6

@TheNekro94 wystarczyło z nimi zremisować w Mediolanie...

2

Może i Raphinia dał fajną piłkę do Alby, nie przeczę... Ale poza tym to jest dramat do spółki z Bellerinem

19

Niech się młodzi jutro ogrywają, róbcie dalej swoje i będzie dobrze. Vamos

6

Dla mnie to wzór sportowca. Poukładany facet i jeśli to co tutaj piszą jest prawdą, a śledząc Lewego od wielu lat zakładam że to prawda, to dla mnie jest to kapitan bez opaski, który o wiele więcej wnosi do zespołu niż Busquets, Alba, Pique i Roberto razem wzięci

1

@sevs też się zdziwiłem. Powinna być żółta

4

@AmigoBlancos Valencia nie stworzyła zagrożenia pod bramką Barcelony, które byloby zgodne z zasadami gry w piłkę nożną.
Jedyna ich groźna sytuacja miała miejsce w akcji, gdzie ich napastnik zagrał piłkę ręką. Owszem, z tej sytuacji padł słusznie nieuznany gol, ale mam też wrażenie, że koniec akcj Balde Po prostu odpuścił.

Pokaż mi proszę w takim razie inną akcje, w której Valencią realnie zagroziła bramce Barcelony :)

A Barca swoje okazje miała. Sam na sam Ansu, groźna pozycja zakończona kiepskim strzałem Ansu, słupek Lewego, setka Torresa, no i na koniec gol Lewego

2

@Roobo nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Lewy kopał się po czole, ale przed napisaniem kolejnego komentarza proponuję jeszcze raz obejrzeć ten mecz i poddać się zadumie o tym co wypisujesz.
Chętnie też zobaczę tą sytuację o której cały czas piszesz, że gdzieś mu odskakuje piłka na 3m.

Ochłoń

1

@Roobo nie zgodzę się, że Lewy grał kupę. Wiele piłek rozrzucał, utrzymywał się przy piłce i jak dla mnie miał kluczowe podania przy sytuacjach Ansu. Do tego w pierwszej połowie z pół okazji trafił w słupek.

25

@_Specjalista racja :) Pep miał Xaviego, Inieste, Etoo, Messiego, Puyola i wszystkich ich dojrzałych piłkarsko :)
Xavi delikatnie mówiąc takiego luksusu nie ma

0

@Barcanajlepszyteam ok, przyjmuje argumentację... Zakładamy, że nie zagrywa ręką i mają gola z jednej porządnej sytuacji w całym meczu. My mieliśmy cztery, a lament taki jakby nas cały mecz klepali.

Poza tym mam wrażenie, że Balde Po tej ręce nieco odpuścił gościa

0

@QuentinTarantino Barca z trzema setkami i odcięta od sytuacji Valencia to mecz na remis?

8

Dobry mecz. Ja mam inne zdanie niż malkontenci. Wg mnie był pomysł na grę, mecz pod pełną kontrolą, Valencią nie stworzyła żadnych sytuacji, a my mieliśmy sam na sam Ansu, słupek Lewego, kilka groźnych sytuacji z kieoskim strzałem Ansu, setkę Ferrana i tylko przez nieskuteczność nie zamknęliśmy tego meczu wcześniej.
Zdominowany środek pola, rozciąganie Valencii, wciąganie Valencii na swoją połowę i granie przez szeroko ustawionych obrońców, totalnie wyeliminowani boczni obrońcy Valencii. Szkoda, że nasi skrzydłowi pod formą bo byłoby już wcześniej pozamiatane. Brawo Barca

3

@wasacz oglądałem i mam odmienne zdanie

42

Real wygrywa w końcówce - > La Rambla: to jest mental. My tego nie mamy
Barca wygrywa w końcówce - > La Rambla : Xavi out. Tylko Lewy ratuje Xaviego. Zero wszystkiego

0

W końcu Lewy dostał piłeczkę i jest brameczka

1

Tego komentarza nie da się słuchać...
Tak jak nie da się patrzeć na wrzutki Raphinii

3

A ludzie z Milika się śmieją...

0

@333tricampeones333 czegoś mi brakuje u niego... Trochę chaotycznie póki co

14

Widzę, że będę odosobniony w tej opinii, a na Mestalla zawsze gra się Barcelonie ciężko i dla mnie póki co spoko mecz pod kontrolą. Mieliśmy sam na sam, był słupek Lewego, Barca dobrze wciąga Valencię na swoją połowę i zawsze jest nie kryty Balde na prawej, widząc że Dembele jest podwajamy i potrajany często przerzucają na lewą stronę gdzue jest więcej miejsca....
Dla mnie tylko Fati i Busquets trochę nie dojechali na ten mecz. No i jak to u Dembele... Dużo strat

0

@Cvzx dla mnie nie. Był jeszcze Alba

3

Czy tylko ja mam wrażenie, że komentatorzy oglądają kompletnie inny mecz?

1

@Janiama Valencią - Barcelona 0-3

1

@AmigoBlancos trochę odważnie mówić w październiku, że ktoś dał się na coś nabrać. Sezon jeszcze długi

5

Głowa do góry, spokojnie. Trzeba zacisnąć zęby, kibicować z Valencią i wierzyć w tych młodych chłopaków.
Visca el Barca :)

2

Nie wiem co się musi stać, żeby Barca dostala w tym sezonie rzut karny

1

Bellerin to absolutny mistrz w łamaniu linii spalonego

0

Motyla noga, niech to dunder świśnie

5

@FabianMrozek tylko gol na 1-1 z Interem nie padł przez błąd taktyczny, tylko kuriozalne zachowanie Pique w obronie

2

@Jakchcesz takiej skromności się po Tobie nie spodziewałem ;)

0

Fajna bajeczka... Czyli rozumiem, że nasi na Bayern wychodzą bez odprawy przedmeczowej i rozgrzewki, bo będą sobie oglądać jak Pilzno klepie Inter.
Dziennikarz, który takie głupoty pisze musi mieć fajne pojęcie o funkcjonowaniu drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?