Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie, mecz w RPA jest wazniejszy niz jakaś tam liga bez porażki.
0
Glupie pytanie to raz, a dwa chyba wiem lepiej o co mi chodzilo :). Poza tym ja jestem tu najmadrzejszy panie.
0
Jak co, ze to raczej niemozliwe, zeby to jego siostra byla? Myslisz Ty w ogole?
0
No i co Ci to da? Zlala by Cie cieplym moczem. A poza tym widac, ze to nie polka i robi sobie jaja.
0
Wstyd sie o cos takiego pytac.
1
Bardzo słabe.
0
Chyba sobie jaja robisz. Suarez to typowy napastnik i tam musi grać, jak jest na skrzydle to wykorzystuje tylko 50% swoich możliwości.
0
No dobra, dzięki
0
No ogólnie, zasady.
1
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w programie 'agent?
0
2 bramki, jedna asysta - bardzo dobrze.
1
Bardzo dobrze lisy pola karnego dzisiaj
0
O co mnie prosisz? Mam Ivanka w Ultimate Team to powinno Ci wystarczyc na pocieszenie
0
O to mamy kolejna teorie spiskowa na noc jprdl
0
Pierwsze slysze. Asysta to ostatnie podanie i tyle.
4
No, ale Ernescik wolal trzymac Dembusa na laweczce i trzymać sie drewnianego, asekuracyjnego i bez polotu 4-4-2. Tam szly kontry jakby mieli dwa wozy wegla na plecach, a teraz prosze.
0
No ta co jeszcze.
0
Oczywiscie, jedna jaskolka wiosny nie czyni
18
Dembele co gra ostatnio to gol albo asysta a Ci go chca wypozyczac? Niech tylko sprobuja. : >
3
Umiera w konwulsjach
0
Jak Iniesta odejdzie to Coutinho wskoczy na LŚP. Jak tak patrze jak Cou sobie radzi z przodu i strzela bramki to nie wiem czy nie lepiej jakby gral na skrzydle. No tylko zostanie dziura, albo tu, albo tam, chyba, ze ten Arthur nas zbawi. Co mowicie ramblowicze?
0
Iniestazooo! W drugiej połowie Paco i Mina
0
Ja tez prosze
0
Co za gosc haha
0
No a jak inaczej?
0
Niby czemu kapownik?
0
Dlaczego Mina znowu nie gra do jasnej cholery?
0
No wlasnie co do Keylorka to prawie caly sezon byl na wakacjach dopiero na fajrant się obudzil
0
Spokojnie ja juz szlifuje swoj talent bede gotowy jak odejdzie Lionel i przejme paleczke
2
Zgadza sie no jestesmy dziadami. Niech pan spyta Kosmanczyka niech pan spyta tych innych chlopakow z la rambli, nie panie nie chce mi sie o tym gadac wgl