PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lama20 musisz wyrobić nowy dowód panie
2
Valdek broni remisu ludzie co wy chcecie.. czego się po nim spodziewacie
1
Fati zrobił by więcej przez te 10 min niz Suarez i Antek przez 80min
0
Jak można wystawiać Semedo na mecz z Realem od pierwszej minuty skoro przez prawie miesiąc nie grał wcale...
0
NIe ma to jak przyjść w poniedziałek do pracy i od razu dowiedzieć się, że twój zaje***** szef nie będzie już twoim szefem.. Cudownie ...
5
Vidala sprzedawać to strzał w kolano.
1
@Avada Kedavra chyba kot a nie kaczka ;)
0
Stegen znowu ratuje nam kolejny mecz
0
Nie dać na taki mecz do pierwszego składu Vidala to jest strzał w kolano
1
Roberto lata hak by miał dwie ciężkie kule u nóg
0
@macio_944 Valverde lubo to
0
Ale nas cisną. Nasi są jak we mgle
0
haha ......
0
Wague nie powąchał w tym sezonie jescze murawy teraz rzuca go na głęboka wodę do pierwszej 11 i on ma się sprawdzić ?? Zagra złe zawody i Valdek będzie miał pretekst żeby na niego nie stawiać . To celowe zagranie
1
@socha Levante nas ograło ;P
0
Co myślicie o dzisiejszym meczu Levante vs Mallorca?
Gospodarze ich pykną ?
1
@kerouac Każdy gada ze nie głosuje a tak naprawdę wszyscy głosują ;)
0
Wiadomo czemu Pochettino został zwolniony ??
6
Mecz meczem, ale...
OFICJALNIE: Mauricio Pochettino NIE JEST już trenerem Tottenhamui
Źródło ; ekstraklasa trolls facebook
1
@Azi raczej mała ale clues to clues
90
Ludzie ludzie ludzie !!! za 7 miesięcy dołączy do naszego grona mały clues :D
Będę ojcem :D
1
@Irmscher10 ale 90% specjalistów z La rambla będzie sądziło ze Xavi będzie obecnie na taki poziomie co Pep..
1
Valverde chciał Williama wiec po co on nam skoro Valdi ma odejść po sezonie.
LUDZIE!!!! ileż można trzymać tego wuefistę na ławce trenerskiej niegdyś wielkiej Barcelony ...
0
@ArterkHD Templariusze, Dom z Papieru, Punisher, Daredevil,
0
Spokojnie kibice.. Tryplecik napewno pukaniem w tym sezonie :) przecież LM to dla nas piorytet nie
1
@Hosh tyle ze Real grał u siebie gościu
0
Niech przegrywają- może wkoncu zwolnią wcześniej Valverde !! Chodź w sumie nie czekajcie , Bartek nie zwolni Valdka bo przecież to idealny trener dla Barcy
1
Ten Man UtD jest żałosny jak nie wiem
0
Te Atletico to porażka.. kupon mi chyba zawala
2
35 melonów za Rakiticia ??? Było sprzedawać jak PSG dawało 100.. Barek i jego interesy ..