169

6,50 bo biegłem na skróty.

24

W City będzie podstawowym bramkarzem.

0

Ile strzelił wtedy?

0

Nie, wszystkie 3 boosty mogą być użyte raz na kolejkę.

0

A to nie było tak, że te pierwsze 5 pucharów zdobytych było w okresie, w którym Liga Mistrzów rozgrywana była w formule Pucharu Miast Targowych?

0

To Ci tylko nabije punkty w kolejce, w której to zagrałeś (czyli w 1. kolejce). Nic nie musisz zmieniać ;)

0

Chyba wysnuwasz zbyt daleko idące wnioski z wypowiedzi qwerty ;)

8

Logika godna mistrza.

0

Gumbau dostawał szansę w zeszłym sezonie i nic specjalnego nie pokazał.

1

Nigdy nie rozumiałem sensu tworzenia wielu kont przez jednego użytkownika :)

2

Ale na tę szansę trzeba sobie najpierw zasłużyć dobrą grą.

9

Nie każdy jest Sergim Roberto.

2

Gdzie się podział ten komentarz Rey Ramosa? Człowiek płodzi długi komentarz a tu myk, i nie ma komu odpowiedzieć... Chyba zacznę kopiować posty przed ich wysłaniem.

0

Paco przyjdzie, już zakomunikował, że chce odejść do Barcelony, więc to tylko kwestia dni.

0

Munir pójdzie na wypożyczenie do Celty, a Paco do klasowy perspektywiczny zawodnik dlatego się grzeją :)

7

hehe :)

1

Dzięki Olu :) Widziałem, że miał świetne statystyki w Segunda Division bodajże w Cordobie i ciekaw jestem jak spisze się w Depor :)

1

"Widzimy także zapowiedź meczu Betisu z Deportivo, w którym Florin zagra w miejsce odchodzącego do Arsenalu Lucasa" - Chodzi o Florina Andone, który grał dla Rumunii na Euro?

1

A więc:
Monitor działa!

Okazało się, że był jakiś problem ze sterownikami, uruchomiłem system w trybie awaryjnym, odinstalowałem sterowniki i teraz wszystko działa, teraz tylko muszę ściągnąć aktualne sterowniki :) Ktoś zna może jakąś dobrą stronę skąd mogę je ściągnąć? Karta graficzna to Radeon 9600.

6

Nikt go z klubu nie wyganiał ;)

0

Oby zrealizowano wszystkie te transfery ;)

37

Wreszcie mamy Holendra w barwach Barcelony :)

0

Ściągnął Xhakę i Lucasa Pereza, zobaczymy czy wypalą.

0

Spróbuję, dzięki! :)

0

Był dalej włączony :) Kiedy znikał ekran to paliła się lampka monitora, a kiedy wyłączyłem i włączyłem monitor obraz pojawiał się na 2 sekundy i znikał, ale monitor wciąż chodził :)

2

To bardziej reakcja na zabawne komentarze madridistów niż na to co powiedział Pique ;)

0

Myślę, ze Samper to mamy 22, a na trybuny pójdą Ci, którzy w danym momencie są kontuzjowani, albo nie prezentują wystarczająco wysokiej formy ;)

3

Najlepsze jest to, że nie powiedział nic kontrowersyjnego, a całe (białe) madryckie środowisko rzuciło się na niego jakby komuś palec w oko wsadził.

0

Zgadzam się w zupełności, taki skład byłby idealny chociaż pewnie przyjdzie Cillessen zamiast Alvesa.

0

Mam nadzieję, że mnie naprawa też nie będzie zbyt wiele kosztować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?