8

Brawo chłopaki. Remis z Meksykiem nie jest zły. Szkoda karnego, ale lepiej w tej fazie, bo piłka nadal w grze, niż w konkursie rzutów karnych. Zdarzały się zmarnowane jedenastki w gorszych momentach jak Błaszczykowskiego w Euro, Messiego w finale CA czy Baggio w finale MŚ

1

Dla mnie jednak karny

1

Więc rekord Argentyny prawdopodobnie pójdzie na spacer

3

Specjaliści tu mówili w pierwszej połowie, że Argentyna na spokojnie sobie na 60% pyka :p

2

@JordiAlbion nie, asystenta wysłałem :)

2

Jeżeli ta Arabia planuje tak wysoko ustawioną linią obrony grać z nami, to tylko Grosika i Frankowskiego / Kamińskiego na skrzydła, wycofać Zielińskiego żeby miał kto te piłki rozrzucać i piłeczki za plecy. A oprócz Ziela to i Kiwior potrafi fajną piłeczkę za linie obrony wrzucić

2

Te Holender na VAR jest ciekawym człowiekiem.... Nie zwraca uwagi na 100% karne w meczach Barcy, a tutaj takie coś sprawdza

3

Taki bardzo miękki ten karny

2

Ciasteczko od De Jonga :)

1

Cała akcja trwa już 10min. Nieźle tam trzeba będzie doliczyć

1

Stasiu Tym przemawia i zaraz zaczynamy mistrzostwa proszę państwa :)

2

Dawaj Checo, dawaj

2

@David_Martin myślę, że prędzej weźmie Marcosa Alonso niż Balde

0

@Kondziubarca tak, za życie Donalda Tuska, albo Pawła Kukiza

1

@tomek8756 rozumiem, że konfiskata jest tylko w przypadku, gdy auto jest własnością kierującego, bo inaczej firmy leasingowe albo wypożyczalnie aut mają przerąbane

2

@Janiama to jest chyba najbardziej legendarny mecz polskiej reprezentacji, ale na pewno nie najlepszy, nawet w tamtych czasach. O wiele leosze graliśmy z Włochami, Portugalią, Holandią

0

Tyle hejtu na powołanie Grosika, ale on nadal to ma :)

3

Piątek to jest fenomen. Najgorsza technika z naszych napastników, najgorszy przegląd pola, najgorsze granie tyłem do bramki... Ale jak piłka spadnie w zamieszaniu komuś pod nogi, to właśnie jemu

0

@LeoKing10 na razie mamy 1:5.
Zachęcam do dalszych opinii :p

1

@Hubert102 jeżeli pytasz o starzenie się gumy to opony klasy premium max 7 lat. Najlepiej wymieniać co 5 lat.
Opon z niższych półek nie zakładam

0

@Worny będzie można gdzieś to znaleźć z tłumaczeniem?

1

@AmigoBlancos pomińmy z tego sezonu sytuację 50/50 gdzie możnaby się sprzeczać czy var postąpił słusznie czy nie.
Popatrzmy na sytuację 100% z tego sezonu.
- okradziony Juventus po spalonym widmo, bo sędziowie var nie widzieli zawodnika
- Inter Barca i ręka Dunfriesa
- Osasuna Barca i gol widmo dla Osasuny
- Inter Barca i brak czerwa po wejściu w Busquetsa
- Rayo Barca i brak karnego po tym jak na oczach sędziego Lewy został za szmaty ściągnięty w polu karnym
- Bayern Barca i brak karnego na Dembele

VAR wcale nie eliminuje pomyłek.
Tak, większość przykładów z Barcy bo głównie te mecze oglądam. Na inne po prostu brak czasu

5

@AmigoBlancos Zlatan jak dla mnie to się świetnie bawi tymi wypowiedziami. Ronaldo mówi to wszystko zupełnie poważnie. Nie porównywałbym Ego tych dwóch panów, bo Ego Ronaldo jest na innej galaktyce

9

@esem91 zdjęcie fajne dla ludzi którzy nie mają o tym pojęcia. Ten "dym" który widać to nic innego jak para wodna z chłodni kominowych.

Zawsze mnie bawi jak w telewizji pokazują chłodnie kominowe i reportaż o tym jak to truje środowisko

3

Brawo Arkadiuszo

1

@MesQueUnClub96 co z tego, że był w zasięgu DRS jak brakowało dystansu gdzie mógłby go wyprzedzić

6

@MesQueUnClub96 wiemy. Wiemy również, że Max nie miał szans już wyprzedzić Alonso i wiemy, że wiele razy Perez pracował na Maxa

0

@Allbi co powiedział, bo już przełączyłem?

2

Tak jak jazda Maxa bardzo mnie się podoba, tak teraz mnie wkurzył. To również Checo mu zrobił to mistrzostwo rok temu blokując Hamiltona kilka okrążeń w ostatnim wyścigu, a tu mógł fajnie zagrać dla zespołu to zachował się fatalnie

1

@AmigoBlancos ja tam widzę w pierwszych 45min dwie drużyny bez pomysłu na grę.

Nie drażni Was to pajacowanie Viniego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?