Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sądzicie, że stadion Barcy w przyszłości będzie nosił nazwę Leo Messiego?
22
A na trybunach będzie Florentino Perez Perez?
26
Szanse na transfer Samuela Umtitiego są równe 50%. Benfica chce, on nie. [potwierdzoneinfo]
8
Kto by się spodziewał, że będę wolał oglądać transmisję sejmową, niż mecze La Ligi.
10
Jeżeli ktoś wątpi w szefa, polecam obejrzeć ten filmik.
https://x.com/IceQueenCherie/status/1368680328022392843
0
@Kamiloza91 Barcelona i Real Madryt.
0
@Patrykl145 Co Ty mi tu tyłek trujesz, ja na wakacjach jestem.
3
Czy wiesz, że...
Od 1990 roku tylko raz zdarzyło się, aby Real Madryt obronił tytuł mistrzowski. Było to w 2008 roku.
1
@patry295 Kiedyś Cejrowski opowiadał historię swojego kolegi, który miał kilka milionów długu, a i tak siedział sobie w willi i pił drinki.
Pyta go "Ej stary, a Ty się nie obawiasz tego długu, że tak sobie siedzisz i pijesz?"
A on mu na to "Jakbym pożyczył od Ciebie 500 zł, to bym miał problem. Ale jak pożyczyłem od banku 5 milionów, to bank ma problem." :)
3
Sprawę reprywatyzacji trzeba w końcu załatwić. Są różne możliwości zadośćuczynienia Żydom przez Polskę, np. kompensując straty – powiedział "Rzeczpospolitej" Szewach Weiss. Szewach Weiss zwrócił w wywiadzie uwagę, że "po wojnie w Polsce ujawnił się okropny antysemityzm, np. w czasie pogromu kieleckiego". – Moja rodzina uciekła z Polski właśnie wtedy. Wtedy w jednym roku z Polski uciekło 100 tysięcy Żydów i musieli zostawić swoje mienie – zauważył. [businessinsider]
10
@1daytodeath Z tego, co wiem Real miał problem z Hazardem.
0
@masa11 Jak już się dowiesz, to polecam Słownik Języka Polskiego.
0
@kuz Bieda? Pedri i De Jong są najbardziej wartościowymi piłkarzami w kadrze.
0
To od kogo wpiernicz w tym roku?
https://thumbs.dreamstime.com/b/world-s-best-clubs-white-199360348.jpg
27
@ściah Aż spojrzałem na datę, czy to nie jakiś żart...
2
@bartekvisca Laporta kocha Messiego, ale Messi kocha tylko Antonelę. W tym był problem.
0
@Encore Podobno już kręcą drugą część.
4
Messi po roku w PSG:
https://i.imgur.com/fYLVMET.png
0
@Deviler Trzeba przyznać, że Legia trafiła dość łatwo, jeżeli przejdą Dinamo, to pewnie będą w LM.
1
@masterandservant @priest9999 Zdecydujcie się. :P
0
Rozumiem, że nie ma jeszcze rozlosowanej drużyny, z którą Legia ewentualnie zagra?
0
@Karzel Powiedz Wolanowi, że trzeba posprzątać.
5
fur Deutschland.
Danke fur alles.
98
Pomimo, że niektórzy przeszli na ciemną stronę mocy, to chciałbym serdecznie podziękować tym, którzy pozostają po bordowo-granatowej. Tak po ludzku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Musiał być człowiekiem wielkiej wiary...
https://i.imgur.com/N2rvN3U.png
0
@cules100pro Mówić, to sobie mogą polscy konfederaci od siedmiu boleści.
1
@AmigoBlancos Tutaj już parę osób pozmieniało loga w avatarze na P$G. Przykre, ale prawdziwe.
3
Pjanić: Prezesie, mam plan.
Lapcio: Jaki?
Pjanić: Kurła sprytny. :P
0
@cules100pro Co za bzdura. Ronaldo i inni przychodzili do tej ligi w czasach tychże podatków. Po prostu w pewnym momencie Barcelona i Real pogubiły się w analizie rynku. Duma Katalonii zaczęła przepłacać za średnich piłkarzy, a Real w ogóle przestał kupować.
3
" Laporta mi nie odpowiedział. Odpowiedział jego brat w bardzo zły sposób. Obraził mnie w wiadomości głosowej, ale już to usunął."
https://cdn.skyblock.pl/monthly_2020_09/comment_K9bZGf9YbX7RIelD6ObJh8zC0S6tnkMH.gif.00be39b429130f02aec0b30a87267c61.gif