Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ramos, przyjaciel piłkarzy Barcelony.
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/scaled/2010/11/30/article-1334354-0C48E723000005DC-741_308x185.jpg
2
@PatrykBarca No i bardzo dobrze, rezerwowi piłkarze na pewno nie dopuściliby do takiego blamażu.
2
"Aż siedmiu zawodników z pierwszej jedenastki, która wyszła na boisko w meczu z zespołem z Monachium, wciąż ma niemal pewne miejsce w podstawowym składzie: Ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Sergio Busquets i Frenkie de Jong. Najprawdopodobniej wszyscy oprócz kontuzjowanego Niemca zagrają jutro w spotkaniu z Realem Sociedad."
https://i.ytimg.com/vi/-L2o5OHTgKU/hqdefault.jpg
0
Po kliknięciu w wiadomość Mario (po lewej) przenosi mnie do całego artykułu.
Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i co, niedowiarki? Mówiłem zaufać Bossowi, a Wyście już lament rozpoczęli.
2
@BART97 Danke fur Alles.
0
W ogóle to jest bardzo ciekawe, że piłkarze rozmawiają ze sobą w mediach społecznościowych, albo ogólnie gratulują sobie publicznie. Wiadomo, że chodzi o lans, ale wyobraźcie sobie coś takiego na żywo.
Chcecie pochwalić swoją dziewczynę albo chłopaka, idziecie do niego pod balkon, bierzecie megafon i krzyczycie. :D
1
Szkoda, że druga i trzecia lokata wrzucona do jednego wora. Byłem ciekaw, jak to się rozłoży.
11
@Worny Może w końcu zacznie podawać do przodu, zamiast do bramkarza.
3
@Elro1987 To w TVNie są już Wiadomości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Rurku, nie wk... mnie, dobrze?
3
W sumie prawda. :P
https://i.imgur.com/y4Z6NVv.png
0
Jak było 29 tysięcy, to już miałem pisać o dwudziestu, ale stwierdziłem, że nie będę pisał oczywistych rzeczy.
1
@norbi77 Jeżeli nie będzie mi odpowiadało, to sprzedam. :)
5
Możliwość customizacji stadionów dla nielicencjonowanych teamów, twarz Ansu Fatiego, podobieństwa do PESa i nowe animacje dla konsol next-genowych. Pierwszy raz od kilku lat na poważnie zajmę się karierą w Fifie. Szkoda tylko, że trzeba jeszcze trochę poczekać.
Na pierwszy ogień idzie sprzedaż Pjanicia i Braithwaite'a. ;)
4
"Kluby takie jak Barcelona nie mogą pozwolić sobie na sezony bez wygranych pucharów. "
Koeman po pół roku pracy z Laportą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Oficjalnie: Laporta znalazł sposób na przekonanie piłkarzy do obniżki pensji.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/h_Fk9kuTURBXy9lNDUwMWVlYy1lNDU4LTQwMzctOTVhZC0xYTAyMzY1YTQ0MzcuanBlZ5OVAwDMqc0KSs0FyZMJpjYyMzZlNAaTBc0EsM0CdoGhMAE/joan-laporta.jpg
4
14 sierpnia 2020 roku, prawie dokładnie rok temu... czy ktoś jeszcze pamięta tę datę? Oczywiście, Barcelona nie wyszła wtedy na boisko i oddała walkowera 2-8 (...) z Bayernem. Dziś jednak chcę przypomnieć wypowiedź jednego z piłkarzy Barcelony po tym walkowerze.
Gerard Piqué: Jako pierwszy mogę odejść i zostawić to, ponieważ uważam, że sięgnęliśmy dna. Wszyscy musimy przemyśleć wiele spraw wewnętrznie i zdecydować, co jest najlepsze dla klubu, bo to klub jest najważniejszy.
#Dużo musi się zmienić, aby było tak, jak było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No to ładnie Śląsk odwalił. Powiem szczerze, że w tej Lidze Konferencji też jest przyzwoity poziom. :D
0
@tomek8756 No to jak już podajesz swoje wszystkie dane, łącznie z numerem buta, to nie jest 'za darmo' w mojej opinii. Co nie zmienia faktu, że pewnie warto wypróbować. ;)
11
@Transu96 Widzę dusza artystyczna pracuje.
0
@tomek8756 Za darmo? Czyli nie trzeba podawać karty kredytowej?
5
Czy jest tutaj ktoś, kto woli Leo Messiego od Pawła Kukiza?
10
4
@Zoker Tak. Przy sprawie Messiego postąpił słusznie, a sam fundusz i tak był nielegalny, więc tylko stracilibyśmy czas i nie zobaczyli pieniędzy. Uspokoił atmosferę wokół trenera i piłkarzy, ściągnął bardzo dobrego napastnika i obrońcę i postawił na swoim w kwestii Pucza, który strzela bramki.
6
Jeżeli nie uda się zarejestrować Dipeja, to będzie pierwszy minus Lapcia.
Trzeba być jednak spokojnym.
5
"Od 2015 r. Kukiz'15 jako jeden ze swoich głównych celów ma repolonizację rynku medialnego w Polsce. Dlatego gdy tylko pojawiła się taka możliwość, to za takim krokiem zagłosowałem — powiedział Paweł Kukiz w pierwszym komentarzu dla mediów po tym jak w środę Sejm (dzięki głosom posłów Kukiz'15) przyjął ustawę zwaną lex TVN." [onet]
8
Nawet jeżeli przeszkadza Wam Kukiz, to i tak musicie go akceptować na każdej stronie.