6

Sądzicie, że stadion Barcy w przyszłości będzie nosił nazwę Leo Messiego?

22

A na trybunach będzie Florentino Perez Perez?

26

Szanse na transfer Samuela Umtitiego są równe 50%. Benfica chce, on nie. [potwierdzoneinfo]

8

Kto by się spodziewał, że będę wolał oglądać transmisję sejmową, niż mecze La Ligi.

10

Jeżeli ktoś wątpi w szefa, polecam obejrzeć ten filmik.
https://x.com/IceQueenCherie/status/1368680328022392843

0

@Kamiloza91 Barcelona i Real Madryt.

0

@Patrykl145 Co Ty mi tu tyłek trujesz, ja na wakacjach jestem.

3

Czy wiesz, że...

Od 1990 roku tylko raz zdarzyło się, aby Real Madryt obronił tytuł mistrzowski. Było to w 2008 roku.

1

@patry295 Kiedyś Cejrowski opowiadał historię swojego kolegi, który miał kilka milionów długu, a i tak siedział sobie w willi i pił drinki.
Pyta go "Ej stary, a Ty się nie obawiasz tego długu, że tak sobie siedzisz i pijesz?"
A on mu na to "Jakbym pożyczył od Ciebie 500 zł, to bym miał problem. Ale jak pożyczyłem od banku 5 milionów, to bank ma problem." :)

3

Sprawę reprywatyzacji trzeba w końcu załatwić. Są różne możliwości zadośćuczynienia Żydom przez Polskę, np. kompensując straty – powiedział "Rzeczpospolitej" Szewach Weiss. Szewach Weiss zwrócił w wywiadzie uwagę, że "po wojnie w Polsce ujawnił się okropny antysemityzm, np. w czasie pogromu kieleckiego". – Moja rodzina uciekła z Polski właśnie wtedy. Wtedy w jednym roku z Polski uciekło 100 tysięcy Żydów i musieli zostawić swoje mienie – zauważył. [businessinsider]

10

@1daytodeath Z tego, co wiem Real miał problem z Hazardem.

0

@masa11 Jak już się dowiesz, to polecam Słownik Języka Polskiego.

0

@kuz Bieda? Pedri i De Jong są najbardziej wartościowymi piłkarzami w kadrze.

0

27

@ściah Aż spojrzałem na datę, czy to nie jakiś żart...

2

@bartekvisca Laporta kocha Messiego, ale Messi kocha tylko Antonelę. W tym był problem.

0

@Encore Podobno już kręcą drugą część.

4

Messi po roku w PSG:

https://i.imgur.com/fYLVMET.png

0

@Deviler Trzeba przyznać, że Legia trafiła dość łatwo, jeżeli przejdą Dinamo, to pewnie będą w LM.

1

@masterandservant @priest9999 Zdecydujcie się. :P

0

Rozumiem, że nie ma jeszcze rozlosowanej drużyny, z którą Legia ewentualnie zagra?

0

@Karzel Powiedz Wolanowi, że trzeba posprzątać.

5

fur Deutschland.
Danke fur alles.

98

Pomimo, że niektórzy przeszli na ciemną stronę mocy, to chciałbym serdecznie podziękować tym, którzy pozostają po bordowo-granatowej. Tak po ludzku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Musiał być człowiekiem wielkiej wiary...

https://i.imgur.com/N2rvN3U.png

0

@cules100pro Mówić, to sobie mogą polscy konfederaci od siedmiu boleści.

1

@AmigoBlancos Tutaj już parę osób pozmieniało loga w avatarze na P$G. Przykre, ale prawdziwe.

3

Pjanić: Prezesie, mam plan.
Lapcio: Jaki?
Pjanić: Kurła sprytny. :P

0

@cules100pro Co za bzdura. Ronaldo i inni przychodzili do tej ligi w czasach tychże podatków. Po prostu w pewnym momencie Barcelona i Real pogubiły się w analizie rynku. Duma Katalonii zaczęła przepłacać za średnich piłkarzy, a Real w ogóle przestał kupować.

3

" Laporta mi nie odpowiedział. Odpowiedział jego brat w bardzo zły sposób. Obraził mnie w wiadomości głosowej, ale już to usunął."

https://cdn.skyblock.pl/monthly_2020_09/comment_K9bZGf9YbX7RIelD6ObJh8zC0S6tnkMH.gif.00be39b429130f02aec0b30a87267c61.gif

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?