0

@dawidor9 To nie pisz na forum. Po co Ci wolność słowa?

0

Trzeba przyznać, że mieliśmy troszeczkę szczęścia z tymi pieniędzmi, ale szczerze? Należały nam się, jak psu buda. Po tylu straconych latach i wrzuconych w błoto pieniądzach będziemy mogli zarejestrować Messiego i wyjść jako-tako na prostą.

18

Cześć, Ilaix. Dostaliśmy 300 milionów i możemy zakontraktować nowego piłkarza.
- O, super. To gdzie mam podpisać?
Na Santiago Bernabeu.

2

https://www.instagram.com/p/CSHc365jHdb/?utm_source=ig_embed
"Spiri" po raz kolejny w akcji.

Nie polecam komentarzy. :)

2

@Ojciec5tkidzieci Niech sobie dożyje. Sam tylko jest świadom tego, co tak naprawdę nim kieruje.

6

@kremowka2137 Program Konfederacji jest najbardziej utopijnym programem w historii III RP. A po dojściu do władzy przekształciłby się w dystopię.

3

@AntekGriezmann To powiedz, czy De Ligt z Tobą rozmawiał.

14

2005: Hej, ziomek! Za kilkanaście lat, to już będziemy mieli noktowizory w okularach i jeździli latającymi taksówkami.

2021: Viaplay 720p.

5

Madryt dostrzegł, że Griezmann wrócił do formy i już pojawiają się plotki o Saulu. A jeszcze miesiąc temu pisali, że to niemożliwe. xD

Mówiąc już jednak zupełnie serio - dajmy sobie spokój z tą wymianą. Antek dobrze współpracuje z Memphisem, a w pomocy też jest jakość.

1

@norbo80 "Precz" po niemiecku. ;)

11

Przyznam szczerze, że bardzo liczę na Emersona. Mnie jakoś ten Dest nie przekonuje. Kolejny mecz i kolejny raz tracił piłkę w głupi sposób, a już szczytem wszystkiego była sytuacja, gdzie fartownie odbiła mu się pod nogi piłka po takiej stracie, a on po raz drugi podał do rywala i jeszcze miał wywalone na wracanie.
Niby coś tam szarpie z przodu, ale musi się jeszcze sporo nauczyć w destrukcji...

0

@barcelonista80 To wystarczy się połączyć przez Bluetooth. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@FC1899Barca Pucz jaka technika na końcu.

4

@barcelonista80 Będziesz musiał kupić router oddzielnie.

0

@Arczek2001 W tym roku nie będzie edycji mistrzowskiej.

2

@Worny Kiedy zobaczysz trailer nowego PESa.

8

Pucz trzy minuty na boisku.
Kołtoń: "Nic nie pokazał".

6

Wszedłem pogadać z hejterami Pucza.

0

Czy oni nie mogą szybciej grać do przodu? Podają sobie piłeczkę, jak na treningu.

2

@pt9 To byłoby najgłupsze, co można zrobić. Lepiej już sprzedać nazwę stadionu czy grać w państwach, które są kontrowersyjne, delikatnie mówiąc...
Na szczęście z Joanem nam to nie grozi. On tego nie zrobi.

2

@pt9 Opychać, to ja się mogę frytkami. Mogę poświadczyć za Laportę, że żadnych ruchów tego typu nie będzie.

16

Pedri wyceniony przez Transfermarkt na 80 milionów Euro. Tylko piętnastu piłkarzy posiada wyższą wycenę.

Przypominam, że chłop ma 18 lat.

0

Czy dzisiaj są jakiekolwiek szanse medalowe dla polskiej ekipy?

1

@Coutinho007 Pewnie powie, że będzie 'walczył', tzn. grał w Copa del Rey.

6

Braithwaite, to będzie siedział na trybunach, a nie na ławce. Niech bierze ofertę West Hamu, jeżeli chce jeszcze trochę pograć. ;)

1

@Gwyn Nie tylko ludzie się spuszczają, Gwynie.

3

30/07/2021
22:08
Barcelona

Pjanić i Braithwaite nadal w klubie.

0

@Vane Nie, dziękuję. Do widzenia.

1

@barcelonaLM Wiele musi się zmienić, żeby było tak, jak było.

3

@AxelF @szela1899 Jeżeli chodzi o to 'niegłosowanie' na partię i późniejsze 'nienarzekanie', to jest trochę inaczej.
Otóż mnie na przykład nie podoba się wiele rzeczy w obecnym systemie i ja nie krytykuję tylko rządu, ale ogólnie cały system. Niezależnie na kogo bym nie głosował, to ta partia i tak będzie reprezentowała podobne podejście do neoliberalizmu.
To jest trochę tak, jak napisał @michal26 . Jemu przykładowo nie podoba się demokracja i wolałby monarchię, tyle że żaden kandydat tego nie proponuje, więc jeżeli miałby głosować wraz ze swoimi poglądami, to musiałby zostać w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?