0

@mikael Barcelona - Chelsea - Szachtar - Wolfsburg

Real - Inter - Leipzig - Young Boys

W sumie nie miałbym nic przeciwko.

0

@Bogan Dopisz nsfw przed youtube.

1

@SamuraJack Mimo wszystko swoją postawą pokazywał, że jak najbardziej zasługuje na bycie w tej drużynie. Tym bardziej, że dostawał często ogony...

2

@sergio5 Puig strzelał bramki praktycznie w każdym meczu przedsezonowym. Koeman się na niego uwziął i tyle.

2

@doc Żeby się nie okazało, że na wakacjach będzie ciężej trenował, niż na kadrze.

0

@Transu96 Ja tam czekam jeszcze tylko na PP z legendą. Jak tam nic nie trafię, to do premiery 22 odpuszczam.

2

@PatrychoO Przecież tutaj nawet nie ma gameplayu, a ogólnie często sprawdza się zasada, że jeśli ktoś nie pokazuje swojej gry na trailerach, to oznacza, że nie ma czego pokazać...

5

@Emhyr Typuję:

- Łatwa grupa
- Hype
- Wpierdziel
- Finał w telewizji

1

@Kapitan hawk Tylko żeby ten jeleń... żeby on był bez dodatków!

3

@Kettger Danke fur alles!

6

Fur Deustchland.

2

@Karzel Komentarz powyżej też jest własną twórczością.

1

@Gaucho Na peronie możesz sprawdzić. ;)

2

@Gaucho Miałem taką, trochę nowocześniejszą, ale podobną. :P

6

@LeoMessiah Martino. Potrafił wygrać 2x z Realem po świetnych meczach i tak naprawdę powinien zdobyć tytuł, ale sędzia oszukał i nie uznał prawidłowej bramki. W Champions League też nie było tak słabo, przegraliśmy minimalnie.

9

Naprawdę bardzo się cieszę, że Kylian Mbappe zasili Real Mandryt. Drużyna Królewskich będzie nie do powstrzymania w lidze, poleci jak strzała w Lidze Mistrzów, a Donatello zdobędzie króla strzelców. Dodatkowo Barcelona będzie dostawała jeszcze więcej bramek ze swoim wspaniałym trenerem.

No i czego nie rozumiesz? Każdy powinien się cieszyć.

2

@PJ1985 Nie da się? Poczekaj do premiery Fify 22. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Gdyby nie Laporta, bylibyśmy jedynie bardzo dobrym klubem. Nikt nie postawiłby na Guardiolę i moglibyśmy pomarzyć o sześciopaku.

Fakt, nie opinia.

2

Kiedy gracz Fify włączy PESa...


11

Real nie był przygotowany do grania na pustą bramkę.

3

Mieć sytuację na pustą bramkę, nie trafić jej, a potem dostać czerwoną kartkę i grać bez bramkarza.

To jest różnica pomiędzy Levante, a Realem.

0

@Borry Nie wybronią.

9

Podziękujcie blondynowi za setę.

11

@Szreko @ObiektywnyKibic121 Kompletnie się nie zgadzam, ale szanuję Waszą opinię.

1

Jaki był najbardziej przereklamowany piłkarz, którego mieliście okazję oglądać?

1

@Kurkmen Na Ramblę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poważnie, pracowałem przez pewien czas w korporacji, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie. Teraz jestem na swoim. Może i mam nieco mniej, ale jestem u siebie... a jak mówi stare, chińskie przysłowie "Rób, to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować.".

1

@Kurkmen To prawdopodobnie nic. Ja ogólnie byłem dość rozumnym nastolatkiem, nie wtykałem się w niewłaściwe towarzystwo, nie brałem, nie piłem i starałem się żyć jako wolny człowiek. :)

0

@Kurkmen Ale jest pytanie, czy miałbym ogólną świadomość tego, co będzie powiedzmy w 2021 roku? Czy cofnąłbym się bez tej wiedzy?

3

@Kurkmen Cofnąłbym się do losowania lotka i zakreślił odpowiednie numerki. Jeżeli okazałyby się błędne, to byłby znak, że oszukują. :D

0

Dobrze!

...albo nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?