MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom
Głównie od Liroya. Lata 90.
2
@Lionel_Messi10
Jednak nie jestem godzien czytać takiego eksperta :)
31
@arasz1819
Stawiałbym na @Woland10 a
1
@Lionel_Messi10
To swoją drogą :)
1
@Lionel_Messi10
Bez sensu, że to zlikwidowali :)
1
@Lionel_Messi10
Dlaczego ?
4
@Deeespacito
Nie dyskutujemy :)
1
@Lionel_Messi10
A co sie stalo w ogole z gorącymi ?
1
@Lionel_Messi10
Mordo Ty moja :)
0
@NsKi
Racja, dzięki.
11
Niech ktoś mnie oznaczy prosze jak @Woland10 napisze wykład o Xavim:) Nie ma gorących, a ja też tu nie siedzę za często.
4
Vamos Leo!!!!!!
0
@tomek8756
Wuja tam będą pamiętać, a weź i Ty zapomnij o dniu kobiet ;) Masakra!
0
@Esteban_
Jak najbardziej szanuje i rozumiem Twoje zdanie.
7
NIE dla Haalanda, TAK dla przedłużenia umowy z Araujo, Gavim i... Dembele. Z tym, że temu ost. bym nie zaproponował lepszej oferty, niż ta co ją już dostał. Inaczej się ma sprawa z Araujo i Gavim. Tutaj zdecydowanie bym poprawił ofertę. Oby tylko ta dwójka nie odeszła, strasznie byłoby mi przykro. Zwłaszcza Gaviego bym nie przeżałował.
0
@pt9
Czwarty był genialny :)
Ogólnie przelecialem 8 sezonów jednym tchem.
0
Jako fan serialu Dexter jestem totalnie zawiedzony najnowszym, dosztukowanym jakby na siłę sezonem. Totalna klapa. No nie wyszedł im.
1
@AllBundy
Problemy z czytaniem? :)
0
Jaki mecz dzisiaj wybieracie w LM? Inter na wyjezdzie chyba bez szans, natomiast w Monachium może być ciekawsze widowisko. Chociaż faworyt jest murowany.
0
@messi564
Barca, dłuuuuuuuuuuuuuugo nic, Atletico Madryt i Valencia.
3
Griez poszedł jak dzik w żołędzie :)
0
Ale Carrasco gra piach.
0
@Rewolucja123
Wez tu przy obecnie grającej Barcelonie nie miej miłego meczu ;)
Wzajemnie.
1
@Sau_Ron
Moje dzieciaki grają w piłe, to stanę na bramce. Jakoś zleci.
2
@ToWinaSedziego
Haha. No co Ci będę pisał - niezły ;)
1
Najgorzej cały czas spoglądać na zegarek i odliczając ile jeszcze do meczu, bo wtedy się cholernie dłuży.
7
No w końcu się doczekałem dnia meczu z Elche :)
Vamos Barca!!!
1
@Nazio87
Kawusia jest, a kacyka nie ma, bo nie pije. Wzajemnie smacznej kawusi :)
1
@Jestjakjest
Dziękuję i oczywiście wzajemnie :)
0
@Emhyr
A czemu nie ma gorących ?