3

Nie, mecz w RPA jest wazniejszy niz jakaś tam liga bez porażki.

0

Glupie pytanie to raz, a dwa chyba wiem lepiej o co mi chodzilo :). Poza tym ja jestem tu najmadrzejszy panie.

0

Jak co, ze to raczej niemozliwe, zeby to jego siostra byla? Myslisz Ty w ogole?

0

No i co Ci to da? Zlala by Cie cieplym moczem. A poza tym widac, ze to nie polka i robi sobie jaja.

0

Wstyd sie o cos takiego pytac.

1

Bardzo słabe.

0

Chyba sobie jaja robisz. Suarez to typowy napastnik i tam musi grać, jak jest na skrzydle to wykorzystuje tylko 50% swoich możliwości.

0

No dobra, dzięki

0

No ogólnie, zasady.

1

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi w programie 'agent?

0

2 bramki, jedna asysta - bardzo dobrze.

1

Bardzo dobrze lisy pola karnego dzisiaj

0

O co mnie prosisz? Mam Ivanka w Ultimate Team to powinno Ci wystarczyc na pocieszenie

0

O to mamy kolejna teorie spiskowa na noc jprdl

0

Pierwsze slysze. Asysta to ostatnie podanie i tyle.

4

No, ale Ernescik wolal trzymac Dembusa na laweczce i trzymać sie drewnianego, asekuracyjnego i bez polotu 4-4-2. Tam szly kontry jakby mieli dwa wozy wegla na plecach, a teraz prosze.

0

No ta co jeszcze.

0

Oczywiscie, jedna jaskolka wiosny nie czyni

18

Dembele co gra ostatnio to gol albo asysta a Ci go chca wypozyczac? Niech tylko sprobuja. : >

3

Umiera w konwulsjach

0

Jak Iniesta odejdzie to Coutinho wskoczy na LŚP. Jak tak patrze jak Cou sobie radzi z przodu i strzela bramki to nie wiem czy nie lepiej jakby gral na skrzydle. No tylko zostanie dziura, albo tu, albo tam, chyba, ze ten Arthur nas zbawi. Co mowicie ramblowicze?

0

Iniestazooo! W drugiej połowie Paco i Mina

0

Ja tez prosze

0

Co za gosc haha

0

No a jak inaczej?

0

Niby czemu kapownik?

0

Dlaczego Mina znowu nie gra do jasnej cholery?

0

No wlasnie co do Keylorka to prawie caly sezon byl na wakacjach dopiero na fajrant się obudzil

0

Spokojnie ja juz szlifuje swoj talent bede gotowy jak odejdzie Lionel i przejme paleczke

2

Zgadza sie no jestesmy dziadami. Niech pan spyta Kosmanczyka niech pan spyta tych innych chlopakow z la rambli, nie panie nie chce mi sie o tym gadac wgl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?