0

@patry295
No i bardzo dobrze, że Cię to rozśmieszyło. Grunt to w tych ciężkich czasach się z czegoś cieszyć. Dla własnego zdrowia. Niemniej jednak dla Twojej informacji, bo zapewne nie przeczytałeś do końca, to napisałem, żeby odstawić temat wojny i się tym nie stresować i zająć się czymś przyjemnym. Ja tak właśnie robię. Dlatego też wspomniałem o meczu. Każdy ma jakiś sposób na odreagowanie.

0

@Xwowrak
Oczywiście, że tak.

10

Do tych, którzy się boją, boją przede wszystkim o rodzinę, o własny kraj, o ojczyznę. Nie ma takiej możliwości, żeby Rosja po takich stratach, a straty po ich stronie wśród sprzętu i żołnierzy są i będą coraz większe, ruszyła odrazu dalej na kraje NATO. Polsce moim zdaniem nic teraz nie grozi. Miną dlugie lata zanim się dozbroją po zakończeniu wojny z Ukrainą, która niestety prędzej czy później padnie. To jest nieuniknione, choć naprawdę bardzo chciałbym się mylić. Putin nie może sobie pozwolić na porażke i nie pozwoli. Najważniejsze jest, że Ukraina dzielnie walczy i osłabi wroga. Być może nawet znacząco. Oby. My mimo wszystko w tym czasie (przez te lata) powinniśmy zacząć się również zbroić i stać się silnym militarnie krajem, bo niewiadomo co Ruskim odbije w przyszłości. Głowa do góry, będzie dobrze! Moja rada dla tych, którzy się stresują i boją, to absolutnie odstawić, nie czytać i nie oglądać żadnych wiadomości, tylko się skupić na rodzinie, przyjaciołach, zainteresowaniach, pasjach, pracy, czy szkole.

Już jutro gramy z Bilbao! Ja osobiście się nie mogę się doczekać. Dawać mnie już tych Muniainów i innych Wiliamsów ;)


1

@PatrychoO
Średni.

17

Na meczykach na głównej tytul "Szczęście FC Barcelony w losowaniu..."

Szczęście to mają Ci co nie wylosowali Barcelony, a nie, że Barca ma szczęście :)

A jeszcze nie tak dawno temu każdy w lidze Europy sobie życzył aby grać z Barcą, bo ta w wielkim kryzysie i nic nie gra ;)

0

@patry295
Nie mówię o La Rambli :) Tylko o FC Barcelonie, aby nie zlekceważyć przeciwnika i podejść do meczu w pełni skoncentrowanym.

3

Widzę pełen zachwyt u wszystkich, no i dobrze, niemnkej jednak najgorzej to zlekceważyć przeciwnika. Mam nadzieję, że Barca podejdzie do tego pojedynku najpoważniej jak się tylko da. Na pełnej koncentracji.

1

Dawać mnie już tych rzeźników z Bilbao. Muniain i inne Wiliamsy... Nadchodzimy! ;)

25

On i Dest mnie najbardziej zaskakuja na plus :) Ale oczywiście nie tylko, bo każdy z piłkarzy gra zauważalnie lepiej. Busi i Alba top ostatnimy czasy!

1

Na podstawie tych dwóch meczy z Napoli mogę śmiało stwierdzić, że różnica klas na korzyść Barcelony. Ależ to sie szybko zmieniło... Jeszcze nie tak dawno temu ludzie pisali, że każdy w Lidze Europy chce wylosować Barcelone, bo ta w wielkim kryzysie i nic nie gra :)

8

Dest dzisiaj szef.

6

Wygląda na to, że na właściwe tory wraca na dobre WIELKA FC BARCELONA!

Ależ sie raduje moje serducho widząc ogromny progres w grze :)

15

Kto nie oglada tego meczu, może żałować. Co sobie chlopaki grają, to poezja.

0

@msmsms
Nie tylko dzisiaj.

0

@DaPidejpi
Ktoś to przetłumaczy w skrocie ?

0

@Zieliniak
Eee, no co ty, serio? :) I nie bardzo, tylko znaczące. A to dopiero początek strat.

1

@Medium
Drasneli, drasneli. O zranieniu nie ma mowy, ale takie straty, to już są znaczące straty.

0

@Iniesta19820815
Ja mimo wszystko w niego wierzę. Dajmy mu czas.

0

@Ali3231
Alez strzelili sobie w kolano. Co za debile.

0

@Iniesta19820815
I co fajne, to ciężko będzie im podwajać Traore i Dembele :) Będzie przeciąg na skrzydłach ;)

2

@John_Doe
Ty tego nie wiesz i ja również. Obyśmy się nie mieli okazji przekonać.

1

@John_Doe
A skąd ty to możesz wiedzieć? Rozbrajają mnie takie posty.

0

@Ali3231
Jaki post?

9

Taki skład jak podaje MD poproszę!

0

@AlexDark00
Tu się nie było czego bać. Bardziej byłem zażenowany poziomem.

6

Teksanska masakra piła mechaniczna 2022. Matko Bosko, co mnie podkusiło, żeby oglądać taki film, to sam nie wiem. Dno dna. 2/10

1

@ToWinaSedziego
No to już zobaczyłeś ;)

2

Który mecz w LM będziecie oglądać i dlaczego?

1

@MesQueUnClub_87
No, i teraz już wiesz kto najbardziej irytuje :D

Casemiro jest nie do przebicia.

2

@MesQueUnClub_87
Ale byłoby bardziej równo i sprawiedliwie jakbyś dodał Casemiro ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?