Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patriskos pierwszych trzech to mistrzowie świata, mistrzowie Europy i jedni z najlepszych na swoich pozycjach w historii futbolu.
Pozostali urodzili się w Polsce
0
@IronSanHybrid oooooooooo qufaaaa. Nawet piguły na rynku
4
@VamosRakieta ale targają chłopem emocje
20
Myślę, że śmiało można edytować artykuł o 5 najlepszych meczach Pique w Barcelonie i dopisać mecz z Osasuną
81
A od kiedy są dodatkowe zawieszenia za 2 żółte kartki?
3
Duma z chłopaków.
Szkoda mi tylko MaTSa, bo tego gola nie powinno być
0
@JohnA ale przestań... Osasuna zrobiła 3 takie faule i żadnej żółtej
0
I bez kartki....
Ja nadal nie kumam tej pierwszej żółtej dla Lewego... Za linią piłki było 9 naszych zawodników, a ten dał żółtą...
13
I Real narzeka na sędziow....
To ile razy Barce przekręcili w tym sezonie to dawno nie pamiętam podobnej sytuacji
1
@sokot a nie?
Przecuez ten gol to przekręt. Pierwsza żółta dla Lewego, do tej pory jej nie rozumiem
0
@ToJa79 nie, styl gry Rivaldo nie polegał tylko na łamaniu do środka. Poza tym strzał i ułożona stopa Rivaldo a Raphinii to dwa różne światy
13
Pesymizm i malkontenctwo na najwyższym poziomie. Jak Barca ma dobre statystyki w La Liga to okazuje się, że to liga cieniasów a wyjaśniła nas liga mistrzów.
To przypomnę, że w Lidze Mistrzów "wyjaśniła nas" grupa śmierci i to po niemałych kontrowersjach, a w tej samej lidze cieniasów gra Real Madryt, który to w Lidze Mistrzów wyjaśnia wszystkich, a w La Liga daleko mu do naszych statystyk
0
A mówiłem przed meczem Barcy z Rayo gdy wszyscy tutaj spodziewali się manity, że Andoni Iraola bardzo fajnie poukładał trn zespół i że to nie są chłopcy do bicia :)
0
@tbas oglądałem do samego końca.
Skuteczność 100%
0
No sędzia ewidentnie nie panuje nad wynikiem.
O, przeoraszam. Nad meczem
2
@Firestone i to do przerwy :)
1
@Darkin i jeszcze dziewkę w trojaczki zbrzuchaci :)
3
Faktycznie, to nie pierwszy raz kiedy taka sytuacja dotyczy Viniciusa, którego w sumie mogło już nie być na boisku...
0
I najlepsze jest to, że Real w tym meczu nie ma o co mieć pretensji do sędziego, bo na dobrą sprawę mógł pokazać Iraoli tylko żółtą i mógł wywalić Viniciusa
0
To musi być karny. Miałby czyta pozycje gdyby nie ta ręka
0
@AmigoBlancos Vinicius to mentalny dzieciak i pajac. Dziękuję, koniec oświadczenia :)
0
@AmigoBlancos karny był jak najbardziej słuszny.
Gorzej, że po prostu dla Barcy w tym sezonie takich nie gwiżdżą. Ba, nie gwiżdżą o wiele bardziej ewidentnych w kluczowych meczach, jak choćby władnie z Rayo, z Bayernem czy z Interem, a chyba nawet fan Realu przyzna, że to były karne 100%
1
@barcelonaLM koń trojański w mieście wroga :p
2
@Uukasz_93 dla Realu nie wszystkie te karne są ewidentne, za to dla Barcy nie ma nawet tych ewidentnych.
To są te detale
32
Całe szczęście jak nam nie szło z Rayo to też dostaliśmy ewidentnego karnego na Lewym.
A nie, czekaj...
0
Dla mnie podobna sytuacja jak z Lewym w meczu z Realem. W obu przypadkach powinien być karny
5
Mam wrażenie, że Modric przez te 25min stracił już więcej piłek niż Iniesta przez całą kariere :p
0
Qufa, dwóch gości do podania w świetle bramki, a ten strzela...
2
Ostatnio co oglądam mecz Realu to tracą punkty. Skuteczność mam 100%
1
@norbi77 pamiętamy [*]