1

Kiedyś grali u nas nieliczni i tylko ci co naprawdę na to zasługiwali oraz stawiano bardzo na wychowanków.. Bartek doprowadził do takich czasów ze w Barcy grają jakieś no noname i ludzie nie zasługujący nosić naszych barw...

Mes que un Club zanika to przykre

1

Kiedyś grali u nas nieliczni i tylko ci co naprawdę na to zasługiwali oraz stawiano bardzo na wychowanków.. Bartek doprowadził do takich czasów ze w Barcy grają jakieś no noname i ludzie nie zasługujący nosić naszych barw...
Mes que un Club zanika

14

Puig jakoś szybko wypadł z kadry :D

0

@FeloRPS h7 mysle

0

@Bobski oczywiście chodziło o Carles Pérez

9

I po kiego było sprzedawać Carlosa.... przeciez to było wiadome ze Dembele sie po jednym meczu znowu połamie.. ba nawet nie zdążył zagrać meczu..

0

Dejcie mnie to tego Wiliamsa do nas

1

I koszulka cała jest :D a spróbujcie tak zrobić z koszula z La Botica haha

11

A pismaki nic nie wspomniały o olewaniu Antka przez Messiego

1

Czemu Messi nie podaje do Gierka

13

Szkoda tego Pereza...
Zawsze coś tam szarpnął jak wszedł z ławki.. i nie jest chociaż taka szklanka jak Dembus

2

PES 2020 mega dziwna rozgrywka.. Coś nie postali się za bardzo twórcy..

0

Cholera. PO jakiego nam 9? Mamy Antka, jest Dembele Messi Ansu.
Przecież Antek może grać na szpicy jak w atletico i wtedy będzie strzelał.

0

@Piotrasz10 jaskółka jak już ;)

0

@Kimirionum nie doczekasz się .. bo kaZdy musi mieć coś z barcelonismo

2

Puicz- tak się wymawia jego nazwisko ??

21

Trener wyleci
Zarząd wyleci
Tesla wyleci na marsa
Ale Rakitic nigdy nie wyleci z składu Barcy

0

Serio.. Rakitic??? On chyba nigdy nie usiądzie na ławie

2

@Serokles ja to bym jakiegoś whiskey z cola ogarnoł i czas by zleciał :D

5

@BarcaInfo Setien - Nowe Porządki !!!!!!!!!!!!

0

@BarcaInfo ALe czegoś nie rozumiem.. za 1,5 roku?
Przecież czy on nie miał umowy do końca tego sezonu z możliwością przedłużenia?

0

@TheNekro94 Moze dopiero zaczyna przygodę z alko i sie chwali jaki on to mocny nie jest :D lub słaby ze wypił trochę i twierdzi ze pooochalł ze hojo

3

@barcafan9512 super perspektywa :) Pozazdrościć ;)

0

@barteq chłopie zapomniałeś o Antku ??

0

Składzik na Granade coś przeczuwam;
Neto lub Stegen jak wydobrzeje.
Semedo, Lenglet, Pique, Fripo
Puig, Sergio, Vidal
Ansu, Antek, Leo

3

Setien stworzył w Betisie piękny football, piłkarze chodzili jak w zegarku. Czemu nie miał wyników ? Nie miał tak dobrych zawodników w Betisie jak w Barcy.. gdy teraz to się połączy jest nadzieja na powrót wielkiej Blaugrany

3

I nie ma się czym jarac.. przyszedł kolejny koleś bez osiągnięć i który nigdy nie prowadził wielkiej drużynie z gwizdami

0

To raczej będzie klapa.. prowadzi dopiero kilka miesięcy All Sad.. moim zdaniem zły wybór

3

@NaFazieHitman OD tego jest VAR, aby takie sytuacje wyjaśniać.

Chcesz być drugim realem który dzięki, bez honoru wygrał 3x LM?

0

Mbappe było ściągać zamiast szklankę Dembele a nie teraz płakać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?