JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A wolisz żeby jakiś idiota wysadził się przy Tobie?
1
Nie wiem jak w przypadku karetki, ale na dworcach były atrapy.
3
Porusza ich to, co nagłaśniają media. Myślisz, że gdyby nie te wszystkie relacje na żywo z miejsc zamachu to wszędzie byłoby trójkolorowo? Podążaj nurtem mass-mediów to daleko zajdziesz (dopłyniesz).
6
Nie chodzi o opłakiwanie kogokolwiek tylko o to, że taka tragedia przechodzi bez echa, a zamach we Francji traktuje się niemal jak katastrofę stulecia.
0
Tragedia to tragedia.
2
Nie śmiałem się, bo był dla mnie bliski i sam poszedłem wtedy do kościoła. A co do robienia jaj, sam napisałeś/łaś, że można sobie propagować co się chce i jak chce (nie łamiąc oczywiście zasad, czy norm). Po prostu dla mnie zabawne jest solidaryzowanie się z ofiarami jednej tragedii, a drugiej, znacznie większej, już nie.
4
Uściślając, katastrofa spowodowana zamachem. Tak czy siak, czemu nie było nigdzie rosyjskich flag, tak jak teraz w przypadku Francji?
8
Nie rusza Cię, że kilkaset tysięcy syryjskich chrześcijan zostało wybitych przez państwo islamskie? Nice.
5
Dlatego o tym piszę. Zastanawiające, że to właśnie Francja nagle wszystkich obchodzi.
2
Krążą plotki, że ogrom lajków tak przytłoczył Islamistów, że zaprzestali dalszych ataków.
4
W katastrofie rosyjskiego samolotu zginęło 220 osób, a flagi Rosji też jakoś nigdzie nie widziałem.
5
Nie, chcę pokazać, że na świecie wciąż dzieją się większe tragedie (jak choćby zamach w Libanie), które przechodzą bez echa tylko dlatego, że nie są tak medialne jak pokazywany we wszystkich wiadomościach Paryż, które pochłaniają więcej ofiar, z którymi jakoś nikt się nie solidaryzuje. Dość powiedzieć, że do dziś jedna z największych katastrof lotniczych w historii Polski jest obiektem kpin, tylko dlatego że część ofiar wywodziła się z takiej a nie innej opcji politycznej, zapominając, że byli to przede wszystkim nasi rodacy. Swoim "prześmiewczym postem" wskazuję tylko na hipokryzję ludzi, którzy wstawiają sobie flagi Francji na "profilowym", bo tak jest fajnie, a nie dostrzegają innych tragedii (czemu nikt nie wstawił sobie flagi Rosji po katastrofie rosyjskiego samolotu na Płw. Synaj?)
5
No masz, zapomniałem o najważniejszym - #PrayforParis
28
Najsilniejszą dotychczas bronią jest stanowcze potępienie zamachów i wyrażenie zaniepokojenia sytuacją we Francji.
7
Gdybym miał siłownię w domu to też bym z niej non stop korzystał, więc to że ćwiczy to akurat nic złego, a że dumnie pręży klatę przed fotografami, no cóż... każdy ma jakieś priorytety.
6
Sceptycznie podchodzę do tych "młodych obiecujących" Afrykańczyków, mając w pamięci takich piłkarzy jak Souleymane Coulibaly, czy Dominick Adyiah. Prawdę powiedziawszy w ostatnich latach mało się słyszy o jakichś nowych gwiazdach rodem z Czarnego Lądu.
0
Źle się wyraziłem, chodziło mi o nieoficjalny powód.
1
Na wypożyczenie czemu nie.
20
Mam nadzieję, że oficjalnym powodem rezygnacji nie jest stan zdrowia Cruyffa...
2
Gdyby to miało być netto, to już byłby jawny skandal (dla porównania taki Isco zarabia około 3 mln EUR brutto).
3
I ciekawe gdzie tego Reusa wstawisz, bo na ławce raczej nie będzie chciał siedzieć. Swoją drogą, bardzo błyskotliwy komentarz.
2
Pytanie tylko, czy bardziej zależy mu na tryumfach, czy na kasie.
2
I jeszcze w pakiecie z Obamejangiem, nie zapominaj o nim.
0
Warto skopiować to co tu napisałeś i wklejać w odpowiedzi na posty ludzi, którzy myślą, że chodzi o finansowe fair play.
2
Tu nie chodzi o finansowe fair play, tylko o zapisy w statucie klubu, związane bodajże z utrzymaniem określonego poziomu obniżenia zadłużenia.
2
Może coś w tym jest, ale musisz przyznać, że pensja na poziomie 5 mln EUR jest przesadą.
0
Ktoś taki jak Lavezzi nie jest gwarancją ani goli, ani asyst.
3
Skoro zagrał tak mało minut, to jaki sens brać go do Barcelony? Co to za wzmocnienie, jeśli gra sporadycznie. Zwłaszcza w perspektywie dołączenia do zespołu Ardy i Vidala.
2
W styczniu przyjdzie Vidal i Turan.
1
Takie plotki gdzieś słyszałem, nie pamiętam gdzie, ale było to chyba dość wiarygodne źródło.