0

@Sysia11 Transfer do Barcelony kwestią godzin.

5

Samce Alfa niepocieszone. :D

31

@Dembouz1899 Ciągnie wilka do lasu. xD

3

Szkoda patrzeć na to, co się stało z Ilaixem. Człowiek, który mógł decydować o losach Barcelony pomyślał, że jest kimś absolutnie ponad to i zaczął stawiać absurdalne warunki. Warto by go sprzedać jak najszybciej, żeby nie psuł atmosfery w drużynie.

6

@Commando Co Ty, Samce Alfa z La Rambli stawiłyby im czoła.

3

Posiadanie piłki nie świadczy o tym, że drużyna jest lepsza. Jeżeli już myśleć w taki sposób, to raczej w drugą stronę bym poszedł - jak ktoś klepie, to nie ma pomysłu na grę. Druga połowa Slavii dobitnie to pokazała.

0

Włączyłem na dwie minuty Legię i Slavia miała 3 stuprocentowe sytuacje. Jak Warszawiacy to remisują, to ja nie wiem. :D

A już ta druga bramka Slavii, to jakiś kompletny żart. Pięciu obrońców nie upilnowało typa na siódmym metrze...

0

@ElKamil Co dwie głowy, to nie jedna.

7

FIFA i EFootball mają konkurencję? Ciekawy projekt gry AAA o nazwie Goals, pozwoli zarabiać pieniądze na graniu w piłkarską produkcję.
https://x.com/goalsgame/status/1418265807646248961

1

@Dojaar Mentzen: "Gdybyśmy zrealizowali nasz program gospodarczy, mielibyśmy 1% poparcia."

0

@Krystian1588 Może młody byłeś. Ile miałeś lat w 2006-2007 roku? ;P

1

Pamiętacie jeszcze tę 'reklamę'? Kilkanaście lat temu robiła spore wrażenie.


2

@Chakalaka Ekologizm, to jest pomiędzy neoengelsizmem, a lewacką propagandą?

0

@Bobo25 Morze tarzających się, wybotoksowanych kobiet pozbawionych moralności jest raptem trzydzieści wideł dalej.

1

@Kgorecki2500 Do Pana kandydata jeszcze dojdziemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LeoMessiah Widzę pierwszego chętnego. Pokoik 43 stopnie C, tuż obok kotła. Bierze Pan?

2

Mam dobry pokoik w piekle - przygotować komuś miejscówkę na przyszłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

@Mlodypro101 Laty już nie ma, jest Kulesza.

0

@MontelQ Też tak sądzę, ale pytanie jest o osoby nieheteronormatywne.

1

@JimMorrisonFCB Cholera, takiej odpowiedzi nie przewidziałem.

1

Małżeństwa homoseksualne - tak/nie i dlaczego?

2

@RobiS Myślałem, że to jakiś żart, a to poważna strona. XD

0

@masq No właśnie o tym pisałem. W rzeczywistości nawet przypadkowa osoba w aptece ma lewicowe poglądy. ;)

A to, że obawia się je wypowiedzieć świadczy tylko o tym jak gęsta atmosfera jest w kraju. Kościół grzmiący o neomarksiźmie, strefy wolne od LGBT, bandyterka na marszach i tak dalej.

3

@kubix05 Honda szybsza od Jamesa Bonda.

0

@Dojaar Nie ma czegoś takiego, jak 'normalny' program. Dla Ciebie on jest normalny, dla innych jest szalony. Nie da się zadowolić całego społeczeństwa.

2

@Comentateiro Oczywiście. Powiedziałbym nawet, że tutaj jest trochę trudniej, bo w internecie większość ma bardzo prawicowe podejście, na żywo z kolei wiele osób rozumie podejście bardziej lewicowe i tolerancyjne.
Można powiedzieć, że przez te wiele lat nauczyłem się przecierać szlaki i nie namawiać przekonanych. :)

0

Głosujemy.


1

@AntekGriezmann To jest lepsze, niż org... yyy, znaczy pieniądze.

4

@AntekGriezmann Jaki masz dla mnie prezent?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?