Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No cóż, mnie też wypada podziękować. To była długa podróż, dobrze było gościć geniusza na naszej łajbie. Niech mu się wiedzie w Paryżu!
1
Mnie przede wszystkim przeraża obrona, a konkretnie dziady, które tam będą grać, nie mają już żadnej motywacji i powinni dać szansę młodym.
2
@Survier Ta, na szympansa.
1
No i z trio MSN pozostało trio BAD [Braithwaite, Antoine, Depay].
1
@MesQueUnClub96 Albo przeczekasz burzę, włączasz mecz przez sieć i wtedy słyszysz grzmoty. :D
1
@barcelonaLM To jest taka sytuacja - ktoś daje Ci Aventadora, ale Twoja rodzina na trzy pokolenia pracuje w Łagrze. Nawet egoista by na to nie poszedł.
3
No i co się Dziwisz?
3
Laporta znalazł złoty pociąg i idzie po Lukebakio.
1
@Batys Dla mnie jest to trochę dziwne. Sam praktycznie nie mam osób, których nie lubię (no może poza Panem, który około 20 lat temu przeszedł do Realu), ale jak widzę te listy piłkarzy czy innych osób, których się nienawidzi, to sądzę, że to jest trochę dziwne.
No bo jak można nie lubić kogoś, kogo się widziało tylko w telewizji i to jeszcze w konkretnej sytuacji meczowej? Po takim krótkim seansie nie poznasz, czy dana osoba jest dobra, czy zła.
Czym innym jest fakt, iż możesz się z kimś nie zgadzać, albo nie podzielać jego poglądów w konkretnej kwestii. To już jednak inna sprawa, bo normalny człowiek nie będzie tego przekładał na sympatię do danej osoby.
3
@Transu96 Na klęczkach jeszcze przyjdziesz.
0
Jeżeli ktoś ma poglądy inne od moich, to niech się z nimi nie obnosi.
Możemy iść na taki układ?
2
@kuz Przynajmniej serwery by działały.
0
@Image Hehe, nie potrzebuję wymówki, bo w FPSy po prostu nie potrafię grać, przyznaję się. Ale po pierwsze...
- to nie są jedyne gry na świecie
- co to jest za usprawiedliwienie? xD
Próbowałem grać w Pro Evo, czy inne tytuły i po prostu nie da rady. Ludzie sobie wychodzą bez konsekwencji. Żałuję tylko straconych pieniędzy, ale nigdy więcej.
0
@Image Jakbyś był mniejszym ignorantem, to wiedziałbyś, że R6S czy Rust są na konsolach. Co do pozostałych, to możesz pograć, ale co to za gra, gdzie tylu ludzi oszukuje?
0
@buddy Zależy do czego.
Do gier single - PC.
Do gier multi - XSX.
Do exclusive'ów - PS5.
PC nie nadaje się do grania po sieci z uwagi na wszechobecnych cziterów. Jest z kolei najlepszy do single'a, ze względu na grafikę. Trzeba jednak przyznać, że taka zabawa będzie sporo kosztować. Jeżeli miałbym wybrać tylko jeden sprzęt, to kupiłbym X'a.
2
"Drogi Janie,
rozczarowałeś mnie, myślałem, że jesteś jedynym, który jest w stanie stawić czoła Florentino. Brakuje mi informacji, ale jestem pewien, że można było zrobić znacznie więcej, aby Messi został."
Pewnie, że można. Jasiu pojechałby do Tebasa, spuścił mu konkretny wpierdziel, potem rozprawiłby się z ochroniarzami, niczym Rambo, poszedłby do skarbca i wziął kasę.
2
Hejterzy Pucza jeszcze bardziej w jaskiniach.
5
1
@KacperVEB Oczywiście.
Mam nadzieję, że pomogłem.
0
@Kamilos84 A co z Pjaniciem?
8
Dwóch, dzięki którym Barcelona stała się największa na świecie.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ja8k9kqTURBXy9hZjY1M2QzY2IxNGQ5Y2VkZWYzZDQxNWNmODYzMGRiMC5qcGVnk5UDAA3NBV7NAwSVAs0DBwDDw5MJpjNjYWY2YwaBoTAB/messi-i-ronaldinho.jpg
35
Jeżeli strona ma się rozwijać, to redakcja koniecznie musi kupić nowe serwery. Nie może być sytuacji, w której jest jakaś konferencja lub mecz i strona wywala błąd 502.
10
Redaktur: Dlaczego odszedłeś? Lapcio zawinił?
Leo: Nie no, dobrze, dobrze robił, dobrze wszystko było w porządku. Pozdrawiam kolegów z Paryża, dobry przekaz płynie.
0
@Nano22 Dopiero 34 lata, a Ty już chcesz go żegnać? Trochę wcześnie.
0
Nie wiem po co tylu ludzi czeka na tę konferencję. Postanowił, że odejdzie i tyle. Po cholerę drążyć temat?
7
Na dobitkę.
1
Miłość Messiego do klubu jest podobna, jak moja do tej strony.
3
@tobiasson92 Pierwszy raz możesz podziękować wyborcom PiSu. ;)
8
@Kgorecki2500 A jaka jest alternatywa? Zadłużyć się na 50 lat i patrzeć, jak PSG pluje wszystkim w twarz łamiąc regulamin?
9
Wielka Trójca w walce z mafią UEFY.
https://x.com/currante2019/status/1424131383283359746