Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NorbiTBOB ja to widzę tak, że drużyny za petrodolary które walą wszystkich na ffp odpadają jak najszybciej, a szczególnie PSG której szczerze nie cierpię przez tego pajaca z Kataru
1
@barcelonaLM będę kibicował mocno, żeby Laporta wysłał Tobie list z przeprosinami za zaistniałą sytuację :)
3
@barcelonaLM krążą plotki, że Argentyna z tego powodu zamierza wypowiedzieć wojnę Katalonii. Trzeciego dnia konfliktu dołączy do nich królestwo Hiszpanii
8
@pero1983 wręcz przeciwnie. Gra bardzo fajna, tylko skuteczność gorsza
13
Rok 2040, Pedri kończy karierę przy wypełnionym po brzegi Camp Nou.
Tymczasem La Rambla : "Messi to tak nie miał", "ja wierzę, że on jeszcze zagra jeden sezon i będzie miał takie pożegnanie"
0
Jak to emocje ludźmi szargają...
Albo jesteś kultowy, albo ujowy. Nie ma nic pomiędzy.
Pique kończy karierę to w ocenach zaraz poza skalę wystrzeli (zagrał oczywiście bardzo dobry mecz, ale bez przesady), Lewy spieprzył karnego to w ocenach jakieś dno (za karnego oczywiście ocena w dół, ake poza tym ile ciasteczek dzisiaj posłał)
0
@Axoon sorki ;)
1
@Pitinho i dlatego pewnie posłał kilka kluczowych piłek
23
Dembele w tej sytuacji to tak jakby wszedł do burdelu, zapłacił, po czym zwalił se konia.
Wszystko dobrze, oprócz ostatniej rzeczy
0
No i teraz będzie łatwiej
0
@Kapitan hawk faktycznie, na 25 karnych jednego spierdzieli :p
26
Fajna gra, szybko, zmienność pozycji, rozegranie ekstra.... Tylko skuteczność. Czasami takie mecze po prostu są. Jak chłopaki nie spuszczą z tonu to w końcu wpadnie w drugiej połowie.
A kibicom radzę się zastanowić, bo wyzywanie zawodników od dzbanów, szrotów itp przy takiej grze po prostu nie przystoi.
0
@robsons23 taki Messi też miał mecze, że nie chciała wpaść.
Po prostu takie mecze czasami są
1
Ogólnie grają fajnie, tylko skuteczność leży. Więcej skuteczności i lekko 3 bramki by były
0
No cóż, zdarza się. Szkoda, że akurat pierwszy karny w Barcelonie
7
@JarekS noooo Real też zaszalał z Gironą.
Takich zespołów nie można lekceważyć
1
@Janiama Barca - Almeria 4-0
1
@AmigoBlancos dla mnie w ogóle Iniesta, Xavi i Zidane to Top3 rozgrywających i można się sprzeczać bez końca o kolejności na tym podium. Dla mnie by to było
Iniesta
Zidane
Xavi
Ale prawda jest taka, że zarówno Iniesta jak i Zidane grając z Xavim zyskaliby dodatkowy procent do swojej magii. Zidane jak wiadomo nie miał takiej możliwości, a szkoda
1
@Janiama zgadzam się. Oni się świetnie uzupełniali, ale Iniesta po prostu nie tracił piłek
0
@MESSIah16 jak postawiliby mnie pod ścianą, przystawili pistolet do głowy i kazali wskazać lepszego z pary Xavi - Iniesta to wybrałbym Inieste. Przegląd pola obaj mają niesamowity, inteligencję na kosmicznym poziomie, ale Iniesta nawet w budce telefonicznej z trzema rywalami nie straciłby piłki
3
@MESSIah16 zdecydowanie Thierry. Elegancja, inteligencja boiskowa, technika... Tam się wszystko zgadza
4
@AmigoBlancos Xavi.
Wbrew malkontentom z La Rambli uważam, że ma on jasne pomysły, ciekawe rozwiązania i, że to wypali
9
@Rust_Cohle bądźmy poważni. Janiama w prime obecnemu Modriciowi wygarnalby piłkę błyskawicznym ruchem nogi, a następnie balansem ciała położył go na murawie
18
Byle nie Union. Mam dosyć niemieckich drużyn które ewidentnie nie leżą Barcelonie. Z Bayernem regularnie w plecy, z Eintrahtem w plecy nawet Barca z Ronaldinho jak jechała do Bremen to były ciężary
26
Stacja Poznań - Quique upada po raz trzeci
5
Ale co Villarreal nastukało podań, to ich
0
@AmigoBlancos ja bym tylko nie chciał Real - PSG, bo znowu musiałbym być za Realem a tego nie znoszę.
PSG to jedyny klub który wkurza mnie bardziej niż Real :p
0
@Miracle_aligner winszuję, że ludzie mają czas na takie zabawy :)
2
@Nhyz 1. Busi - w swoim prime był zdecydowanie najlepszym piłkarzem świata na swojej pozycji
2. Pique - w miarę równy przez całą karierę (nie licząc ostatniego zjazdu)
3. Alba - niżej od Pique głównie ze względu na swoje pajacowanie. Przez bardzo długo czas Top3 lewych obrońców
4. Roberto - on jest po prostu solidny. Myślę, że gdyby nie bramka z PSG to za parę lat nikt by o nim szczególnie nie pamiętał
1
@Adran360 to jest sportowiec, a ambicją sportowca powinna być chęć być najlepszym. A końcu w rywalizacji może okazać się, że ktoś inny był lepszy, ale ambicje musi mieć, bo bez tego nie wygra.
Rozumiem, że według Ciebie powinien mówić "no jakoś to będzie", albo "od ćwierćfinału w górę będzie już ok"?