PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dafik85 stary ale
To raczej nie jest pytanie LR
0
@patry295 Krzynówek bo strzelił ładna bramkę Portugalii
0
@Herbert co nie zmienia dalej ze za rok zostajemy Z niczym. Bez Messiego i bez jakiegokolwiek hajsu z niego
2
I tak naprawdę Messi nie podał konkretnego powodu dlaczego zostaje. Zorientował się, ze nie ugra z Bartkiem odejścia wiec nagle bije się w pierś i zostaje żeby za rok spier****ć z tego szamba za darmo bez szarpaniny. A my zostaniemy z ręka w nocniku
5
02.09 Messi dalej w Barcy oraz brak transferów. Fajna ta rewolucja. Taka nie za wielka
8
To samo było z Pedro. Man Utd wykładał za niego 60mln ale na sile Barca go zatrzymała. Rok później odszedł ze grosze. Przykład Ronaldinho Milan dawał za niego 80mln rok później odszedł za 18mln..
1
@AlwaysBlaugrana ale nie tylko Messi ma wysoki kontrakt . Turaj prawie cały skład Zarabia tyle kluby nie są w stanie sprostać takim płacom dlatego nikt od nad nic nie kupuje
0
@Xwowrak I nikt nie stanął w obronie, jakieś to dziwne.
Myślę, że to fejk
0
Nie kumam jednej rzeczy. Messi ma w kontakcie 700mln wiec skoro City , Man utd czy PSG chca go kupić To powinni chyba wpłacić klauzule tak
1
Liga Angielska i Leo,
nie widzę go tam, za twardy football nie da sobie rady
6
To ma być rewolucja? z 32 piłkarzy tylko 4 ma odejść - dyć to jest śmiech na sali.
0
I to ma być finał LM? Poziom jak w sparingach. Panie idź pan w ch*j z takim meczem ..
0
Serce mówi Bayern Seby dogryźć P$G szejkowi a szczególnie Neymarowi, no i jest tam Lewy którymi lM za karierę się należy. Rozum mówi P$S aby Bayern dostał za swoje za te 8 bramek..
8
Trzyma kciuki z W finale za Byern. Żeby Lewy wygrał ta LM Za całokształt swojej dobrej kariery
1
@barcelonaLM a jaki wpływ Bułka ma na grę PSG?
3
Wole żeby Lewy wygrał z bayernem lM niż ten pyszny najemnik Ney z P$G brudnych szejków
1
No to czekam tylko na to, że DE Jong PIVOT ! i Wypad dziadów z pierwszego składu
0
Mam nadzieje ze Lips zrobi wieczor i odeśle tych pysznych Paryżan do domu
1
dzień 3..
Oni serio nadal myślą, że ściągną Koemana i to wystarczy żeby nagle wszytko było cacy
4
@bartekvisca gume kulke :)
3
@bartekvisca Złota piłka kolego jest odwołana :)
1
Pogratulować
Zaliczył piękną asystę - szkoda ze go sprzedaliśmy.
1
Szkoda gościa trochę... z taką kadrą nic nie ugra i nikogo nie ustawi do pionu...
45
Dobra to mamy De Jonga na pivocie - jedyny plus z tej wiadomosci
0
@SamuraJack Laporta prezydent - zatrudnia Pepa daje mu wolną rękę i niech robi rewolucje.
Wypierdziela święte krowy kogo trzeba robi skład pod siebie i zdobywamy LM. DO zdobycia LM my potrzebujemy go a on potrzebuje nas i tyle w temacie.
1
Tak wracając do meczu z Piiątku;
1
Na pewno strzeliłby więcej bramek niż Dembele :D
0
gdzie mozna zakupić te maseczki?
0
@Colon Dałes za Yerbe 3koła?
3
OOO super 4 asysty w całym sezonie :) Gratuluje Panu :)