0

@draxidox od zawsze jestem za najbardziej sprawiedliwym podatkiem liniowym

0

@Gaucho nieprawda.... nie grał w młodzieżowych reprezentacjach, wypłynął dość późno

0

@tbas tam w ogóle nie było spalonego przy tym podaniu?

0

@Foton sprowadza się do tego samego w dłuższej perspektywie

3

Ten bramkarz jeszcze gorszy na linii niż Pena, a to już wyczyn

1

@gumaz tak jak ostatnio?

1

@Popitek12 kto?

1

@Kinginiesta zastanawiam się kto jeszcze korzysta z usług tego gościa.... facet beż licencji, działa nielegalnie razem z Ty swoim prywatnym wojskiem, drogi, skuteczność wątpliwa, problemy z prawem.... o co tu chodzi?

12

@alone49 widzę, że uczycie się teraz w przedszkolu dni tygodnia. Gratuluję, dobrze Ci idzie

0

Komentarz usunięty

1

@GeneralXavi który Valverde? :p

0

@draxidox takie uroki kampani. W czasie kampani w USA Trump udawal, że pracuje w McDonald czy jezdzi śmieciarką, a było tego znacznie więcej. Ludzie chcą igrzysk i mają igrzyska

0

@Andi18 bo później rozgrywany superpuchar

0

@bartekvisca że jak ktoś nie lubi swojego samochodu to może taki wlac

0

@Reviven jak chcesz to na priv mogę Ci podesłać moja stronkę. Mam Forda Galaxy 2019r, diesel, 190KM, automat

0

@Safrani tego orzeczenia Trybunalu nie ma

1

@maroon w zasadzie to jeszcze ważne z jakiego materiału ma głowice, uszczelkę pod głowica, nagrzewnice....

1

@bartekvisca to źle obstawiasz. A kolory nie mają nic wspólnego z klasą płynu. Producenci je barwią żeby łatwiej było odróżnić rodzaje, ale zdarzają się wyjatki

1

@IAmLegend jaki silnik?

1

@IAmLegend zgodny ze specyfikacją producenta. Najbardziej popularny jest G12. Podaj mi dane Twojego auta, to Ci podam jaki płyn

0

@barca__rządzi oni nie mają pozwolenia

0

@Wasacz_ szczerze mówiąc nie widzę w niej nic specjalnego

0

@Szklaner daleko mi do Konfy i Krzysia, ale z tego co słyszałem to on nie ma stamtąd dyplomu. Potwierdza, że zrobił tam dwa semestry, więc on raczej będzie czysty... no, chyba że zrobił dwa semestry, ale nikt go tam nigdy nie widział

0

@Hajny za cytat z "chłopaki nie płaczą" kiedy Fred opowiada do Bolcowi skąd się wzięli Afroamerykanie w Stanach ;)

2

@Stinger_ dla mnie, grzecznego chlopaka co na klatce zawsze dzień dobry mówi i broni staruszek przed natrętnymi dresami jest to nowość ;)

Ale cóż, świat się zmienia, a stare kości nie nadążają

0

Dzień dobry po mojej pierwszej w historii banicji na jakimkolwiek forum. Chyba nie nadążam za tym światem

0

@Ojciec5tkidzieci KODziarą była wcześniej, a dziecko przez politykę straciła później. Takie przeżycie potrafi zmienić podejście do wielu spraw, więc być może ona tutaj nikogo nie próbuje nabrac

1

@Criss18Barca lewicą przed wyborami targają emocje

9

@GeneralXavi fajnie się mówi o granicach nie swojego państwa...
Tak samo oddałbyś agresorowi cztery nasze województwa gdyby to o nas chodziło?

0

@Rust_Cohle wybaczam :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?