Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicblaugrany ciekawe co powiesz później o wyczynach Karola.... np. Że dopuszczał się pobić za pieniądze xD
1
@Kgorecki2500 nie no.... serio chcesz takiego prezydenta? Widzisz go na jakiś spotkaniach międzynarodowych? Już pomijając to, że to po prostu przestępca
1
@michal26 teraz to Ty byłeś szybszy....
"Niezbyt lotny osiłek" xD
2
@michal26 polecam Ci poranna rozmowę z Radkiem Sikorskim w RMF
2
@michal26 dawno się tak z Tobą nie zgadzałem... z tym że to nie tylko Brauniarze i Pisowcy się prują, ale niestety część Konfederatów też.... wiem, bo moi znajomi na fb, wyborcy Konfy takiej piany na buzi dostali, że aż mi oczy z orbit wyszły
0
@Destroyer_of_Worlds z ciekawości... a co robili zwolennicy Trzaskowskiego podczas marszu?
1
@KamQiX to najlepszy dowod na to, że każda partia ma swoich fanatyków, i to co wyborcy Konfederacji zarzucają PO i PiS, to teraz robią dokładnie to samo. Hipokryzja wylewa się z internetu przy wszystkie anteny WiFi
12
@michal26 bardzo subtelnie też przyznał, że oszczędzał PiS który przez 8 lat rozkradl wszystko co się dało, a teraz wystawił kandydata który "jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem", o czym też sam powiedział.
Ale to Trzaskowski zmienia zdanie....
Trzeba zrozumieć, że każdy polityk będzie się motał w zeznaniach, również ten kochany tutaj Mentzen.
Ode mnie ma dużego plusa za rozmowy na poziomie z oboma kandydatami i za ludzkie zachowanie z tym piwem. Wyborcy Konfy pokazali że absolutnie niczym nie różnią się od tych PO czy PiS I taka sama nienawiść od nich zieje... chociaż moim subiektywnym zdaniem to największa zolc leję się z PiS
4
@RosjaninBut dobrze wycięte... a teraz niech Pan Redaktor Stanowski obejrzy całą wypowiedź
0
@partymaker on to organizuje już kilkanascie lat. Pierwszy wypadek
0
@gumaz to mój kolega organizuje. Niefajna sprawa :(
1
@michal26 u Trzaska spoko. Ludzie w uj
8
@Roobo jedno piwo, a jakbym się w innej Polsce obudzil xD
7
Radek coś z Ty z internetami zrobił... xD
1
@arasz1819 pewnie mi to zdejmą, ale co tam....
Mój dobry przyjaciel mawia
"Raz w dupe, to nie pedał"
Po czym dodaję...
"A po trzech się kasuje"
xD
1
@Kgorecki2500 to jakaś kibolska mentalność
0
@Kgorecki2500 u Ciebie też chyba piwko dzisiaj wleciało, bo ni chu chu nie rozumiem
27
Mimo że szczególnie światopoglądowo daleko mi do Konfederacji, to rozmową Mentzena z Trzaskowskim i potem wspólnym piwem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Obaj Panowie dali lekcje nawet wielu dziennikarzom jak powinna wyglądać merytoryczna rozmową i ludzkie relacje. Z szacunkiem, bez obrzucania się błotem, głupich tekstów, albo lizania się fletach
0
@Kgorecki2500 zapraszam do Gdańska
0
@Bykunn w latach 90, na początku wieku to jeszcze... Ale nie wierzę, że po 2005r
0
@Benz no nie... z nimi to akurat tak nie jest.... I nie przytaczam tego co było 30 lat temu
8
@michal26 co Wy macie z tym jednowladztwem? Przecież Tusk bez lewicy i PSL nie przegłosuje nawet uchwały
0
@Deathwing112 a która partia ma wszystko?
0
@michal26 i jeszcze Ty który śledzisz politykę, taki argument podajesz...
Swoją drogą bardziej bym się po Tobie spodziewał pustego głosu niż głosu na przestępcę. Jestem w lekkim szoku
0
@michal26 wyjaśnij mi jak Tusk ma pełnię władzy? Serio, ale po Tobie tego głupiego argumentu się nie spodziewalem
0
@D10SLEO a dlaczego widz nie jest w stanie nic zweryfikować? Jest, tylko że Polacy to lenie i im się nie chce. W sprawach dla mnie ważnych czytam wręcz ustawy, więc dokumenty źródłowe
2
@Kgorecki2500 a Nawrocki przekonał?
0
@michal26 jeżeli elektorat Konfederacji uwierzył w to umizgiwanie się Nawrockiego to też świadczy o inteligencji tego elektoratu
3
@MOLESTA ten akurat po A1 zasuwal
1
@Kgorecki2500 może i sprawdzały, ale zrobiły to słabo.