Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Brawo chłopaki. Remis z Meksykiem nie jest zły. Szkoda karnego, ale lepiej w tej fazie, bo piłka nadal w grze, niż w konkursie rzutów karnych. Zdarzały się zmarnowane jedenastki w gorszych momentach jak Błaszczykowskiego w Euro, Messiego w finale CA czy Baggio w finale MŚ
1
Dla mnie jednak karny
1
Więc rekord Argentyny prawdopodobnie pójdzie na spacer
3
Specjaliści tu mówili w pierwszej połowie, że Argentyna na spokojnie sobie na 60% pyka :p
2
@JordiAlbion nie, asystenta wysłałem :)
2
Jeżeli ta Arabia planuje tak wysoko ustawioną linią obrony grać z nami, to tylko Grosika i Frankowskiego / Kamińskiego na skrzydła, wycofać Zielińskiego żeby miał kto te piłki rozrzucać i piłeczki za plecy. A oprócz Ziela to i Kiwior potrafi fajną piłeczkę za linie obrony wrzucić
2
Te Holender na VAR jest ciekawym człowiekiem.... Nie zwraca uwagi na 100% karne w meczach Barcy, a tutaj takie coś sprawdza
3
Taki bardzo miękki ten karny
2
Ciasteczko od De Jonga :)
1
Cała akcja trwa już 10min. Nieźle tam trzeba będzie doliczyć
1
Stasiu Tym przemawia i zaraz zaczynamy mistrzostwa proszę państwa :)
2
Dawaj Checo, dawaj
2
@David_Martin myślę, że prędzej weźmie Marcosa Alonso niż Balde
0
@Kondziubarca tak, za życie Donalda Tuska, albo Pawła Kukiza
1
@tomek8756 rozumiem, że konfiskata jest tylko w przypadku, gdy auto jest własnością kierującego, bo inaczej firmy leasingowe albo wypożyczalnie aut mają przerąbane
2
@Janiama to jest chyba najbardziej legendarny mecz polskiej reprezentacji, ale na pewno nie najlepszy, nawet w tamtych czasach. O wiele leosze graliśmy z Włochami, Portugalią, Holandią
0
Tyle hejtu na powołanie Grosika, ale on nadal to ma :)
3
Piątek to jest fenomen. Najgorsza technika z naszych napastników, najgorszy przegląd pola, najgorsze granie tyłem do bramki... Ale jak piłka spadnie w zamieszaniu komuś pod nogi, to właśnie jemu
0
@LeoKing10 na razie mamy 1:5.
Zachęcam do dalszych opinii :p
1
@Hubert102 jeżeli pytasz o starzenie się gumy to opony klasy premium max 7 lat. Najlepiej wymieniać co 5 lat.
Opon z niższych półek nie zakładam
0
@Worny będzie można gdzieś to znaleźć z tłumaczeniem?
1
@AmigoBlancos pomińmy z tego sezonu sytuację 50/50 gdzie możnaby się sprzeczać czy var postąpił słusznie czy nie.
Popatrzmy na sytuację 100% z tego sezonu.
- okradziony Juventus po spalonym widmo, bo sędziowie var nie widzieli zawodnika
- Inter Barca i ręka Dunfriesa
- Osasuna Barca i gol widmo dla Osasuny
- Inter Barca i brak czerwa po wejściu w Busquetsa
- Rayo Barca i brak karnego po tym jak na oczach sędziego Lewy został za szmaty ściągnięty w polu karnym
- Bayern Barca i brak karnego na Dembele
VAR wcale nie eliminuje pomyłek.
Tak, większość przykładów z Barcy bo głównie te mecze oglądam. Na inne po prostu brak czasu
5
@AmigoBlancos Zlatan jak dla mnie to się świetnie bawi tymi wypowiedziami. Ronaldo mówi to wszystko zupełnie poważnie. Nie porównywałbym Ego tych dwóch panów, bo Ego Ronaldo jest na innej galaktyce
9
@esem91 zdjęcie fajne dla ludzi którzy nie mają o tym pojęcia. Ten "dym" który widać to nic innego jak para wodna z chłodni kominowych.
Zawsze mnie bawi jak w telewizji pokazują chłodnie kominowe i reportaż o tym jak to truje środowisko
3
Brawo Arkadiuszo
1
@MesQueUnClub96 co z tego, że był w zasięgu DRS jak brakowało dystansu gdzie mógłby go wyprzedzić
6
@MesQueUnClub96 wiemy. Wiemy również, że Max nie miał szans już wyprzedzić Alonso i wiemy, że wiele razy Perez pracował na Maxa
0
@Allbi co powiedział, bo już przełączyłem?
2
Tak jak jazda Maxa bardzo mnie się podoba, tak teraz mnie wkurzył. To również Checo mu zrobił to mistrzostwo rok temu blokując Hamiltona kilka okrążeń w ostatnim wyścigu, a tu mógł fajnie zagrać dla zespołu to zachował się fatalnie
1
@AmigoBlancos ja tam widzę w pierwszych 45min dwie drużyny bez pomysłu na grę.
Nie drażni Was to pajacowanie Viniego?