JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
169
6,50 bo biegłem na skróty.
24
W City będzie podstawowym bramkarzem.
0
Ile strzelił wtedy?
0
Nie, wszystkie 3 boosty mogą być użyte raz na kolejkę.
0
A to nie było tak, że te pierwsze 5 pucharów zdobytych było w okresie, w którym Liga Mistrzów rozgrywana była w formule Pucharu Miast Targowych?
0
To Ci tylko nabije punkty w kolejce, w której to zagrałeś (czyli w 1. kolejce). Nic nie musisz zmieniać ;)
0
Chyba wysnuwasz zbyt daleko idące wnioski z wypowiedzi qwerty ;)
8
Logika godna mistrza.
0
Gumbau dostawał szansę w zeszłym sezonie i nic specjalnego nie pokazał.
1
Nigdy nie rozumiałem sensu tworzenia wielu kont przez jednego użytkownika :)
2
Ale na tę szansę trzeba sobie najpierw zasłużyć dobrą grą.
9
Nie każdy jest Sergim Roberto.
2
Gdzie się podział ten komentarz Rey Ramosa? Człowiek płodzi długi komentarz a tu myk, i nie ma komu odpowiedzieć... Chyba zacznę kopiować posty przed ich wysłaniem.
0
Paco przyjdzie, już zakomunikował, że chce odejść do Barcelony, więc to tylko kwestia dni.
0
Munir pójdzie na wypożyczenie do Celty, a Paco do klasowy perspektywiczny zawodnik dlatego się grzeją :)
7
hehe :)
1
Dzięki Olu :) Widziałem, że miał świetne statystyki w Segunda Division bodajże w Cordobie i ciekaw jestem jak spisze się w Depor :)
1
"Widzimy także zapowiedź meczu Betisu z Deportivo, w którym Florin zagra w miejsce odchodzącego do Arsenalu Lucasa" - Chodzi o Florina Andone, który grał dla Rumunii na Euro?
1
A więc:
Monitor działa!
Okazało się, że był jakiś problem ze sterownikami, uruchomiłem system w trybie awaryjnym, odinstalowałem sterowniki i teraz wszystko działa, teraz tylko muszę ściągnąć aktualne sterowniki :) Ktoś zna może jakąś dobrą stronę skąd mogę je ściągnąć? Karta graficzna to Radeon 9600.
6
Nikt go z klubu nie wyganiał ;)
0
Oby zrealizowano wszystkie te transfery ;)
37
Wreszcie mamy Holendra w barwach Barcelony :)
0
Ściągnął Xhakę i Lucasa Pereza, zobaczymy czy wypalą.
0
Spróbuję, dzięki! :)
0
Był dalej włączony :) Kiedy znikał ekran to paliła się lampka monitora, a kiedy wyłączyłem i włączyłem monitor obraz pojawiał się na 2 sekundy i znikał, ale monitor wciąż chodził :)
2
To bardziej reakcja na zabawne komentarze madridistów niż na to co powiedział Pique ;)
0
Myślę, ze Samper to mamy 22, a na trybuny pójdą Ci, którzy w danym momencie są kontuzjowani, albo nie prezentują wystarczająco wysokiej formy ;)
3
Najlepsze jest to, że nie powiedział nic kontrowersyjnego, a całe (białe) madryckie środowisko rzuciło się na niego jakby komuś palec w oko wsadził.
0
Zgadzam się w zupełności, taki skład byłby idealny chociaż pewnie przyjdzie Cillessen zamiast Alvesa.
0
Mam nadzieję, że mnie naprawa też nie będzie zbyt wiele kosztować :)