0

Barcelona to jest Guardiola, Rejkart, nawet taki Hellenio Herrera miał swój styl, chociaż to dawne czasy. Natomiast teraz drużyna nie istnieje.

0

Vilanova: Chcieliśmy narzucić swój styl gry. Byliśmy blisko bramki, ale zabrakło jakichś 30 metrów. W drugiej połowie zaczęliśmy inaczej, ale oni strzelili bramkę. Pod koniec dokonałem kilku roszad taktycznych, ale było za późno.

0

Xavi: Bardzo podobała mi się postawa Gerarda, zwłaszcza sposób blokowania strzałów i gra nowym fryzem. Rozmawiałem z Rosellem, nie ma potrzeby robić transferów.

0

Pique: Bayern grał lepiej, ale byliśmy wierni swojemu stylowi gry i nie zamierzamy z niego rezygnować. Xavi podpisał nowy kontrakt, a Rosell stara się o Puyola.

0

Teraz zwali się cała masa gimnazjalnych ekspertów od dojenia krów z g wartymi opiniami. Powiedziałem - rewolucja i koniec.

0

No i jak mam niektórych nie traktować, jak debili? Dwa lata temu mówiłem, że trzeba zrobić rewolucję, to wszyscy wyśmiewali. No to teraz macie efekty. ;)

0

Gotze stracił u mnie po tym, jak zapytany czy chce zostać nowym Messim, odpowiedział że woli zostać nowym Ronaldo.

0

Nie ma się co oszukiwać - w sezonie 08/09 zawodnicy byli kilka lat młodsi, głodni sukcesów i grali nieporównywalnie lepiej, niż teraz.

0

Panie Jacku, proszę wrócić do Canal+. ;]

0

No i przepchną antyfutbol do Ligi Mistrzów. ;)

0

Tak zwany rezerwowy skład, czyli Ronaldo, Ozil i Benzema. ;)

0

Oby nie.

0

Jestem za, a nawet przeciw. xD

0

Mój ulubiony komentator. ;)

0

Tello ma jeszcze 21 lat. ;)

0

Szybko wyliczyłem, że jeśli Barcelona wygra 3 najbliższe mecze, to już na Vicente Calderon w Madrycie otrzyma szpaler. :D

0

Rosell coming out. :)

0

A w ogóle chyba pierwszy raz od czasów Pepa, gdy nie jesteśmy faworytem w Lidze Mistrzów...

0

Trzeba wydać z 80 milionów na dwóch klasowych zawodników, tak jak w 2008 roku kupiliśmy Alvesa, tak teraz Kompany albo Hummels + oczywiście Neymar, bo nie mamy drugiego piłkarza z przodu.

0

W pierwszym. ;)

0

A wystarczyłoby tylko nie korzystać z portali społecznościowych i używać antyszpiegowskiego oprogramowania. Życie od razu stałoby się milsze. :)

0

Daleka droga jeszcze, ale być może... po brazylijskim wzmocnieniu mogłoby być ciekawie. ;)

0

Dokładnie, co ten Bayern tak naprawdę pokazał? W LM z Juventusem miał swoje mecze, ale pierwszy ustawiony od 30 sekundy, natomiast w lidze hiszpańskiej też jest przewaga. ;)

0

Musi być Borussia. Inaczej... ciężko to widzę. ;]

0

Pewnie nie pobije rekordu w lidze, a szkoda. :P

0

Mecz był kiepski, nie oszukujmy się. Z taką grą, to mamy szanse chyba jedynie z Borussią.

0

Tylko nie Adriano na stoperze. Pamiętacie co robił z Realem w lidze?

0

Ale co da ten sędzia przy monitorze? Przecież on też może być kupiony. :)

0

Dobrze, że ten z Portugalii nie sędziuje, za dużo kontrowersji mogłoby być. ;)

0

Jest jeszcze szansa na pobicie, albo wyrównanie rekordu. W dziewięciu meczach należy maksymalnie raz zremisować. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?