MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alemany? TOP! Stare, znałem.
1
@Khajio
Dziękuję za szerszy opis.
0
Mam takie pytanka do tych którzy oglądają Haalanda.
- Czy on potrafi grać też w destrukcji?
- Cofa się do obrony, jeżeli drużyna potrzebuje bronić?
- Cofa się po piłkę i lubi też rozgrywać, czy raczej bazuje na dograniach i jego naturalnym środowiskiem jest przede wszystkim pole karne?
- która noga mocniejsza?
- jakie są jego najsłabsze strony Waszym zdaniem? Przy czym pomijamy odpowiedź, że jest podatny na kontuzje. Pytam czysto piłkarsko.
Z góry dzięki.
4
@Lionel_Messi10
Też tak masz? Odliczam każdy dzień do meczu :D
6
Ehhh jeszcze tyle czasu do meczu z Elche... Za długo to trwa.
0
@Roxi
Niestety masz racje kolego. Jestem podobnego zdania.
63
Najlepsze? Wszystko, z drużyną i szefem Xavim na czele. Najgorsze? Że tak długo trzeba czekać na kolejny mecz!
0
@GeraltzKatalonii
Daj spokoj, dawno mnie tak duma nie rozpierała ;)
10
Dawać mnie już to Elche!!!
6
Ja to teraz nie widzę miejsca dla Pana Haalanda :)
3
Ale mnie roz... piera duma :)))
0
Xavi królu złoty sprawiłeś, że Barca znów jest WIELKA!!!
10
Chciałbym żeby Dembele został. Nie bijcie :D
0
@Blanco16
Zawsze!
0
Kurcze szkoda tych kontuzji Fatiego. Ale by to chodziło...
0
Dembus weź no zostań, nie swiruj
0
@MrPGG
Za Gaviego jak już.
1
Gavi jakby ciut spuścił z tonu. Tylko ja mam takie wrazenie?
3
Na drugą połowę poproszę Frenkiego De Jonga i zamykamy mecz :)
2
Ale brakuje mi De Jonga w środku pola
2
Dest znów dobre zawody.
1
Ale, że nie ma Franka w pierwszym składzie, to się bardzo zdziwiłem.
1
Pytanie do ludzi, którzy oglądają mecze Milanu. Rzeczywiście taki dobry ten Kessie? Jakie mocne i słabsze strony?
3
Dawać mnie już to Bilbao!!
1
@Fantastyczny Chłopiec
Mam to samo :)
1
@Ghotti
Co on porobił :)
4
Ciekaw jestem czy Xavi odbuduje Depaya? Patrząc jak rosną w oczach De Jongi, Dest, Busi, Alba, młodzieniaszki i cała reszta, to taki Depay też niedługo wskoczy na wyższy poziom, a wtedy będzie już mega dobrze to wyglądać. Byle kontuzje chłopaków omijały.
0
@Nazio87 @norbi77
Mogłem nie włączać :D
0
Warto włączyć mecz sąsiadów, czy akurat wtedy strzelą? :) Rayo coś gra ?
0
@pele1282
No i taki humor to ja szanuje :)))