JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pato idzie do Liverpoolu.
4
A mnie ten transfer nie przekonuje: wystarczy popatrzeć na statystyki Lavezziego w obecnym sezonie: 2 gole w 15 meczach i zero asyst we wszystkich rozgrywkach w lidze, która, nie oszukujmy się, jest o wiele słabsza od La Liga to nie jest dobry prognostyk.
7
A Ja się cieszę, bo czekam na ten mecz od początku sezonu, a wielkie tragedie dzieją się na świecie każdego dnia tylko nie wszystkie są nagłaśniane przez media.
3
Jeśli myślisz, że Barcelona dostanie jakąś pokaźną kwotę ze sprzedaży Songa to grubo się mylisz.
0
Tak.
2
Kto wie, czy zimą któryś z dwójki Sandro-Munir nie zawita w nowym klubie.
0
Czy mecz Brazylia - Argentyna będzie transmitowany w TV?
5
Idealną opcją dla niego byłoby wypożyczenie do jakiegoś słabszego klubu La Liga.
21
Czyli Pique też nie "ufasz"?
9
Bo nie miałby za kogo grać.
1
Jak zwykle genialny artykuł, Magdo :)
3
Zdecydowanie słuszna :) Dlatego ja zawsze piję różne napoje podczas spożywania posiłków ;)
5
Można powiedzieć, że Benitez "bawi się" tym Ferrari w eco-driving.
4
Przejechałbym się takim rollercoasterem... ale przed obiadem.
3
Po prostu się przeliczył, bo myślał, że piłka opuści boisko, a tu niespodzianka i musiał improwizować.
2
Ja bym nie przesadzał z optymizmem, zagrał nieźle, ale i tak nadal daleko mu do gry na dobrym poziomie.
4
O dziwo całkiem niezły mecz Munira. Zanotował mało strat i miał parę okazji do zdobycia gola.
2
To też.
1
No i wracamy do mojego pierwszego posta w tej dyskusji, w którym napisałem, że warto podchodzić z rezerwą do tego co mówią prawnicy.
3
Też gdzieś czytałem, że się przyznał, ale w tym natłoku informacji nie jestem w stanie sobie przypomnieć gdzie. W całej tej historii najbardziej zastanawia milczenie Valbueny. Moim zdaniem, gdyby Karim B. (28 l.) był czysty to Valbuena by za niego poręczył.
2
Z tą bramkostrzelnością to bym nie przesadzał, nigdy nie strzelił w lidze więcej niż 15 bramek w jednym sezonie. Nie twierdzę, że jest przereklamowany, ale moim zdaniem jego ewentualne przejście do Realu nie dałoby temu klubowi aż tak wiele.
1
No tak, prawnicy to najbardziej prawdomówni ludzie na tej planecie.
1
Hazard - to nic, że bez formy, ale liczba galacticos w zespole musi się zgadzać.
37
Myślę, że jest taka możliwość, że znają się lepiej od Ciebie.
3
"Nie pobrudziliśmy szatni w ten sposób" - czyli pobrudzili w inny sposób.
1
Pamiętaj, że to jest ważny mecz w kontekście zapewnienia sobie awansu do fazy pucharowej. Mam tylko nadzieję, że Neymar z Suarezem zadbają o to, żebym nie zasnął podczas oglądania tego meczu.
10
Mam nadzieję, że zagramy ustawieniem 4-4-2 i nie będę musiał katować oczu oglądając Sandro lub Munira.
2
Strzał w słupek Rabiota, Strzał Ibry minimalnie obok bramki i poprzeczka Di Marii nie były groźne? Aha.
1
Haha, no właśnie się dowiedziałem, że Gruby Ben trafił za kratki :)
6
Trzeba jednak pamiętać, że na GD wrócą Benzema i James i to z ich strony oczekiwałbym największego zagrożenia. Niemniej jednak, prawdę powiedziawszy każdy wynik jest możliwy.