0

Laporta mówi koledze, że Messi idzie do PSG i dziwnym trafem obok stoi Perez. xD

5

Barcelona i Real idą coraz bardziej w dół. Po Barcelonie widać to trochę bardziej, tym niemniej Real po odejściu CR7 też jest jakiś taki bez wyrazu, a kolejne transfery były niewypałami. Oczywiście cała liga też na tym traci, ale Tebasowi to nie przeszkadza. Dwa wielkie kluby postanowiły więc same się za to wziąć.

Porównajcie sobie kadry tych drużyn sprzed 10-ciu lat i te dzisiejsze. Przepaść.

0

To już wiadomo, że chodzi o Superligę. Liga hiszpańska idzie na dno, Przestępcza Sportowa Grupa robi co chce. Jedyną opcją są nowe rozgrywki.

2

Dobra, Florek - bierzemy manatki i lecimy po Superligę.
Już do Ciebie lecę, Janeczku.

0

@VamosRakieta Andresa Cuccitiniego.

1

Zadłużyć klub do 2071 roku, żeby podpisać dziadka na dwa lata. XD

2

PSG > FIFA Fair Play.

Czas wyjść z tej mafii i stworzyć inne rozgrywki, które kluby będą same kontrolowały. Wtedy trudniej będzie o takie wałki i Paryż dobrze o tym wiedział.

0

@Golab Jeżeli przez 15 lat firma dałaby mi wszystko, to myślę, że ten jeden sezon spokojnie mógłbym popracować za darmo. Po prostu nie wypadałoby odmówić.

0

@Adek02 Dlatego będą grać w nocy i nie będzie wychodził z cienia.

2

Jak Ronaldinho odchodził, to też już myślałem, że Barcelona nigdy nic nie wygra.
W kolejnym sezonie rozegrała najlepsze rozgrywki w historii futbolu.
Wtedy w buty brazylijskiego magika wszedł Messi, a dziś?

https://sofifa.com/player/251873/yusuf-demir/

Nie, nie mówię, że to będzie talent tego formatu. Trzeba jednak dać mu szansę, bo potencjał w dryblingu i wizji gry jest imponujący.

13

Mam do sprzedania:

Żelazko marki Kołczinio, 15 milionów Euro
Telewizor marki Pjanić - opłaty łącznie 20 milionów
Pralka marki Braithwaite - 15 milionów
Prysznic marki Lągle - 50 milionów
Proszek marki Umtiti - 20 milionów

Kto chętny?

26

Laporta powinien się podać do dymisji, bo Bartomeu zadłużył klub, a Tebas podpisał niekorzystną umowę.

Czego nie rozumiesz?

1

Obecny stan Barcelony:


2

@Gall Laporta jest przystojniejszy od Iglesiasa.

0

Tak to jest. Wystarczy raz popełnić błąd, ażeby ten mecz zwany życiem rozgrywać sflaczałą piłką. ;)

5

@kremowka2137 Przynajmniej jeden-dwa sezony. Człowiek jeszcze nie rozpoczął pierwszego, a już leci na niego hejt za sytuację finansową klubu, pozostawioną przez poprzednika...

20

Oskarżanie Laporty o syf, który pozostawił Bartomeu jest po prostu niesmaczne.

7

@Messibestplayerintheworld Jak to? Przecież eksperci z La Rambli już mieli wyliczony podatek.

1

Odwrócić seta w takiej sytuacji, to jest naprawdę coś niesamowitego.

5

Przyczepił się do tego 3-5-2, jak rzep do psiego ogona. Mam nadzieję na niedługą rozmowę z prezesem.

34

Wojtku, ile dziś rzucisz?
Wojtek: Tak.

0

@Kacper1432 A potem te pierwsze się liczą, czy od nowa?

0

Czyli rozumiem, że po trzech jest tylko ósemka i znów będą trzy rzuty?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kvothe07 Mądrego, to aż miło posłuchać.

0

@masterandservant Też mi się to nie podoba, ale to już nie do mnie pytanie. :)

0

@whoocash19841 Dlatego powinien być zakaz agentury dla piłkarzy poniżej 21 lat.

1

@Kgorecki2500 Taki jeden, co myśli, że jest więcej, niż klubem. xD

4

Co on jeszcze robi w tym klubie? Sprzedać go jak najszybciej, zanim popsuje atmosferę.

0

@Jacu327 Dziś już prawie nikt tak nie myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?