Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer A czy ja to zrobiłem celowo? Nie widzisz, że innym razem pisze z dużej inteligencie? Chyba ktoś tu jest przewrażliwiony :)
3
Ładna bramka Dybali
https://mobile.twitter.com/leo_pennaa/status/1162803829643141120
0
@Zodiac to już będzie drugi przejściowy sezon słabo :D
0
@Bogan Racja, nie wątpię, ale chodzi mi o Real teraz
0
@Rewolucja123 Spoko :)
0
@Rewolucja123 Masz napisane
0
@Messibestplayerintheworld Co nie zmienia faktu, że dość słaby skład mają. My trenera
2
COUTINHO
Zawodnik trafi do Monachium na roczne wypożyczenie. Początkowo informowano, że opłata za samo wypożyczenie wyniesie 20 mln euro, ale "Bild" zweryfikował te doniesienia - faktycznie wyniesie 8,5 mln euro.
Bayern pokryje koszty pensji Coutinho. Mistrzowie Niemiec muszą wydać na ten cel 13 mln euro netto.
W kontrakcie znalazła się klauzula wykupu zawodnika po zakończonym sezonie. Jej wysokość to 120 mln euro.
Wiadomo też już, jaki numer nosić będzie na koszulce pozyskany przez Bayern Coutinho. To "10".
źródło: Bild/Twitter
0
Jak myślicie real jeszcze kogoś kupi? Mi się wydaje, że po porażce z Neymarem wezmą Eriksena. Na tą chwilę słabo to wygląda i źle przeprowadzili te transfery nie licząc Hazarda. Reszta to ławka, a pomoc leży i kwiczy. Słabe ogniwo w pomocy u nich chyba zostało znalezione - Modric :). Może jakiś kibic realu się wypowie?
0
@Copernicus Też czekam trochę długo to trwa
0
Przypomnicie mi kto wygrał ostatnią nagrodę puskasa? Bale z finału?
5
@krystus48 śmiem wątpić
0
@Sznejk Następnym razem weź pół
0
Chłopaki i dziewczyny my się tak śmiejemy troszku z Realu bo fakt skład na dzisiaj mają... Niewystarczający do rywalizacji z nami, że tak to ujme, ale kuźwa my wcale możemy nie być lepsi. Oczywiście nie przez skład tylko wiadomo przez pana V. Chyba pora rozglądać się za taczkami, wywieziemy cały zarząd w pizdu.
1
Hahaha ale jaja
0
@neolodz Jak były informacje o przejściu Neymara do PSG to też pewnie pisałeś że to bzdury wyssane z palca :)? Przecież żeby było coś oficjalnie to muszą wcześniej pojawiać się plotki. Przejdzie do Realu jak z Barceloną się nie dogadają zobaczysz.
0
@Marcin5aa Niby czemu shejtowany? Przecież większość rozum podpowiada że go tu nie chce.
0
@Rastafarnianin Jak Umtiti nie wróci do formy i będzie znowu problem z jego kontuzją a bezczelnie odmówi operacji to sprzedać
10
Ta twarz naprawdę zachęca do nowego sezonu pod jego sterami...
0
@Phatro A kto został piłkarzem sezonu w premier league? No i choćby dlatego że cały sezon miał dobry i równy bardziej zasłużył od kolegów
0
@4drian0 No i co takiego, a tak to byś kawę pił. Chyba lepsze to niż papierosy np?
0
@kenneth99 Chyba bana za trolling dawno nie było
5
@JurnyGerwazy a w dupie to mam :)
0
Jak to zrobić żeby miniaturę z linka było widać jak wstawię tutaj? Czy to tylko z twittera działa?
0
@kamilos1214 to jest po polsku a że ty takich prostych rzeczy nie rozumiesz to sobie nie pograsz :)
1
@kenneth99 A co on niby zrobił? Normalny jesteś? Puknij się w cymbał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No taaa
3
Właśnie kupiłem Neymara w karierze oczywiście do FCB, Coutinho idzie do Bayernu. Hm pytanie czy jest to również możliwe w rzeczywistości
2
Chciałbym zobaczyć w jakimś meczu gwiazd Messiego i Ronaldo w jednej drużynie. Swego czasu było o tym głośno. Myślicie, że w końcu do tego dojdzie?