Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle nie zaatakuje nuklearnie
1
@michal26 Putinowi nie wolno ustąpić nawet o krok.
Wojska pokojowe ONZ.... próbujesz zastosować manewr podobny jak w Jugosławii, ale to nie przejdzie wg mnie. Wojska pokojowe ONZ to będzie początek trzeciej wojny światowej, a w takim wypadku to już bym wolał, żeby NATO tam wpadło i zrobiło porządek z ruskimi.
Fajnie też rysuje się czyjąś granicę, ale jestem ciekaw czy tak chętnie oddałbyś też np. Dolny Śląsk, Góry Śląsk, Małopolskę i Podkarpacie.
To prawda, że giną tam ludzie, to prawda, że pompowana jest niesamowita kasa w Ukrainę, ale i tak Ukraina jest w tym wszystkim trochę oszukana, bo dostała gwarancję bezpieczeństwa w zamian za rozbrojenie atomowe... I trochę ich wszyscy zrobili w ciula.
Nie ma też szans, żeby umówić się z Putinem na rozwiązanie sytuacji na granicy z Białorusią. On zawsze będzie prowokował, zawsze będzie udawal że to nie on i zawsze będzie miał plany mocarstwowe. Na Ukrainie trochę się przeliczył, bo po tym jak wszyscy byli bierni w 2014r (umówmy się, te sankcje były członka warte), po tym jak byli bierni na jego działania w Gruzji, Czeczeni, itd itd, to nie spodziewał się, że Ukraina dostanie taką pomoc.
0
@Azazel_Pazuzu 4 osoby z komisji twierdzą że można kraść i oszukiwać w wyborach
0
@Arden pytanie którędy on się dostał do UE
5
@BorzyKrzys całkiem spoko.
Wcześniejszy premier zajmował się wałami i wyprowadzaniem pieniędzy z Panstwa
2
@barcelonaLM idź kopać bitcoiny :p
0
@Kgorecki2500 próbuje uderzać w podobne tony jak Trump.
Generalnie w tym poście manipuluje faktami i nie mówi całej prawdy
0
@daniel32778 ale broni Bułka
5
Wynik totalnie nie oddaje tego co było na boisku
1
Ja mam wrażenie, że piłka odbiła się od kolana i wtedy trafiła w rękę. To nie powinien być karny w myśl przepisów
1
@TheNekro94 generalnie tam trzy osoby są oskarżone o gwałt lub molestowanie
0
@Ryoumen poczekamy i zobaczymy które były kupione, a które nie. Umoczeni w to są prawdopodobnie ludzie z każdej opcji
3
@Ascend nie róbmy sobie jaj z pogrzebu... jest antyszczepionkowcem i mówił o wszczepianiu do głowy robaków, które zżerają mózg
2
@michal26 z Konfederacji, trzeciej drogi i lewicy też mają.
Najwięcej bezsprzecznie ma PiS
0
@brzucho problemy z permanentnym brakiem energii to mogą być problemy z głową. Rozważ wizytę u psychiatry
0
@maroon widać białe buty po prawej stronie
0
@Encore próbują naśladować Lewego, ale widać to nie jest takie proste jak im się wydaje
0
@maroon weźcie po uwagę jak do góry poszły zarobki przez te 20 lat i ile kosztuje obowiązkowe wyposażenie stacji kontroli pojazdów. To nie jest działalność charytatywna i to musi zarabiać
0
@Mistrzu888 a ja bym powiedział, że jest coraz więcej fake newsów, które są rozpowszechniane z prędkością światła, a dziś media społecznościowe mają potężną moc jeżeli chodzi o wpływanie na wyniki wyborów. Putin i jego kumple to rozumieją
1
@Criss18Barca w Hiszpani niektóre gazety też usuwają konta z X.
Mówiłem o tym niedawno, że ta pozorna wolność od Muska to raj dla ruskich trolli. Zresztą to nie przypadek, że większość kasy na zakup Twittera pochodzi od dwóch bliskich Putinowo oligarchów
0
@Kgorecki2500 dokładnie ta
0
@Kgorecki2500 przecież zwolennicy Trumpa twierdzili ze to Kamala chce nas wciągać w tą wojnę....
I że Trump to na pewno ogarnie. Pewnie dlatego właśnie kolejne 2 osoby z drużyny Trumpa są prorosyjskie. Szczególnie tą pinda co twierdziła, że Rosja miała prawo zaatakować Ukrainę, bo ci mieli tajne laboratoria z bronią jądrową
0
@Uukasz_93 gość jest w niemieckim areszcie. Ma zostać wydany polskim służbom jutro i myślę, że zza krat długo nie wyjdzie
1
Komentarz usunięty
0
@tbas auc. Mimo, że fanem BMW nie jestem, to boli od samego patrzenia
3
Pozycja Lewego jest legalna zarówno przy pierwszym kontakcie z piłką De Jonga jak i przy ostatnim. Tłumaczenie jest tak kretyńskie, ze to już jawne robienie z ludzi idiotow
8
@Hosh do głównego nie można mieć pretensji, ale tym na Varze powinno dać do myślenia że coś tu nie gra i powinni po prostu poświęcić więcej czasu na przeanalizowanie. Nawet widać gołym okiem że ta stopa wychodzi nienaturalnie duża.
Zdarzyła się stykowa sytuacji i zabrakło wiedzy i przeszkolenia, żeby podrazyc , a nie "ale przecież komputer tak pokazal"
3
@Hosh nie ma różnicy czasowej. Skan to jest zbiór wieku punktów w przestrzeni.
Wiesz dlaczego przedstawiają to w formie grafiki, a nie rzeczywistego zeskanowanego obrazu?
Bo by było setki bugów, gdzie mogłyby powychodzić niezłe potworki. Normalnie do takiego czegoś potem siada człowiek i poprawia źle połączone punkty.
Tutaj nakładają grafikę, bo to szybkie i w zasadzie nikt nie znajdzie drobnych błędów, chyba że.... no właśnie... zawodnicy przylegają do siebie i z dwóch rąk dwóch zawodników zrobiło jedna rękę (a wadliwe pkt wg programu graficznego usunęło), skleiło im kolana które przenikają przez siebie itd.
Popatrz w miejsca gdzie nie ma szans "połączyć " dwóch zawodników i zobaczysz że szczegóły zgadzają się z ujęciem realizatora.
To jest dokładnie ujęcie z którego system półautomatycznego spalonego zrobił grafike
3
@Hosh model jest tożsamy ze Stopklatka realizatora i każdy kto miał doczynienia ze skanerem 3D to potwierdzi
6
@Hosh to jest dokładnie to samo ujęcie. Sylwetki ułożone tak samo, głowy, wszystko się zgadza oprócz rąk.
Ja wiem jak działa skanowanie i tutaj są po prostu bugi wynikające z automatycznej grafiki. W normalnej obróbce człowiek potem to poprawia (np pomylone ręce, czy zlewające się kolana). Tu jest 100% pomylona końcówka stopy i widać to nawet na rzeczywistym obrazie i kolorze buta Baska