Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Transfer do Barcelony kwestią godzin.
5
Samce Alfa niepocieszone. :D
31
@Dembouz1899 Ciągnie wilka do lasu. xD
0
@Shapiro Może woli bagietki?
https://i.pinimg.com/originals/8b/24/be/8b24be0b449268501795b2116256a3e4.jpg
3
Szkoda patrzeć na to, co się stało z Ilaixem. Człowiek, który mógł decydować o losach Barcelony pomyślał, że jest kimś absolutnie ponad to i zaczął stawiać absurdalne warunki. Warto by go sprzedać jak najszybciej, żeby nie psuł atmosfery w drużynie.
6
@Commando Co Ty, Samce Alfa z La Rambli stawiłyby im czoła.
3
Posiadanie piłki nie świadczy o tym, że drużyna jest lepsza. Jeżeli już myśleć w taki sposób, to raczej w drugą stronę bym poszedł - jak ktoś klepie, to nie ma pomysłu na grę. Druga połowa Slavii dobitnie to pokazała.
0
Włączyłem na dwie minuty Legię i Slavia miała 3 stuprocentowe sytuacje. Jak Warszawiacy to remisują, to ja nie wiem. :D
A już ta druga bramka Slavii, to jakiś kompletny żart. Pięciu obrońców nie upilnowało typa na siódmym metrze...
0
@ElKamil Co dwie głowy, to nie jedna.
7
FIFA i EFootball mają konkurencję? Ciekawy projekt gry AAA o nazwie Goals, pozwoli zarabiać pieniądze na graniu w piłkarską produkcję.
https://x.com/goalsgame/status/1418265807646248961
1
@Dojaar Mentzen: "Gdybyśmy zrealizowali nasz program gospodarczy, mielibyśmy 1% poparcia."
0
@Krystian1588 Może młody byłeś. Ile miałeś lat w 2006-2007 roku? ;P
1
Pamiętacie jeszcze tę 'reklamę'? Kilkanaście lat temu robiła spore wrażenie.
2
@Chakalaka Ekologizm, to jest pomiędzy neoengelsizmem, a lewacką propagandą?
0
@Bobo25 Morze tarzających się, wybotoksowanych kobiet pozbawionych moralności jest raptem trzydzieści wideł dalej.
1
@Kgorecki2500 Do Pana kandydata jeszcze dojdziemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LeoMessiah Widzę pierwszego chętnego. Pokoik 43 stopnie C, tuż obok kotła. Bierze Pan?
2
Mam dobry pokoik w piekle - przygotować komuś miejscówkę na przyszłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@Mlodypro101 Laty już nie ma, jest Kulesza.
0
@MontelQ Też tak sądzę, ale pytanie jest o osoby nieheteronormatywne.
1
@JimMorrisonFCB Cholera, takiej odpowiedzi nie przewidziałem.
1
Małżeństwa homoseksualne - tak/nie i dlaczego?
2
@RobiS Myślałem, że to jakiś żart, a to poważna strona. XD
0
@masq No właśnie o tym pisałem. W rzeczywistości nawet przypadkowa osoba w aptece ma lewicowe poglądy. ;)
A to, że obawia się je wypowiedzieć świadczy tylko o tym jak gęsta atmosfera jest w kraju. Kościół grzmiący o neomarksiźmie, strefy wolne od LGBT, bandyterka na marszach i tak dalej.
3
@kubix05 Honda szybsza od Jamesa Bonda.
0
@Dojaar Nie ma czegoś takiego, jak 'normalny' program. Dla Ciebie on jest normalny, dla innych jest szalony. Nie da się zadowolić całego społeczeństwa.
2
@Comentateiro Oczywiście. Powiedziałbym nawet, że tutaj jest trochę trudniej, bo w internecie większość ma bardzo prawicowe podejście, na żywo z kolei wiele osób rozumie podejście bardziej lewicowe i tolerancyjne.
Można powiedzieć, że przez te wiele lat nauczyłem się przecierać szlaki i nie namawiać przekonanych. :)
0
Głosujemy.
1
@AntekGriezmann To jest lepsze, niż org... yyy, znaczy pieniądze.
4
@AntekGriezmann Jaki masz dla mnie prezent?