4

Pato idzie do Liverpoolu.

4

A mnie ten transfer nie przekonuje: wystarczy popatrzeć na statystyki Lavezziego w obecnym sezonie: 2 gole w 15 meczach i zero asyst we wszystkich rozgrywkach w lidze, która, nie oszukujmy się, jest o wiele słabsza od La Liga to nie jest dobry prognostyk.

7

A Ja się cieszę, bo czekam na ten mecz od początku sezonu, a wielkie tragedie dzieją się na świecie każdego dnia tylko nie wszystkie są nagłaśniane przez media.

3

Jeśli myślisz, że Barcelona dostanie jakąś pokaźną kwotę ze sprzedaży Songa to grubo się mylisz.

0

Tak.

2

Kto wie, czy zimą któryś z dwójki Sandro-Munir nie zawita w nowym klubie.

0

Czy mecz Brazylia - Argentyna będzie transmitowany w TV?

5

Idealną opcją dla niego byłoby wypożyczenie do jakiegoś słabszego klubu La Liga.

21

Czyli Pique też nie "ufasz"?

9

Bo nie miałby za kogo grać.

1

Jak zwykle genialny artykuł, Magdo :)

3

Zdecydowanie słuszna :) Dlatego ja zawsze piję różne napoje podczas spożywania posiłków ;)

5

Można powiedzieć, że Benitez "bawi się" tym Ferrari w eco-driving.

4

Przejechałbym się takim rollercoasterem... ale przed obiadem.

3

Po prostu się przeliczył, bo myślał, że piłka opuści boisko, a tu niespodzianka i musiał improwizować.

2

Ja bym nie przesadzał z optymizmem, zagrał nieźle, ale i tak nadal daleko mu do gry na dobrym poziomie.

4

O dziwo całkiem niezły mecz Munira. Zanotował mało strat i miał parę okazji do zdobycia gola.

2

To też.

1

No i wracamy do mojego pierwszego posta w tej dyskusji, w którym napisałem, że warto podchodzić z rezerwą do tego co mówią prawnicy.

3

Też gdzieś czytałem, że się przyznał, ale w tym natłoku informacji nie jestem w stanie sobie przypomnieć gdzie. W całej tej historii najbardziej zastanawia milczenie Valbueny. Moim zdaniem, gdyby Karim B. (28 l.) był czysty to Valbuena by za niego poręczył.

2

Z tą bramkostrzelnością to bym nie przesadzał, nigdy nie strzelił w lidze więcej niż 15 bramek w jednym sezonie. Nie twierdzę, że jest przereklamowany, ale moim zdaniem jego ewentualne przejście do Realu nie dałoby temu klubowi aż tak wiele.

1

No tak, prawnicy to najbardziej prawdomówni ludzie na tej planecie.

1

Hazard - to nic, że bez formy, ale liczba galacticos w zespole musi się zgadzać.

37

Myślę, że jest taka możliwość, że znają się lepiej od Ciebie.

3

"Nie pobrudziliśmy szatni w ten sposób" - czyli pobrudzili w inny sposób.

1

Pamiętaj, że to jest ważny mecz w kontekście zapewnienia sobie awansu do fazy pucharowej. Mam tylko nadzieję, że Neymar z Suarezem zadbają o to, żebym nie zasnął podczas oglądania tego meczu.

10

Mam nadzieję, że zagramy ustawieniem 4-4-2 i nie będę musiał katować oczu oglądając Sandro lub Munira.

2

Strzał w słupek Rabiota, Strzał Ibry minimalnie obok bramki i poprzeczka Di Marii nie były groźne? Aha.

1

Haha, no właśnie się dowiedziałem, że Gruby Ben trafił za kratki :)

6

Trzeba jednak pamiętać, że na GD wrócą Benzema i James i to z ich strony oczekiwałbym największego zagrożenia. Niemniej jednak, prawdę powiedziawszy każdy wynik jest możliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?