Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona to jest Guardiola, Rejkart, nawet taki Hellenio Herrera miał swój styl, chociaż to dawne czasy. Natomiast teraz drużyna nie istnieje.
0
Vilanova: Chcieliśmy narzucić swój styl gry. Byliśmy blisko bramki, ale zabrakło jakichś 30 metrów. W drugiej połowie zaczęliśmy inaczej, ale oni strzelili bramkę. Pod koniec dokonałem kilku roszad taktycznych, ale było za późno.
0
Xavi: Bardzo podobała mi się postawa Gerarda, zwłaszcza sposób blokowania strzałów i gra nowym fryzem. Rozmawiałem z Rosellem, nie ma potrzeby robić transferów.
0
Pique: Bayern grał lepiej, ale byliśmy wierni swojemu stylowi gry i nie zamierzamy z niego rezygnować. Xavi podpisał nowy kontrakt, a Rosell stara się o Puyola.
0
Teraz zwali się cała masa gimnazjalnych ekspertów od dojenia krów z g wartymi opiniami. Powiedziałem - rewolucja i koniec.
0
No i jak mam niektórych nie traktować, jak debili? Dwa lata temu mówiłem, że trzeba zrobić rewolucję, to wszyscy wyśmiewali. No to teraz macie efekty. ;)
0
Gotze stracił u mnie po tym, jak zapytany czy chce zostać nowym Messim, odpowiedział że woli zostać nowym Ronaldo.
0
Nie ma się co oszukiwać - w sezonie 08/09 zawodnicy byli kilka lat młodsi, głodni sukcesów i grali nieporównywalnie lepiej, niż teraz.
0
Panie Jacku, proszę wrócić do Canal+. ;]
0
No i przepchną antyfutbol do Ligi Mistrzów. ;)
0
Tak zwany rezerwowy skład, czyli Ronaldo, Ozil i Benzema. ;)
0
Oby nie.
0
Jestem za, a nawet przeciw. xD
0
Mój ulubiony komentator. ;)
0
Tello ma jeszcze 21 lat. ;)
0
Szybko wyliczyłem, że jeśli Barcelona wygra 3 najbliższe mecze, to już na Vicente Calderon w Madrycie otrzyma szpaler. :D
0
Rosell coming out. :)
0
A w ogóle chyba pierwszy raz od czasów Pepa, gdy nie jesteśmy faworytem w Lidze Mistrzów...
0
Trzeba wydać z 80 milionów na dwóch klasowych zawodników, tak jak w 2008 roku kupiliśmy Alvesa, tak teraz Kompany albo Hummels + oczywiście Neymar, bo nie mamy drugiego piłkarza z przodu.
0
W pierwszym. ;)
0
A wystarczyłoby tylko nie korzystać z portali społecznościowych i używać antyszpiegowskiego oprogramowania. Życie od razu stałoby się milsze. :)
0
Daleka droga jeszcze, ale być może... po brazylijskim wzmocnieniu mogłoby być ciekawie. ;)
0
Dokładnie, co ten Bayern tak naprawdę pokazał? W LM z Juventusem miał swoje mecze, ale pierwszy ustawiony od 30 sekundy, natomiast w lidze hiszpańskiej też jest przewaga. ;)
0
Musi być Borussia. Inaczej... ciężko to widzę. ;]
0
Pewnie nie pobije rekordu w lidze, a szkoda. :P
0
Mecz był kiepski, nie oszukujmy się. Z taką grą, to mamy szanse chyba jedynie z Borussią.
0
Tylko nie Adriano na stoperze. Pamiętacie co robił z Realem w lidze?
0
Ale co da ten sędzia przy monitorze? Przecież on też może być kupiony. :)
0
Dobrze, że ten z Portugalii nie sędziuje, za dużo kontrowersji mogłoby być. ;)
0
Jest jeszcze szansa na pobicie, albo wyrównanie rekordu. W dziewięciu meczach należy maksymalnie raz zremisować. ;)