0

@kibicblaugrany ciekawe co powiesz później o wyczynach Karola.... np. Że dopuszczał się pobić za pieniądze xD

1

@Kgorecki2500 nie no.... serio chcesz takiego prezydenta? Widzisz go na jakiś spotkaniach międzynarodowych? Już pomijając to, że to po prostu przestępca

1

@michal26 teraz to Ty byłeś szybszy....

"Niezbyt lotny osiłek" xD

2

@michal26 polecam Ci poranna rozmowę z Radkiem Sikorskim w RMF

2

@michal26 dawno się tak z Tobą nie zgadzałem... z tym że to nie tylko Brauniarze i Pisowcy się prują, ale niestety część Konfederatów też.... wiem, bo moi znajomi na fb, wyborcy Konfy takiej piany na buzi dostali, że aż mi oczy z orbit wyszły

0

@Destroyer_of_Worlds z ciekawości... a co robili zwolennicy Trzaskowskiego podczas marszu?

1

@KamQiX to najlepszy dowod na to, że każda partia ma swoich fanatyków, i to co wyborcy Konfederacji zarzucają PO i PiS, to teraz robią dokładnie to samo. Hipokryzja wylewa się z internetu przy wszystkie anteny WiFi

12

@michal26 bardzo subtelnie też przyznał, że oszczędzał PiS który przez 8 lat rozkradl wszystko co się dało, a teraz wystawił kandydata który "jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem", o czym też sam powiedział.

Ale to Trzaskowski zmienia zdanie....

Trzeba zrozumieć, że każdy polityk będzie się motał w zeznaniach, również ten kochany tutaj Mentzen.

Ode mnie ma dużego plusa za rozmowy na poziomie z oboma kandydatami i za ludzkie zachowanie z tym piwem. Wyborcy Konfy pokazali że absolutnie niczym nie różnią się od tych PO czy PiS I taka sama nienawiść od nich zieje... chociaż moim subiektywnym zdaniem to największa zolc leję się z PiS

4

@RosjaninBut dobrze wycięte... a teraz niech Pan Redaktor Stanowski obejrzy całą wypowiedź

0

@partymaker on to organizuje już kilkanascie lat. Pierwszy wypadek

0

@gumaz to mój kolega organizuje. Niefajna sprawa :(

1

@michal26 u Trzaska spoko. Ludzie w uj

8

@Roobo jedno piwo, a jakbym się w innej Polsce obudzil xD

7

Radek coś z Ty z internetami zrobił... xD

1

@arasz1819 pewnie mi to zdejmą, ale co tam....
Mój dobry przyjaciel mawia

"Raz w dupe, to nie pedał"

Po czym dodaję...

"A po trzech się kasuje"

xD

1

@Kgorecki2500 to jakaś kibolska mentalność

0

@Kgorecki2500 u Ciebie też chyba piwko dzisiaj wleciało, bo ni chu chu nie rozumiem

27

Mimo że szczególnie światopoglądowo daleko mi do Konfederacji, to rozmową Mentzena z Trzaskowskim i potem wspólnym piwem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Obaj Panowie dali lekcje nawet wielu dziennikarzom jak powinna wyglądać merytoryczna rozmową i ludzkie relacje. Z szacunkiem, bez obrzucania się błotem, głupich tekstów, albo lizania się fletach

0

@Kgorecki2500 zapraszam do Gdańska

0

@Bykunn w latach 90, na początku wieku to jeszcze... Ale nie wierzę, że po 2005r

0

@Benz no nie... z nimi to akurat tak nie jest.... I nie przytaczam tego co było 30 lat temu

8

@michal26 co Wy macie z tym jednowladztwem? Przecież Tusk bez lewicy i PSL nie przegłosuje nawet uchwały

0

@Deathwing112 a która partia ma wszystko?

0

@michal26 i jeszcze Ty który śledzisz politykę, taki argument podajesz...

Swoją drogą bardziej bym się po Tobie spodziewał pustego głosu niż głosu na przestępcę. Jestem w lekkim szoku

0

@michal26 wyjaśnij mi jak Tusk ma pełnię władzy? Serio, ale po Tobie tego głupiego argumentu się nie spodziewalem

0

@D10SLEO a dlaczego widz nie jest w stanie nic zweryfikować? Jest, tylko że Polacy to lenie i im się nie chce. W sprawach dla mnie ważnych czytam wręcz ustawy, więc dokumenty źródłowe

2

@Kgorecki2500 a Nawrocki przekonał?

0

@michal26 jeżeli elektorat Konfederacji uwierzył w to umizgiwanie się Nawrockiego to też świadczy o inteligencji tego elektoratu

3

@MOLESTA ten akurat po A1 zasuwal

1

@Kgorecki2500 może i sprawdzały, ale zrobiły to słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?