PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I kolejny trener, który nie ma jaj posadzić Messiego na ławce..
2
@koksik2700 Pampersy bo to idzie jak woda tylko zapytaj rodziców o rozmiar jaki ma. Ubranka body bądź śpioszki- tutaj tez zapytaj o rozmiar. Jeśli mama nie karmi piersią to mleko modyfikowane.
2
Celta dawała 15 melonów a my go puszczamy za worek kartofli :D Bartomeu ty sie nadajesz do strugania ziemniaków nie do prowadzenia tak wielkiej marki jaką jest Barca.
0
Gdyby zostali Suarez, Rakitic i Vidal to nie były odmłodzony a tak brak tych zawodników go do tego zmusił :D
0
No to maszyna się roz****la. Mecz bez pomysłu bez polotu. Strasznie nudne widowisko
0
Ciagle ta sama 11. Lipa
34
Wszyscy Gadu Gadu o Messim i Ansu.
A nikt nie wspomniał o fantastycznym występie Neto, ratował nam tyłek w tym meczu kilka razy i zachował czyste konto.
1
O panie co to się w meczu z Milanem odj***lo. Takiej serii karnych to jeszcze nie widziałem
5
Frankek dziś piękne zawody gra
0
Trochę się valverdola wlaczyla. Bronimy całym zespołem heh
0
Taka gra mamy walczyc na arenie międzynarodowej ?? Dobre żarty
0
@mr_robot pozazdrościł Cou i wziął się do roboty :D
0
Ale ten mecz siadł. Nic się nie dzieje po stronie bramki rywali
3
Czemu wy wszyscy tak jedziecie po Semedo?? Koleś w każdym meczu harował od obrony do ataku jak wół. Robił co mógł, pokazywał się wystawiał Do gry, latał. Nie jego wina ze jemu nie podwali lub nie chcieli z nim grać. Każdy na niego narzeka , a grał dużo lepiej na PO niż Roberto. Alvesowi szans dowieść nie miał i nie powinnismy tego oczekiwać od niego. Ja mu dziękuję za wszystko co dla nas zrobił i życzę powodzenia. Vamos Semedo
0
https://www.fangol.pl/view/303148/cr7-nie-moze-przestac
Dziwne, żeby nie strzelał skoro jest napastnikiem ^^
0
Dzień 33 Koemana w Barcy a czystek i rewolucji ani widu ani słychu.
0
@DanielOOL To widocznie FEJK :P Bo na jego oficjalnym profilu nic nie ma
8
@Bykunn Głupoty? Pep to geniusz w czystej postaci, na pewno nie postąpił by z Puigiem tak jak Koeman. Puig pewnie grałby u niego podstawę
11
Zastanawialiście się kiedyś jakiego potwora z Puiga zrobiłby Pep?
1
Busketstttt do ka być dla niego konkurencja ??? Panie Roland pan już spakuje lepiej manatki
1
Miał podać się do dymisji po deklaracji Messiego, że zostaje i cooo..
7
Wyrwał się spod rąk paralityka Valverde i w Bayernie go odbudowali na nowo. Oby utrzymał poziom.
1
@kaczorra86 bardziej chodziło mi o zmianę trenera
3
Każdy jedzie po De Jonigu? Po graczu który w Ajaxie był kluczowym zawodnikiem oraz w repie. To tylko pokazuje jak bardzo piłkarze zostanie zaniedbani i pozbawieniu swoich umiejętności przez Valdemara oraz Kike. Koeman przyszedł o conajmniej 2 sezony za późno
2
Panowie Co jak co złe gramy praktycznie podstawowym skladem.. którym mamy walczyć o LM o LL. A Messi znowu nam ratuje pupę z ogórkami.. nooo ja tego Sezonu nie wiedzę
0
@Qexi Ale to zawsze 5 miesięcy szybciej na ogarnięcie syfu po Bartku.
0
@Agent005 Barto < Laporta. Tyle w temacie . Człowieku gdzie Ty żyjesz.
1
Halo Halo, paprzcież Koman miał mieć wolną rękę co do zarządzania zespołem.. I Bartek zakazuje mu powoływania Luisto i ten go słucha... cos tu nie gra. Jak zwykle zresztą..
3
Nawet Valencia potrafi sprzedać jakiegoś Coquelin za 8 MLN. A my zdobywce ligi mistrzów sprzedajmy na 1,5mln... WSTYD
0
@MateS Taa bo polskie kluby wy dały rade z gaża od naszych zawodników :D