Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle strzał w dziesiątkę Laporty. Oby tak dalej.
0
Już dawno pisałem, że Griezmann powinien grać w obronie. Człowiek nie daje prawie nic w ofensywie, za to doskonale odbiera piłkę.
No ALE... do tego trzeba jaj, a skoro ktoś się uwziął na Pucza, to przecież nie wystawi Antoine'a w defensywie...
4
@FC1899Barca Zaraz ktoś powie, że nie ma pozycji. Biedny człowiek.
0
@Barca1922 Jeszcze się szkoła nie zaczęła, a Ty już jęczysz. Co będzie po pierwszej klasówce? xD
0
No niestety, dlatego poza Barceloną jedynym klubem, który oglądam, jest Real Madryt. Mogę go nie lubić (delikatnie mówiąc), ale trzeba się uczyć od najlepszych.
2
@Ojciec5tkidzieci Czwarta opcja brzmi przekonująco (patrz wyżej). :D
0
@Wiktoria13 Podobno 30 lutego.
0
@priest9999 Wiem, humorystycznie to napisałem.
Można powiedzieć, że Lapcio jednak chce zrealizować swój program trzech transferów. ;)
7
@doc Nie można dokonywać dwóch transferów tego samego piłkarza w ciągu jednego okna transferowego.
Laporta: Potrzymaj mi szampana.
0
Mbappe powołany na mecz PSG, ale co się gazety posprzedawały, to ich. xD
1
@arasz1819 Nie chcę narzekać, ale dla mnie to już nie to samo. Wiadomym jest, że ciężko byłoby utrzymać taką ekipę przez 20 lat, ale tu nie chodzi o to. Patrząc na poziom zaangażowania części naszych gwiazd po pewnym czasie przestaje się w nich po prostu wierzyć. Nie ma wszakże nic wspólnego z kibicowaniem Barcelonie, po prostu olewający stosunek niektórych potrafi wywrzeć piętno na mojej ocenie sytuacji.
0
@michal26 Wolę jednak porównywać się do lepszych.
Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam.
0
@michal26 Statystycznie to my mamy cztery nogi. W takim razie musimy produkować dwa razy więcej butów. xD
0
@anxted Przecież są już takie pomysły, niejakiej Kai Godek, żeby zakazać rozwodów. xD
2
@michal26 Ogólnie jest między nami różnica w pojmowaniu świata. Ja jestem konstrukcjonistą, a Ty zwolennikiem prawa naturalnego.
Dla mnie człowiek powinien tworzyć świat na swoją modłę. Każdy ma prawo do oceny innych, ale na końcu powinien się zatrzymać i przyjąć to do wiadomości.
Podejście drugie jest takie w stylu: "No bo tak był stworzony świat i się z tym nie dyskutuje. Nie mają praw? Trudno, trzeba było się uczyć, albo urodzić ładniejszym."
0
@Barca1992 Tak, popieram. Ale ktoś jednak musi pracować, np. medycy.
2
@michal26 Nie ma czegoś takiego, jak 'normalne' czy nie. Każdy sam wybiera swoją drogę i powinien być traktowany równo. Jeżeli ktoś będzie chciał adoptować dziecko, jako homoseksualista, to nic Ci do tego. To jego życie.
1
@Bobo25 A kto powiedział, że mnie nie obchodzą? Nie mam jednak żadnej mocy prawnej i tyle.
1
@Kgorecki2500 A telewizor służy do oglądania telewizji. xD
Szanuję Twoje zdanie, ale to nie jest przecież ich problem. Ja też uważam, że religia jest niepotrzebna, ale nie mogę na siłę zamykać kościołów. Jak chcą, to niech wierzą.
0
@Kgorecki2500 Ok, to jaki jest inny? Chętnie posłucham.
[Wyobraźmy sobie, że konstytucję można zmienić.]
4
Komu przeszkadzają małżeństwa homoseksualne?
Nikomu. Ale ludzie potrzebują być lepsi od innych, dlatego kontrują ten pomysł.
7
@martin3131 To już go mało obchodzi. Ważne, że on może zrobić zakupy. :)
1
@Nazio87 Nie. Skoro Ronaldinho w Milanie prawie nie oglądałem, to i tutaj odpuszczę.
0
No i już wiadomo do kogo w tym sezonie powędruje Liga Mistrzów:
https://akm-img-a-in.tosshub.com/indiatoday/images/story/202106/000_9BT2GW_1200x768.jpeg?8FRJw6LnT.d.M1y.G01FCUpNy7z_Ch4_&size=1200:675
0
@amanter Po co mi filmy o Ronaldo?
1
@marcin000019 No inaczej sobie tego nie wyobrażam. xD
0
W tym sezonie puchar biorę w ciemno, byleby był pełny.
0
@AlvaroHanso Oczywiście. Trener z wyjątkową zdolnością kucania w miejscu pracy.
1
@kolomen2 Polska jest fajnym krajem, ale ma też sporo wad w postaci wścibskich ludzi, odrealnionych polityków i niższych pensji.
Zależy co chcesz osiągnąć - jeżeli tylko wyższą pensję, to wiadomo, że nie ma sensu. ;)
0
@marcin000019 Przepraszam, wodzu. Już nie będę.