0

19

Kto nie daje plusa, ten jest fanem Bartomeu.

6

Dopiero wróciłem i spojrzałem na wynik Arsenalu.

XDD

5

"Chrześcijaństwo minie. Skurczy się i zaniknie. Nie muszę z tym dyskutować – mam rację i jestem o niej przekonany. Jesteśmy dzisiaj popularniejsi od Jezusa. Nie wiem co pierwsze minie – rock & roll czy chrześcijaństwo. Jezus był w porządku, ale jego uczniowie byli tępi i przeciętni. Według mnie to oni wszystko zniszczyli."

John Lennon

0

@Bykunn Wiadomo, ale to dlatego, że jest najbardziej kontrowersyjny. Wielu subskrybentów, to przecież czyści hejterzy. :)

9

@Comentateiro McGuire? :D

1

@jacobFCB Jaki człowiek, takie marzenia.

2

@sergio5 On kocha tylko panów na banknotach.

4

@Shroud Nie, nie lepiej. Lepiej żeby Real miał kogoś o rok później, niż wcześniej. Poza tym wiele się może wydarzyć przez te 12 miesięcy.

0

Do kiedy jest okno transferowe? Ile jeszcze będzie trzeba wysłuchiwać tych dyrdymałów?

3

@Image Mówisz o tych pieniądzach, które płyną im wraz z ropą naftową?

1

@Encore Dali mu przeciwieństwo Dona - Micky'ego. XD

4

@bartekvisca My jesteśmy przegranymi? Ściągnęliśmy dwóch, klasowych piłkarzy na pozycję którą potrzebujemy za darmo, obniżyliśmy pensję połowy składu i utrzymaliśmy klub na powierzchni.

0

Tak naprawdę granie w Lidze Mistrzów nie ma już dla Barcelony i dwóch pozostałych klubów Superligi sensu. Nawet jeżeli spróbują coś ugrać, to sędziowie i tak będą je traktować, jak kluby trzeciej kategorii.

1

@PatrychoO A jednak masz z tym problem. Czyli jest coś na rzeczy. :)

0

Czyli do piątej kolejki trzeba załatwić sobie awans.

0

@barca87f A czy ja piszę, że jest coś złego? Po prostu pytam, co o tym sądzicie. ;)

0

Kilka tygodni temu pytałem Was, co sądzicie o małżeństwach homoseksualnych, opinie były mniej więcej pół na pół.

Dzisiaj z kolei zapytam Was, co sądzicie o 'zwykłych' małżeństwach? Jesteście w takim związku, czy chcielibyście być, a może w ogóle ich nie uznajecie?
Zapraszam do dyskusji.

1

@Barwindg Swords and Sandals.

0

Czy jeżeli Barcelona spadłaby do Ligi Europy, to oglądalibyście te mecze?

Ja z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie. Skupiłbym się tylko na lidze.

0

Mało to jeszcze szrotu jest w drużynie? Zostawić kasę i grać tym, co jest.

2

@AmigoBlancos Według co niektórych, Laporta miał dać zbankrutować Barcelonie po to, żeby Real nie kupił Mbappe.

Tylko, że wtedy i tak Messi przeszedłby do PSG, a Real sięgnąłby po Francuza. xD

1

@DaPidejpi Miłość? To już wiem, skąd ta trójka się wzięła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi Dziewięć.

2

Mbappe w Realu, a w Barcelonie Braithwaite.

Jakie to jest przykre...

45

Jak zwykle przypominam terminarz Barcelony na obecny sezon. Przez ostatnie lata się sprawdzał.

sierpień - zmęczeni po presezonie
wrzesień/październik - Wirus FIFA
listopad/grudzień - okres przedświąteczny
styczeń - niepotrzebny Superpuchar
luty - natłok meczów z Ligą Mistrzów na czele
marzec - wirus FIFA v2
kwiecień - zmęczenie sezonem
maj - finał Champions League w telewizji

8

Real przede wszystkim nie kupuje szrotu, takiego jak Braith czy Pjanić. Wyznają zasadę "Nie masz kim grać? Trudno, graj rezerwami."

A w Barcelonie za Rosella i Bartomeu "My musimy mieć ławkę"... no i tak się skończyło. W 2009, jak graliśmy w finale LM za Laporty nie mieliśmy ławki, a w Manchesterze siedział Tevez i inni, klasowi piłkarze. Co im to dało? Nic - przegrali.

0

@ptrx Nie dręczmy już jego sumienia.

17

@Joe_Barbaro 2. września to jest zbyt szczególna data, żebym ją zajmował.

5

Jak Real trafi do grupy ze Sportingiem, to kasuję konto na notatniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?