PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś grali u nas nieliczni i tylko ci co naprawdę na to zasługiwali oraz stawiano bardzo na wychowanków.. Bartek doprowadził do takich czasów ze w Barcy grają jakieś no noname i ludzie nie zasługujący nosić naszych barw...
Mes que un Club zanika to przykre
1
Kiedyś grali u nas nieliczni i tylko ci co naprawdę na to zasługiwali oraz stawiano bardzo na wychowanków.. Bartek doprowadził do takich czasów ze w Barcy grają jakieś no noname i ludzie nie zasługujący nosić naszych barw...
Mes que un Club zanika
14
Puig jakoś szybko wypadł z kadry :D
0
@FeloRPS h7 mysle
0
@Bobski oczywiście chodziło o Carles Pérez
9
I po kiego było sprzedawać Carlosa.... przeciez to było wiadome ze Dembele sie po jednym meczu znowu połamie.. ba nawet nie zdążył zagrać meczu..
0
Dejcie mnie to tego Wiliamsa do nas
1
I koszulka cała jest :D a spróbujcie tak zrobić z koszula z La Botica haha
11
A pismaki nic nie wspomniały o olewaniu Antka przez Messiego
1
Czemu Messi nie podaje do Gierka
13
Szkoda tego Pereza...
Zawsze coś tam szarpnął jak wszedł z ławki.. i nie jest chociaż taka szklanka jak Dembus
2
PES 2020 mega dziwna rozgrywka.. Coś nie postali się za bardzo twórcy..
0
Cholera. PO jakiego nam 9? Mamy Antka, jest Dembele Messi Ansu.
Przecież Antek może grać na szpicy jak w atletico i wtedy będzie strzelał.
0
@Piotrasz10 jaskółka jak już ;)
0
@Kimirionum nie doczekasz się .. bo kaZdy musi mieć coś z barcelonismo
2
Puicz- tak się wymawia jego nazwisko ??
21
Trener wyleci
Zarząd wyleci
Tesla wyleci na marsa
Ale Rakitic nigdy nie wyleci z składu Barcy
0
Serio.. Rakitic??? On chyba nigdy nie usiądzie na ławie
2
@Serokles ja to bym jakiegoś whiskey z cola ogarnoł i czas by zleciał :D
5
@BarcaInfo Setien - Nowe Porządki !!!!!!!!!!!!
0
@BarcaInfo ALe czegoś nie rozumiem.. za 1,5 roku?
Przecież czy on nie miał umowy do końca tego sezonu z możliwością przedłużenia?
0
@TheNekro94 Moze dopiero zaczyna przygodę z alko i sie chwali jaki on to mocny nie jest :D lub słaby ze wypił trochę i twierdzi ze pooochalł ze hojo
3
@barcafan9512 super perspektywa :) Pozazdrościć ;)
0
@barteq chłopie zapomniałeś o Antku ??
0
Składzik na Granade coś przeczuwam;
Neto lub Stegen jak wydobrzeje.
Semedo, Lenglet, Pique, Fripo
Puig, Sergio, Vidal
Ansu, Antek, Leo
3
Setien stworzył w Betisie piękny football, piłkarze chodzili jak w zegarku. Czemu nie miał wyników ? Nie miał tak dobrych zawodników w Betisie jak w Barcy.. gdy teraz to się połączy jest nadzieja na powrót wielkiej Blaugrany
3
I nie ma się czym jarac.. przyszedł kolejny koleś bez osiągnięć i który nigdy nie prowadził wielkiej drużynie z gwizdami
0
To raczej będzie klapa.. prowadzi dopiero kilka miesięcy All Sad.. moim zdaniem zły wybór
3
@NaFazieHitman OD tego jest VAR, aby takie sytuacje wyjaśniać.
Chcesz być drugim realem który dzięki, bez honoru wygrał 3x LM?
0
Mbappe było ściągać zamiast szklankę Dembele a nie teraz płakać..