0

@Patriskos pierwszych trzech to mistrzowie świata, mistrzowie Europy i jedni z najlepszych na swoich pozycjach w historii futbolu.

Pozostali urodzili się w Polsce

0

@IronSanHybrid oooooooooo qufaaaa. Nawet piguły na rynku

4

@VamosRakieta ale targają chłopem emocje

20

Myślę, że śmiało można edytować artykuł o 5 najlepszych meczach Pique w Barcelonie i dopisać mecz z Osasuną

81

A od kiedy są dodatkowe zawieszenia za 2 żółte kartki?

3

Duma z chłopaków.
Szkoda mi tylko MaTSa, bo tego gola nie powinno być

0

@JohnA ale przestań... Osasuna zrobiła 3 takie faule i żadnej żółtej

0

I bez kartki....
Ja nadal nie kumam tej pierwszej żółtej dla Lewego... Za linią piłki było 9 naszych zawodników, a ten dał żółtą...

13

I Real narzeka na sędziow....
To ile razy Barce przekręcili w tym sezonie to dawno nie pamiętam podobnej sytuacji

1

@sokot a nie?
Przecuez ten gol to przekręt. Pierwsza żółta dla Lewego, do tej pory jej nie rozumiem

0

@ToJa79 nie, styl gry Rivaldo nie polegał tylko na łamaniu do środka. Poza tym strzał i ułożona stopa Rivaldo a Raphinii to dwa różne światy

13

Pesymizm i malkontenctwo na najwyższym poziomie. Jak Barca ma dobre statystyki w La Liga to okazuje się, że to liga cieniasów a wyjaśniła nas liga mistrzów.
To przypomnę, że w Lidze Mistrzów "wyjaśniła nas" grupa śmierci i to po niemałych kontrowersjach, a w tej samej lidze cieniasów gra Real Madryt, który to w Lidze Mistrzów wyjaśnia wszystkich, a w La Liga daleko mu do naszych statystyk

0

A mówiłem przed meczem Barcy z Rayo gdy wszyscy tutaj spodziewali się manity, że Andoni Iraola bardzo fajnie poukładał trn zespół i że to nie są chłopcy do bicia :)

0

@tbas oglądałem do samego końca.
Skuteczność 100%

0

No sędzia ewidentnie nie panuje nad wynikiem.

O, przeoraszam. Nad meczem

2

@Firestone i to do przerwy :)

1

@Darkin i jeszcze dziewkę w trojaczki zbrzuchaci :)

3

Faktycznie, to nie pierwszy raz kiedy taka sytuacja dotyczy Viniciusa, którego w sumie mogło już nie być na boisku...

0

I najlepsze jest to, że Real w tym meczu nie ma o co mieć pretensji do sędziego, bo na dobrą sprawę mógł pokazać Iraoli tylko żółtą i mógł wywalić Viniciusa

0

To musi być karny. Miałby czyta pozycje gdyby nie ta ręka

0

@AmigoBlancos Vinicius to mentalny dzieciak i pajac. Dziękuję, koniec oświadczenia :)

0

@AmigoBlancos karny był jak najbardziej słuszny.
Gorzej, że po prostu dla Barcy w tym sezonie takich nie gwiżdżą. Ba, nie gwiżdżą o wiele bardziej ewidentnych w kluczowych meczach, jak choćby władnie z Rayo, z Bayernem czy z Interem, a chyba nawet fan Realu przyzna, że to były karne 100%

1

@barcelonaLM koń trojański w mieście wroga :p

2

@Uukasz_93 dla Realu nie wszystkie te karne są ewidentne, za to dla Barcy nie ma nawet tych ewidentnych.
To są te detale

32

Całe szczęście jak nam nie szło z Rayo to też dostaliśmy ewidentnego karnego na Lewym.
A nie, czekaj...

0

Dla mnie podobna sytuacja jak z Lewym w meczu z Realem. W obu przypadkach powinien być karny

5

Mam wrażenie, że Modric przez te 25min stracił już więcej piłek niż Iniesta przez całą kariere :p

0

Qufa, dwóch gości do podania w świetle bramki, a ten strzela...

2

Ostatnio co oglądam mecz Realu to tracą punkty. Skuteczność mam 100%

1

@norbi77 pamiętamy [*]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?