0

@dafik85 stary ale
To raczej nie jest pytanie LR

0

@patry295 Krzynówek bo strzelił ładna bramkę Portugalii

0

@Herbert co nie zmienia dalej ze za rok zostajemy Z niczym. Bez Messiego i bez jakiegokolwiek hajsu z niego

2

I tak naprawdę Messi nie podał konkretnego powodu dlaczego zostaje. Zorientował się, ze nie ugra z Bartkiem odejścia wiec nagle bije się w pierś i zostaje żeby za rok spier****ć z tego szamba za darmo bez szarpaniny. A my zostaniemy z ręka w nocniku

5

02.09 Messi dalej w Barcy oraz brak transferów. Fajna ta rewolucja. Taka nie za wielka

8

To samo było z Pedro. Man Utd wykładał za niego 60mln ale na sile Barca go zatrzymała. Rok później odszedł ze grosze. Przykład Ronaldinho Milan dawał za niego 80mln rok później odszedł za 18mln..

1

@AlwaysBlaugrana ale nie tylko Messi ma wysoki kontrakt . Turaj prawie cały skład Zarabia tyle kluby nie są w stanie sprostać takim płacom dlatego nikt od nad nic nie kupuje

0

@Xwowrak I nikt nie stanął w obronie, jakieś to dziwne.
Myślę, że to fejk

0

Nie kumam jednej rzeczy. Messi ma w kontakcie 700mln wiec skoro City , Man utd czy PSG chca go kupić To powinni chyba wpłacić klauzule tak

1

Liga Angielska i Leo,
nie widzę go tam, za twardy football nie da sobie rady

6

To ma być rewolucja? z 32 piłkarzy tylko 4 ma odejść - dyć to jest śmiech na sali.

0

I to ma być finał LM? Poziom jak w sparingach. Panie idź pan w ch*j z takim meczem ..

0

Serce mówi Bayern Seby dogryźć P$G szejkowi a szczególnie Neymarowi, no i jest tam Lewy którymi lM za karierę się należy. Rozum mówi P$S aby Bayern dostał za swoje za te 8 bramek..

8

Trzyma kciuki z W finale za Byern. Żeby Lewy wygrał ta LM Za całokształt swojej dobrej kariery

1

@barcelonaLM a jaki wpływ Bułka ma na grę PSG?

3

Wole żeby Lewy wygrał z bayernem lM niż ten pyszny najemnik Ney z P$G brudnych szejków

1

No to czekam tylko na to, że DE Jong PIVOT ! i Wypad dziadów z pierwszego składu

0

Mam nadzieje ze Lips zrobi wieczor i odeśle tych pysznych Paryżan do domu

1

dzień 3..

Oni serio nadal myślą, że ściągną Koemana i to wystarczy żeby nagle wszytko było cacy

4

@bartekvisca gume kulke :)

3

@bartekvisca Złota piłka kolego jest odwołana :)

1

Pogratulować
Zaliczył piękną asystę - szkoda ze go sprzedaliśmy.

1

Szkoda gościa trochę... z taką kadrą nic nie ugra i nikogo nie ustawi do pionu...

45

Dobra to mamy De Jonga na pivocie - jedyny plus z tej wiadomosci

0

@SamuraJack Laporta prezydent - zatrudnia Pepa daje mu wolną rękę i niech robi rewolucje.
Wypierdziela święte krowy kogo trzeba robi skład pod siebie i zdobywamy LM. DO zdobycia LM my potrzebujemy go a on potrzebuje nas i tyle w temacie.


1

Tak wracając do meczu z Piiątku;


1

Na pewno strzeliłby więcej bramek niż Dembele :D

0

gdzie mozna zakupić te maseczki?

0

@Colon Dałes za Yerbe 3koła?

3

OOO super 4 asysty w całym sezonie :) Gratuluje Panu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?