2

@HighestInTheRoom
Głównie od Liroya. Lata 90.

2

@Lionel_Messi10
Jednak nie jestem godzien czytać takiego eksperta :)

31

@arasz1819
Stawiałbym na @Woland10 a

1

@Lionel_Messi10
To swoją drogą :)

1

@Lionel_Messi10
Bez sensu, że to zlikwidowali :)

1

@Lionel_Messi10
Dlaczego ?

4

@Deeespacito
Nie dyskutujemy :)

1

@Lionel_Messi10
A co sie stalo w ogole z gorącymi ?

1

@Lionel_Messi10
Mordo Ty moja :)

0

@NsKi
Racja, dzięki.

11

Niech ktoś mnie oznaczy prosze jak @Woland10 napisze wykład o Xavim:) Nie ma gorących, a ja też tu nie siedzę za często.

4

Vamos Leo!!!!!!

0

@tomek8756
Wuja tam będą pamiętać, a weź i Ty zapomnij o dniu kobiet ;) Masakra!

0

@Esteban_
Jak najbardziej szanuje i rozumiem Twoje zdanie.

7

NIE dla Haalanda, TAK dla przedłużenia umowy z Araujo, Gavim i... Dembele. Z tym, że temu ost. bym nie zaproponował lepszej oferty, niż ta co ją już dostał. Inaczej się ma sprawa z Araujo i Gavim. Tutaj zdecydowanie bym poprawił ofertę. Oby tylko ta dwójka nie odeszła, strasznie byłoby mi przykro. Zwłaszcza Gaviego bym nie przeżałował.

0

@pt9
Czwarty był genialny :)

Ogólnie przelecialem 8 sezonów jednym tchem.

0

Jako fan serialu Dexter jestem totalnie zawiedzony najnowszym, dosztukowanym jakby na siłę sezonem. Totalna klapa. No nie wyszedł im.

1

@AllBundy
Problemy z czytaniem? :)

0

Jaki mecz dzisiaj wybieracie w LM? Inter na wyjezdzie chyba bez szans, natomiast w Monachium może być ciekawsze widowisko. Chociaż faworyt jest murowany.

0

@messi564
Barca, dłuuuuuuuuuuuuuugo nic, Atletico Madryt i Valencia.

3

Griez poszedł jak dzik w żołędzie :)

0

Ale Carrasco gra piach.

0

@Rewolucja123
Wez tu przy obecnie grającej Barcelonie nie miej miłego meczu ;)

Wzajemnie.

1

@Sau_Ron
Moje dzieciaki grają w piłe, to stanę na bramce. Jakoś zleci.

2

@ToWinaSedziego
Haha. No co Ci będę pisał - niezły ;)

1

Najgorzej cały czas spoglądać na zegarek i odliczając ile jeszcze do meczu, bo wtedy się cholernie dłuży.

7

No w końcu się doczekałem dnia meczu z Elche :)

Vamos Barca!!!

1

@Nazio87
Kawusia jest, a kacyka nie ma, bo nie pije. Wzajemnie smacznej kawusi :)

1

@Jestjakjest
Dziękuję i oczywiście wzajemnie :)

0

@Emhyr
A czemu nie ma gorących ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?