja Tuska czy Trzaskowskiego to już byście ich za te słówka łapali. Mentzen tyle razy zaprzeczył sam sobie i nikt nie mówi, że zmienia poglądy xD

1

@parpe jak robią ustawkę na autostradzie albo drodze ekspresowej to też jest spoko?

3

@Toretto Czarnek człowiekiem honoru... czy ten honor był z nim jak kupował domy w programie willa+? A może ten honor był z nim jak wyjaśniał sprawę kawalerki Nawrockiego gdzie sam zainteresowany ośmieszył Czarnka 2h później w rozmowie z Rymanowskim?

5

@Kozinho. Wkurzacie się, że politycy kłamią, ale Wy chcecie być okłamywani. Na reparacje nie ma szans i Sikorski dokładnie mówi z jakich powodów. Ponadto rząd SLD i pierwszy rząd PiS całkowicie zrzekli się praw do reparacji. Fotyga podpisała dokument, a teraz pis najgłośniej pluje się o reparacje. Robi Wam taka samą sieczkę z mózgu jak z tym wrakiem Tupolewa

14

@Jakchcesz zastanawiam się kto jest lepszym wdupowłazem. Nawrocki, który po 10min rozmowy z Mentzenem odchodził na drugi krąg, bo już raz zdążył wejść dupą i wyjść gardłem, czy Krzysiu Bosak, który z fotelu marszałka nawołuje do głosowania na Nawrockiego i w wywiadach zachowuje się jak najbardziej betonowa bojówka PiS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?