2

@MateuszJrk odbije sobie w La Liga ;)

0

@maroon ja oglądając zawody sportowe oczekuje rywalizacji sportowej i cieszę się, że się nie zawiodłem. Mam jednak wrażenie, że sporo ludzi oczekiwało tutaj walk zbrojnych

61

Dawno nasz dyrektor finansowy się nie wypowiadał, ale jak widać trzyma ręke na pulsie

0

@damianex10 też nie widziałem

17

Wszyscy zagotowani meczem Iran - USA, na konferencji prasowej pełno politycznych pytań, mecz rozstrzygający o awansie do 1/8, a piłkarze podchodzą do siebie z pełnym szacunkiem, fair play, bez żadnych spin. Brawo, tak powinna wyglądać rywalizacja sportowa

0

@Janiama noooo, Kozłowski to akurat karierę robi... Co prawda jako pisarz, ale zawsze coś

1

@natanvip Francja, Hiszpania, Brazylia, Portugalia wyglądają na ten moment najsolidniej

4

Darwin Nunez to nieporozumienie na całych tych mistrzostwach, a w tym meczu szczególnie. No dramat

1

Nie dotknąl moim zdaniem... W ogóle nie zmieniła rotacji

1

Gavi wariacik jak się na nich rzucił

0

@Image na mistrzostwach świata pojawiła się intensywność

3

@okiemtypera_lucaxx95 ja myske, że gol dla Meksyku ich tylko dobije

1

@barcelonaLM tak, Messi wciąż by zrobił robotę ze średniakami których byśmy mocno dominowali, ale w każdym meczu z wybiegana mocną drużyną Messi bylby słabym ogniwem do bronienia i pressingu

1

Proszę Państwa, mamy minute 40. i w końcu drgnie współczynnik xG Argentynie

0

Jak tak teraz patrzę, to mecz Polska - Meksyk nie był aż takim gownem, jakim na początku mi się wydawał

1

@pepulinho w tym tempie jak się będą rozkręcać to akurat zgarną puchar Świata w 2042r :)

3

Jakie tutaj ludzie mają problemy z matematyką... Masakra.
Remis Argentyny z Meksykiem to najgorszy dla nas wynik, bo wtedy musimy punktować z Argentyną.
Dla Polski najlepsze scenariusze to wygrana Meksyku lub wysoka wygrana Argentyny.
Z kolei minimalna wygrana Argentyny też jest dla nas mało korzystna.

0

@krzywy remis jest najgorszym z możliwych rostrzygniec

1

@gumaz remis to najgorszy dka nas wynik. Wygrana Meksyku, albo wysoka wygrana Argentyny najlepsze

0

Może wpadnie obejrzeć Czesiu ball

0

@barcelonaLM a gdzue jest ten nieoficjalny briefing? Bo na łączy nas piłka nie widziałem

0

@Firestone a tam pieprznie. Barca też zrobiła wiatrak z Villarreal, Bilbao czy innym Pilznem.

1

Niemcy jak to oglądają to muszą mieć nieźle obsraną zbroje

2

Prawie wszyscy piszą, że gdyby Lewandowski strzelił karnego, to wygralibyśmy 1:0. Skąd ta pewność??
Prowadzilibyśmy 1:0,zostaloby 40 min gry razem z czasem doliczonym i równie dobrze moglibyśmy przegrać 3:1, zremisować, albo wygrać 2:0....

1

Ciekawi mnie teraz opinia ekspertów, bo przed chwilą Australia była stawiana za wzór dla Polski.... I teraz sam nje wiem co mam o tym myśleć. La Ramblo, pomóż

2

@Rewolucja123 proszę, nie stawiaj więcej na gola Lewego.
Dziękuję

0

@okiemtypera_lucaxx95 krytyka zawodnika to jedno, a przekreślanie, ujmowanie klasy i ruganie to drugie. Messi nie trafiał w finale CA, czy przez to jest gorszej klasy piłkarzem? Nie sądzę. A takie tutaj komentarze lecą

0

@Benz w Polsce też... Choćby ostatnio że Szwecją, czy wcześniej dwa razy w konkursie 11 na Euro. To były mega ważne karne

0

@okiemtypera_lucaxx95 to skoro liczy się tu i teraz to Barca powinna sięgnąć po Valencie bo strzelił dwie bramy i wykorzystał karnego.
Nie, nie liczy się tylko tu i teraz, bo to są ludzie a nje roboty.
Ciebie po jednym mniej wydajnym dniu w pracy szef wywala z roboty i gnoi publicznie?

6

Tyle karnych co Lewy strzelił, czasami bardzo ważnych karnych, pod dużą presją. Właściwie najlepszy zawodnik na świecie pod tym względem. Dwa razy nie trafił, a tak naprawdę pierwszy raz w kluczowym momencie i taki hejt się na niego wylewa.... Ogarnijcie się trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?