5

@Rust_Cohle Dlaczego zablokował Pan możliwość spojrzenia, jak naród głosuje?

1

Plan dnia na dziś:

10:30 Rozpoczęcie ostatniego dnia okna transferowego
11:25 Mbappe PRZECHODZI przez jezdnię, aby zrobić zakupy
12:30 Konferencja Marco Verrattiego
15:00 Camavinga blisko Realu, ale wstąpił jeszcze do Biedronki
17:05 Pedrerol szoł na temat Mbappe do północy
19:30 TRANSFER dziewiątki do Barcelony, duński talent z Toulouse
23:18 Rambla odlicza do faxu Pereza
23:59 Perez wysyła fax
00:01 Fax dochodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

@robsesh Napastnik, atakujący (ang. striker lub forward, hiszp. delantero) – zawodnik w piłce nożnej, który gra na pozycji najbliższej do przeciwnej bramki i dlatego w drużynie to on jest głównie odpowiedzialny za zdobywanie bramek.

Proszę bardzo.

0

@Bacek700 Jeżeli Florek kupi Camavingę za ~30 milionów, to będzie totalnym szefem.

7

@clyde Laporta ma dbać o dobro klubu. Każdy, rozsądny kibic wie, że w obecnej sytuacji finansowej odejście Leo było jedyną opcją, JEDYNĄ.

2

@Coutinho007 Epoka Bartomeu będzie się za nami ciągnęła jeszcze przez wiele lat.

5

@sergio5 On już ma 25 lat? Ale ten czas zapierdziela...

5

@bartekvisca Zostałeś skrytykowany, bo pomyliłeś sierpień ze styczniem.

To są te detale.

7

Alexander Isak (ur. 21 września 1999 w Solnie) – szwedzki piłkarz erytrejskiego pochodzenia grający do jutra na pozycji napastnika w Realu Sociedad.

3

@colossus Dobre występy Griezmanna?

Nie znam.

1

Wszyscy już ocenili Lapcia, a tu jeszcze ponad 30 godzin do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@domin1515 Dziwnie piszesz Dest.

0

@BartqRKO Mam nadzieję, że tak, ale szybko to nie nastąpi.

2

Trudna sprawa z tym Emersonem.

Z jednej strony, jeżeli 10% pójdzie do Betisu, to całkiem niezły ruch, ale z drugiej zostaje nam niepewny Dest i wolny Mingueza na prawą obronę.
Z trzeciej jednak, lepiej sprzedać Emersona, niż jakiegoś lepszego piłkarza.

Ogłaszam wszem i wobec, że z proporcją dwa do jednego wygrywa opcja sprzedaży.

2

@vangoor No i po co w to wplątujesz takie wątki? Sam nie jestem fanem Moriby, ale takie nawiązania są co najmniej nie na miejscu.

0

@Herato On nie jest polski, ale fakt - po latach daje radę.

0

@Whudi W Barcelonie od paru lat nie było żadnego trenera.

3

@LS Przydałbyś się do składu.

1

Dni Koemana na stanowisku są już policzone.

1

@Comentateiro To będzie TEN sezon!

1

@arasz1819 Jeżeli trener planował go wypożyczyć, to trzeba było to powiedzieć w czerwcu. Postawił na niego w sierpniu, dał mu ogony, on odwdzięczył się, strzelając gole w dwóch meczach i po tym okazało się, że to jest niewystarczające i ma odejść na wypożyczenie.
Trener ma wolną rękę, ale nie może odsuwać piłkarzy z powodu 'bo tak' albo 'bo ich nie lubi'. To nie jest prywatny folwark Koemana, tylko Barcelona.

Aha, tej inteligencji u Moriby nie widziałem i jak widać - też się nie myliłem. ;)

0

@MesQueUnClub_87 Przez ostatnie parę lat wszyscy w Barcelonie poczuli zbyt duży luz-blues i zaprzepaściliśmy przez to niebywałe szanse na puchary, więc tak - uważam, że większa kontrola nie jest niczym złym. Doskonale widać to na przykładzie Moriby, gdzie Laporta postanowił nie odpuścić i Lipsk prawdopodobnie będzie musiał wpłacić 15 milionów.

0

@arasz1819 Nie przyjdzie już żaden trener, który będzie odsuwał piłkarzy na podstawie swoich wyobrażeń, gdyż - niespodzianka - Laporta go wybierze.

2

@Dojaar Jak dla mnie, to dziś jest ostateczny termin. Jeżeli go nie kupią, to pewnie przez kolejne pięć lat nie będzie już na to szansy.

1

@Kgorecki2500 Prezydent posiada demokratyczny mandat Socios i to on decyduje o tym, jak kształt klubu wygląda. Może też wyrzucić trenera, jeżeli uzna, że działa on na szkodę klubu. Podejrzewam, iż tak właśnie będzie - może nawet przed końcem sezonu.

2

@takisobiektos XDD Chyba sobie jaja robisz. Trener ma wystawiać piłkarzy, którzy coś grają, tym bardziej jeżeli prezydent na to nalega. W Barcelonie nie ma miejsca na głupie wojenki.

8

@Lisek Trener niszczy mu karierę. Wystawił go na 20-30 minut przed sezonem, chłopak się pokazał i teraz trener nie ma argumentów.

3

@IronSanHybrid Muszą coś mówić, żeby program się dobrze oglądał. Za dwa dni będzie pozamiatane.

1

@Baron77 Końcówka września ma być gorąca, niczym debata przed wyborami PZPN.

0

@MesQueUnClub_87 No patrz, że w Realu nie mają takich problemów i Lucas Vazquez potrafi grać w obronie. Tylko biedni, plastelinowi piłkarze z Barcelony nie potrafią się ogarnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?