Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@franiu Oho, ale błysnąłeś, tylko baterii zabrakło.
1
@tunczas4 Dziś, 20:00, Eleven Sports 2.
2
@Sulimo Fun Fact - to nawet nie jest wino, tylko wyrób winopodobny. :D
0
@RosjaninBut Co sobie wyobrażam? Piszę, że nie lubię prawicy - w ogóle, żadnej. :)
1
@Sulimo Siarkofruty?
0
@DaPidejpi Problem w tym, że szejk może tego nie chcieć.
0
Szejk nie sprzeda Mbappe. Po prostu przesiedzi sezon na trybunach, przynajmniej od stycznia, jeżeli nie podpisze kontraktu.
0
@barcowy1899 Jeszcze poczekajmy, bo póki co trochę przyhamował.
5
@Kurkmen Never. Można mieć sponsora, ale nigdy właściciela.
0
Obaliliśmy pomnik Jankowskiego, bo był pedofilem i antysemitą. Poseł Borowczak kłamie
",,Pani Borowiecka mówiła, że Jankowski ją napadł 30 razy, kiedy jeszcze był młodym księdzem w św. Barbarze. On tam był 16 miesięcy. To ile razy musiałby ją w miesiącu dorwać?! I to w piwnicy! To co, on ze świeczką biegał?” [wywiad dla Wirtualnej Polski z 29. lipca 2019 r.]"
Stoją za nami poznane przez nas Ofiary Henryka Jankowskiego, brutalnego pedofila, jadowitego antysemity oraz skwapliwego donosiciela i agenta wpływu bezpieki PRL” – piszą aktywiści, którzy obalili pomnik kapelana „Solidarności”. [oko.press]
0
@FanBarcy22 Półtora*.
0
@Ciule123 Jest. Wystarczy kupić najnowszą produkcję I EJ SPORTS CYNE GEJ.
8
@Cochise Dla mnie jest najlepszym prezydentem tego wieku. Nie bał się zrobić wielu odważnych reform gospodarczo-społecznych, ale też obyczajowych, skończył głupią wojnę Busha na Bliskim Wschodzie, skończył głupoty z budową muru przeciw imigrantom i przede wszystkim nie jest prawicowcem. To zawsze będę doceniał. :)
6
No cóż... byliśmy najlepszą drużyną pierwszej i drugiej dekady XXI wieku.
Wypada mi życzyć, aby za dziewięć lat powtórzyć to osiągnięcie. Już bez Messiego, ale z wielkimi nadziejami. Vamos!
0
@AduŚ07 Co tam za alkohol już stoi? Wódziesta jeszcze nie minęła.
12
Gdyby te osoby rządziły w klubie, to nie mielibyśmy już klubu... ale za to mielibyśmy Messiego na dwa lata!
0
Kto wypowiedział te słowa?
Nienawidzę tiki-taki i tak będzie już zawsze. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Tiki-taka to gówno, wymyślony zwrot. Oznacza podawanie piłki tylko po to, aby ją podawać, bez żadnego celu czy agresji. Nic. Nie pozwolę swoim piłkarzom na pogłębienie się w tym gównie.
a) Jose Mourinho
b) Pep Guardiola
c) Carlo Ancelotti
2
@AntekGriezmann Kibice P$... yyy, znaczy Barcelony.
19
De Jong i Pedri - dwóch najlepiej wycenionych piłkarzy Barcelony
Rambla: "Barcelona nie ma pomocników".
4
@Kamilos84 Powinniśmy mieć dobre stosunki z Unią Europejską, ale z Izraelem jak najszybciej bym je zerwał. Ten kraj nie jest normalny i nie traktuje normalnie swojego sąsiada.
1
@tomek8756 Pytanie brzmiało: "Kto obecnie jest lepszym trenerem".
Ronaldinho też był wybitnym piłkarzem, ale obecnie jest cieniem samego siebie.
5
@football123 Obaj są przeciętni, ale prawdopodobnie Ancelotti.
3
Fajnie będzie zobaczyć Depaya. Facet jest mega pozytywnie nastawiony do gry, mam nadzieję, że zarazi tym pozostałą część ekipy.
0
@Worny Trzeba jakoś odpocząć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
"Według bliskich osób Laporty"
XD
6
@barcelonaLM Farmers?
https://pbs.twimg.com/media/EfaJ67xXoAQbCJU.jpg
1
@DonMatteo901 Stachu?
2
@Nozyk 30 sekund piechotą nie chodzi.
5
Manchester City ma chrapkę na Lukebakio
Lukebakio rozpoczyna się na literę L
Czy wiesz, jakie nazwisko rozpoczyna się jeszcze na literę L?
Dobrze myślisz.
Laporta rozpoczyna się na literę L
Laporta ma 7 liter
Czy wiesz, co jeszcze ma 7 liter?
Zgadza się.
Esbjerg ma 7 liter
Esbjerg jest miastem i gminą w zachodniej Jutlandii.
Czy wiesz, kto wybitny urodził się w Esbjergu?
Zgadłeś.
Martin Braithwaite urodził się w Esbjergu.
Martin Braithwaite jest naszym transferem na nowy sezon. #Potwierdzone
1
@Rastafarnianin Kurdę, dlaczego pomyślałem, że chodzi o Bartomeu...