9

2

@PatrykBarca No i bardzo dobrze, rezerwowi piłkarze na pewno nie dopuściliby do takiego blamażu.

2

"Aż siedmiu zawodników z pierwszej jedenastki, która wyszła na boisko w meczu z zespołem z Monachium, wciąż ma niemal pewne miejsce w podstawowym składzie: Ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Sergio Busquets i Frenkie de Jong. Najprawdopodobniej wszyscy oprócz kontuzjowanego Niemca zagrają jutro w spotkaniu z Realem Sociedad."

https://i.ytimg.com/vi/-L2o5OHTgKU/hqdefault.jpg

0

Po kliknięciu w wiadomość Mario (po lewej) przenosi mnie do całego artykułu.
Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

No i co, niedowiarki? Mówiłem zaufać Bossowi, a Wyście już lament rozpoczęli.

2

@BART97 Danke fur Alles.

0

W ogóle to jest bardzo ciekawe, że piłkarze rozmawiają ze sobą w mediach społecznościowych, albo ogólnie gratulują sobie publicznie. Wiadomo, że chodzi o lans, ale wyobraźcie sobie coś takiego na żywo.

Chcecie pochwalić swoją dziewczynę albo chłopaka, idziecie do niego pod balkon, bierzecie megafon i krzyczycie. :D

1

Szkoda, że druga i trzecia lokata wrzucona do jednego wora. Byłem ciekaw, jak to się rozłoży.

11

@Worny Może w końcu zacznie podawać do przodu, zamiast do bramkarza.

3

@Elro1987 To w TVNie są już Wiadomości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Rurku, nie wk... mnie, dobrze?

3

0

Jak było 29 tysięcy, to już miałem pisać o dwudziestu, ale stwierdziłem, że nie będę pisał oczywistych rzeczy.

1

@norbi77 Jeżeli nie będzie mi odpowiadało, to sprzedam. :)

5

Możliwość customizacji stadionów dla nielicencjonowanych teamów, twarz Ansu Fatiego, podobieństwa do PESa i nowe animacje dla konsol next-genowych. Pierwszy raz od kilku lat na poważnie zajmę się karierą w Fifie. Szkoda tylko, że trzeba jeszcze trochę poczekać.

Na pierwszy ogień idzie sprzedaż Pjanicia i Braithwaite'a. ;)

4

"Kluby takie jak Barcelona nie mogą pozwolić sobie na sezony bez wygranych pucharów. "

Koeman po pół roku pracy z Laportą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

14 sierpnia 2020 roku, prawie dokładnie rok temu... czy ktoś jeszcze pamięta tę datę? Oczywiście, Barcelona nie wyszła wtedy na boisko i oddała walkowera 2-8 (...) z Bayernem. Dziś jednak chcę przypomnieć wypowiedź jednego z piłkarzy Barcelony po tym walkowerze.

Gerard Piqué: Jako pierwszy mogę odejść i zostawić to, ponieważ uważam, że sięgnęliśmy dna. Wszyscy musimy przemyśleć wiele spraw wewnętrznie i zdecydować, co jest najlepsze dla klubu, bo to klub jest najważniejszy.

#Dużo musi się zmienić, aby było tak, jak było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No to ładnie Śląsk odwalił. Powiem szczerze, że w tej Lidze Konferencji też jest przyzwoity poziom. :D

0

@tomek8756 No to jak już podajesz swoje wszystkie dane, łącznie z numerem buta, to nie jest 'za darmo' w mojej opinii. Co nie zmienia faktu, że pewnie warto wypróbować. ;)

11

@Transu96 Widzę dusza artystyczna pracuje.

0

@tomek8756 Za darmo? Czyli nie trzeba podawać karty kredytowej?

5

Czy jest tutaj ktoś, kto woli Leo Messiego od Pawła Kukiza?

10

4

@Zoker Tak. Przy sprawie Messiego postąpił słusznie, a sam fundusz i tak był nielegalny, więc tylko stracilibyśmy czas i nie zobaczyli pieniędzy. Uspokoił atmosferę wokół trenera i piłkarzy, ściągnął bardzo dobrego napastnika i obrońcę i postawił na swoim w kwestii Pucza, który strzela bramki.

6

Jeżeli nie uda się zarejestrować Dipeja, to będzie pierwszy minus Lapcia.
Trzeba być jednak spokojnym.

5

"Od 2015 r. Kukiz'15 jako jeden ze swoich głównych celów ma repolonizację rynku medialnego w Polsce. Dlatego gdy tylko pojawiła się taka możliwość, to za takim krokiem zagłosowałem — powiedział Paweł Kukiz w pierwszym komentarzu dla mediów po tym jak w środę Sejm (dzięki głosom posłów Kukiz'15) przyjął ustawę zwaną lex TVN." [onet]

8

Nawet jeżeli przeszkadza Wam Kukiz, to i tak musicie go akceptować na każdej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?