3

OOO super 4 asysty w całym sezonie :) Gratuluje Panu :)

3

@Kapitan hawk
To bedzie wymiana Leo za Lukaku lub Sancheza chopie

0

@barcanawieki a np ja żeby syna przewinąć :)

4

A czego wyście się spodziewali?? Ze Real potraci punkty ?? Trzeba być naprawę naiwnym żebym tak myslec

0

co sie dzieje z Antkiem

5

Brawo Duda ! Pięknie. Oby tak zostalo

0

Skoro pierwszy mecz LM jest dopiero 7 sierpnia to kiedy zakończy się sezon.
Nie bedzie presezonu ?
Nowy sezon zacznie sie jak zawsze?

0

Kup Dembele za 140 mln sprzedaj za 60 :D

0

Zmiany !!! Gdzie są zmiany. ???

0

@aiven mówi się chu**** jak barszcz :D wiec tak tutaj zastosowałem

1

I on wysyła Vidala kolejnego starca na rozgrzewkę po co. Żeby bronil?? Puiq powinien wejść aby rozruszać środek pola

0

Jaki Suarez jest iryrujaaaaacy !!! Maskara... my nie jesteśmy jak wino im starsi tym lepsi. My jesteśmy jak naraz czym starszy tym gorszy..

1

@Joey wódeczka ?

1

i może w końcu będziemy grać jak drużyna a nie ciągle na jednego zawodnika

0

@Criss18Barca na ile wiarygodne ?? Bo jest dobrze

0

To co wczoraj wyczyniał Carrasco na boisku to czapki z głów.
Odrodził się po powrocie z Chin i znów staje sie kluczową postacią Atletico.

3

Bayren wyciąga młodego Sane za 49 mln + zmienne a my dajemy prawie 70 mln za dziadka pod formą Pjanica. Po prostu Barcelona Bartka !

2

Sprzedaliśmy gościa który nie dość ze nie potrafił uciągnąć całego meczu bo siadał kondycyjnie. Druga sprawa koleś rozegrał 74 mecze i zaliczył tylko 6 asyst. To miał być nowy Xavi a wszylo jak zawsze. Może jego potencjał zaniedbali trenerzy. Kto wie jaki z niego byłby grajek przy trenerze z jajami

0

@patry295 to się podaje w gramach :D

77

Hej hej hej wam
I po 9 miesiącach przyszedł na świat nowy malutki cules :) Mikołaj niecałe 4100 i 59cm. Jutro przed nami nasz pierwszy wspólny meczyk

0

Ja tego naprawdę ku*** nie kumam.
Sramy się nad Laurato który jest tak bardzo drogi i nas na niego nie stać a tutaj Werner za połowe ceny Laurato był do wyjęcia i nasi mają to gdzieś...... Co za idioci w tym klubie siedza.
LAPORTA WRÓC !

0

@DLFCB ludzisk w jakich wy czasach żyjecie Zyliscie ???? Nikt nie pił 1906??? Bosz jakie to było scierwo

0

Siema ramblowicze. Pytanko mam dla was. Chce zakupić słuchawki bezprzewodowe. Używane byłby bo głównie gry na ps oraz słuchanie muzyki sporadycznie. Co polecacie ? Nie chce dousznych tylko nauszne słuchawki jak coś i przystępna cena jak by była :D

1

taaa bo Valverde nie przerastało tak??

5

Problem naszej drużyny?? Wszyscy grają na Messiego i na sile go szukają... można podać do lepiej ustawionego kolegi, lub strzelić z dystansu zaskoczyć bramkarza to nie szukanie Messiego za wszelka cenę.. Taka gra to możemy powiedzieć bay bay LM

3

Ludzie ocipieli na punkcie koronowirusa.. byłem dziś w aptece i Rossmann kupić tabsy i w oby dwóch sklepach na ladzie dupny napis
BRAK MASECZEK I ZELOW DO DEZYNFEKCJI

1

Szkoda tego meczu. Ale cóż, nie zawsze możemy być na szycie w ElClasico. Tym bardziej teraz jak mamy tak wąska kadrę, brak trenera i woli walki zespołu

0

@Lord_Vader Słyszałem ze Disney i Marvel chce zrobić swoją platformę prawda?
Pytanie czy te 3 sezony to jest koniec końców czy planują coś nagrać ale wypuścić na innej platformie

0

są 3 sezony Daredevila na Netflix, ktoś wie czy to są wszystkie czy będą kolejne?

0

@DarekFCBnaZawsze Cos około 12-15 tys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?