2

@DonAndrzejos Pytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Wilczeq Czy ja wiem? Mnie tam lewica nie kojarzy się w ogóle z małżeństwem.

3

@Wilczeq Coś mi się wydaje, że tę zasadę wyznaje spora część Rambli.

1

@FC1899Barca Piosenkarka polska, była popularna 15 lat temu.

2

@AntekGriezmann Odpowiedź brzmi "Nie wiem, choć się domyślam".

4

@Deviler To przyjęcie Haalanda... majstersztyk!

2

@MesQueUnClub96 Otoczenie @AntekGriezmann potwierdza, że to dobry pomysł.

1

@eydeem Dlatego do gier polecam inne sprzęty. Chyba, że w grę wchodzi również praca.

0

@deyna2018 W tym momencie kupno jakiejkolwiek karty graficznej jest porównywalne z jeżdżeniem Ferrari F50 po Warszawie. Niby szpan, ale kompletnie się nie opłaca.

4

Macie możliwość rozwiązania kontraktu z dowolnym piłkarzem Barcelony. Któż by to był?

Jak dla mnie Pjanić. Facet kompletnie nic nie grał od przyjścia, a ma kontrakt do 2024...

0

@Slazzy Laporta: No i nie podobasz mi się.

1

@BarcaSupporter Nie wszyscy mają stałe godziny pracy, ale co do zasady, to się zgadzam.

0

Franciszek Smuda podał swojego faworyta do mistrzostwa. Nie jest to Legia

- Ta liga jest wyrównana, ale w tym momencie Lech Poznań jest faworytem numer 1 do mistrzostwa Polski - mówił Franciszek Smuda, trener Wieczystej Kraków, w programie Interii "Studio Ekstraklasa". [sport.pl]

1

@Chakalaka Jak zaczniesz chwalić przewodniczącego, to Marcin się wkurzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gonzo349 Haaland confirmed.

0

@Encore To już tylko osiem. ;)

0

"Atakiem wygrywa się mecze, obroną wygrywa się mistrzostwa"

Braith i Emerson - liczę na Was.

2

@Kgorecki2500 W 2015 dawali 70% Komorowskiemu. ;)

0

@PEDRIII Ale które oczy?

0

@jack_herrer Historia pewnej zdrady.

3

A może jednak to prawda?


2

@VirtuoZ Pewnie, że sprzedaż własności i kontroli nad klubem. Możesz wpuścić spekulanta do ekonomii, ale nigdy do polityki.

1

Uciekać z tego jak najszybciej.

0

@AmigoBlancos To ten mecz, w którym kibic w stroju Ronaldo wbiegł na murawę?

0

@michal26 A co to by dało, gdyby zostali jeszcze kilka lat? Oni nie byli zainteresowani wartościami zachodnimi.

6

@Yosemite Dzisiaj jeszcze by się zatrzymał, podał do obrońcy i graliby akcję przez kolejne 30 sekund.

0

Wiele osób krytykuje Stany po tym, jak wycofali się z Afganistanu.
Musimy jednak zdać sobie sprawę, że USA nie jest już tak wielkim mocarstwem, jak jeszcze 20 lat temu, gdzie mogli czuć się praktycznie bezkarni. Dzisiaj, szczególnie po pandemii, każdy pieniądz się liczy, a nieudolność afgańskiego rządu tylko przyspieszyła tę decyzję. Przypominam, że to Trump mówił o tym pierwszy, panuje więc tam duża zgodność w tej kwestii.

1

0

Aleix, Gomes, Alcacer, Marlon, Digne... co to są w ogóle za nazwiska?

O ile w przypadku Coutinho czy Dembele mógłbym jeszcze zrozumieć, bo byli gwiazdami swoich klubów, tak ta piątka jest nie do wytłumaczenia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?