Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM psychika. Zaciął się. Mam nadzieję, że to było to przełamanie
0
Brawo Lewy, że jest przełamanie. W końcu i na Ciebie przyszedł gorszy moment, ale wszystkim co dla reprezentacji zrobiłeś zasłużyłeś na tą bramkę na MS
0
No niestety... Brawo Francja za awans, ale brawa dla Polaków, że zagrali dla kibiców, że próbowali
8
Chlopaki, jeśli po takiej walce odpadniecie, to ja będę z Was dumny, ake mamy jeszcze 45min i dajcie z siebie wszystko, bo Francuzi są zesrani równo
4
Gdzie jest kurde Milik...
Wygląda na to, że Lewy będzie stał sam z przodu jak ten palec w dupie
2
@Janiama chyba nie opuściłem żadnego meczu kadry od MS 2002, mega cieszę się z awansu i nie mam absolutnie żadnych pretensji do piłkarzy. Bardzo daleko też mi do wyzywania piłkarzy czy to Polski, czy to Barcy, jak to często bywa na tej stronie. Każdemu przytrafiają się błędy.
Natomiast ciężko mi przejść obojętnie wobec tego co proponuję nam selekcjoner Czesław Michniewicz oraz prezes Kulesza. Uważam, że obaj panowie nie powinni zajmować tych stanowisk. Uważam, że kultywują u nas nasze najgorsze cechy mentalności, dokładną odwrotność tego co zaproponował Leo Beenhakker czy Paolo Sousa. Do tego ostatniego mam zresztą spore pretensje o to jak się zachował, bo dał tylko pretekst leśnym dziadkom z PZPN, że trener zza granicy jest bleeee, a polska myśl szkoleniowa jest cacy. Otóż nie, nie jest. Jesteśmy pod wieloma względami najgorszą lub jedną z najgorszych drużyn na tym mundialu, a piłkarzy na pewno nie mamy gorszych. Naszego bogactwa w ataku to nam może zazdrościć kilka potęg, w pomocy mamy piłkarzy grających w solidnych klubach, itd itd... Tymczasem, chociaż trudno w to uwierzyć, gramy jeszcze gorszą kaszane niż za Brzęczka, z tym że mamy ciut wiecej szczęścia
0
@Emhyr ogarniętym kandydatem na prezesa PZPN to byl Marek Koźmiński. Niestety wygrało Disco Polo
1
@Kaamilos87 przykre jest to, że to prawda
1
@Bartula i Shaquri razem z nim :p
0
@KlonaZepan a Popatrzmy na taką Polskę Czesława Michniewicza
1
@mkord cieszyłem oczy, bez umniejszania jednemu czy drugiemu
0
@PatrychoO to przeskroluj trochę w dół... Co chwilę Ronaldo to, Ronaldo tamto, Ronaldo jak strzeli to coś, jak Messi strzela to fajnie, a jak Ronaldo to fuks, Ronaldo już płaczę, Ronaldo się zesrał...
0
Tyle tutaj komentarzy o Ronaldo, że można zwatpic czy to na pewno dzisiaj gra Argentyna...
0
@norbi77 i świetnie gra w siatkę, co pokazał w meczu z Barcą ;)
1
Kurde, można grać w piłkę z Argentyną i o dziwo ich połowa wcale nie jest zaminowana. Nie wybuchnie jak się tam wprowadzi piłkę. Takich rzeczy to ja się nie spodziewałem
1
Mega płynnie Australia zmienia ustawienie w zależności od tego w którym sektorze piłkę ma Argentyna.
Jak mają piłkę bliżej środka to jest wyraźne 4-4-2, bliżej pola karnego 4-5-1, a w bocznych sektorach robi się 5-4-1
1
@Janiama 1:0 dla Argentyny
1
@LaRoja przestańcie go oglądać, słuchać, nabijać mu wyświetlenia i suby to facet zniknie. To proste
1
@Kaamilos87 si. Dwa kupony. Na jednym zwycięstwo Kamerunu, a na drugim zwycięstwo Kamerunu i x2 na Szwajcarów
0
Ale ładnie weszło zwycięstwo Szwajcarii i Kamerunu :)
1
Dobre meczycho. Tu się jeszcze będzie działo
11
Gavi chyba sobie za bardzo wziął do serca, że jak zarabiać to miliony, jak ruchac to księżniczki ;)
0
@Benz to jest sport. Gdyby to było takie proste to bukmacherzy by nie zarabiali, a wyniki moglibyśmy sobie z góry rozpisać przed turniejem
0
@galix22 i pięknie odpadli
0
No nie siedziała dzisiaj tą piłka Lukaku. Kibicowałem Chorwacji, ale Romelu mi szkoda
6
Yyyyyy, qufa.... Przecież to ręka była na spalonym. Bark był na dobrej pozycji
4
Pierwszy awans za mojego życia. Cieszę się, ale ta radość nie jest taka wybitnie pełna, bo to oznacza, że Czesiu zostaje do euro i będę jeszcze dwa lata patrzył na ten antyfutbol.
Lewy to musi mieć w głowie niezły kocioł jak przyjeżdża z Barcelony i widzi ten szit.
Niemniej, brawo Polacy
0
@Irmscher10 dobra, pierwsze zmiany były w przerwie
0
Kurde, jak zmiana? Przecież były już trzy okienka ze zmianą
0
@GeneralXavi nie przeszkodził mu w strzale, a po uderzeniu piłki przez Messiego przeciągnął mu dwoma palcami po czole i wpadł na niego. To nie jest rzut karny. Mi chu chu