4

Alemany? TOP! Stare, znałem.

1

@Khajio
Dziękuję za szerszy opis.

0

Mam takie pytanka do tych którzy oglądają Haalanda.

- Czy on potrafi grać też w destrukcji?

- Cofa się do obrony, jeżeli drużyna potrzebuje bronić?

- Cofa się po piłkę i lubi też rozgrywać, czy raczej bazuje na dograniach i jego naturalnym środowiskiem jest przede wszystkim pole karne?

- która noga mocniejsza?

- jakie są jego najsłabsze strony Waszym zdaniem? Przy czym pomijamy odpowiedź, że jest podatny na kontuzje. Pytam czysto piłkarsko.

Z góry dzięki.

4

@Lionel_Messi10
Też tak masz? Odliczam każdy dzień do meczu :D

6

Ehhh jeszcze tyle czasu do meczu z Elche... Za długo to trwa.

0

@Roxi
Niestety masz racje kolego. Jestem podobnego zdania.

63

Najlepsze? Wszystko, z drużyną i szefem Xavim na czele. Najgorsze? Że tak długo trzeba czekać na kolejny mecz!

0

@GeraltzKatalonii
Daj spokoj, dawno mnie tak duma nie rozpierała ;)

10

Dawać mnie już to Elche!!!

6

Ja to teraz nie widzę miejsca dla Pana Haalanda :)

3

Ale mnie roz... piera duma :)))

0

Xavi królu złoty sprawiłeś, że Barca znów jest WIELKA!!!

10

Chciałbym żeby Dembele został. Nie bijcie :D

0

@Blanco16
Zawsze!

0

Kurcze szkoda tych kontuzji Fatiego. Ale by to chodziło...

0

Dembus weź no zostań, nie swiruj

0

@MrPGG
Za Gaviego jak już.

1

Gavi jakby ciut spuścił z tonu. Tylko ja mam takie wrazenie?

3

Na drugą połowę poproszę Frenkiego De Jonga i zamykamy mecz :)

2

Ale brakuje mi De Jonga w środku pola

2

Dest znów dobre zawody.

1

Ale, że nie ma Franka w pierwszym składzie, to się bardzo zdziwiłem.

1

Pytanie do ludzi, którzy oglądają mecze Milanu. Rzeczywiście taki dobry ten Kessie? Jakie mocne i słabsze strony?

3

Dawać mnie już to Bilbao!!

1

@Fantastyczny Chłopiec
Mam to samo :)

1

@Ghotti
Co on porobił :)

4

Ciekaw jestem czy Xavi odbuduje Depaya? Patrząc jak rosną w oczach De Jongi, Dest, Busi, Alba, młodzieniaszki i cała reszta, to taki Depay też niedługo wskoczy na wyższy poziom, a wtedy będzie już mega dobrze to wyglądać. Byle kontuzje chłopaków omijały.

0

@Nazio87 @norbi77
Mogłem nie włączać :D

0

Warto włączyć mecz sąsiadów, czy akurat wtedy strzelą? :) Rayo coś gra ?

0

@pele1282
No i taki humor to ja szanuje :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?