PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Neymar miał wyjść z cienia Messiego zdobyć złotą piłkę, tym czasem nawet nie jest nominowany.. On chyba sam siebie zaćmił..
0
Widzę ze once De gala gra, a za 3 dni mecz w LM..
0
@adrian89 przecież zawracają kasę
0
Hmm Ansu jest w pierwszym składzie, dlaczego Puig niej est
3
@wierbafcb Potrafi zachować się na arenie międzynarodowej, potrafi się wysłowić i dobrze wypowiedzieć, nie przynosi wstydu Polsce.
1
@Ramos9248 Popieram w 1000%
0
Czekajcie.. kim albo nie , CZYM on kurla do cholery jest.. Śmialiśmy się z Bale w Realu to mamy swojego. Tyle ze ten z Madrytu daje coś dla drużyny s nasz nic kompletnie nie
3
@Vhaeraun Vidal za Busiego
0
@Sysia11 Brzęczek ;)
2
Ansu zrobił więcej w 2 min niż Suarez przez cały mecz
0
I po co ten Gierek był ? Będzie z nim to samo co z Cou. Nie gra na swojej pozycji
0
Ten Arsenal ma szanse ? Kurde mam ich na kuponie
1
Borussi Gladbach Dziekuje wam za piękny kuponik kurla
0
@AmigoBlancos Ale po prostu cały świat ciśnie bekę z Realu jak by serio przegrali finał..
3
Ludzie robią sensacje ze Real przegrał jak by top był półfinał lub faza pucharowa już w LM. To są dopiero pierwsze mecze.. Myśmy tez prawie przegrali gdyby nie nasz Stegen wiec nie róbcie już takiej gówno burzy..
0
@krzychu1526 tiaa bo w barcy za to miały dużo lżej przy Valverde ;)
0
Galatasaray jak myślicie pyknie Brugge?
Jakie dziś kuponiki macie pochwalicie sie?
0
Praga robi niespodziankę :D
0
Nie wierze. Inter mi zawalił kupon
0
@Vxb93 Tam chociaż kontuzji nie załapie
2
@Robert_Kubica licz cenę powyżej 1500zł
0
Zwycięski projekt ?! Trzebabylo nie wstawiać się na Valdim
2
Co jak co Pep geniuszem jesy każdy to wie, ale tyko z nami udało mu się zdobyć dwie ligi mistrzów i tryplet z żadnym innym klubem nie wygrał LM i Triplete :D
0
@dominik127pl Chyba mi nie powiesz ze wyniki to zasługa Valverde?? On sie na niczym nie zna, tyllo liczy na to co zrobi Messi i czy mu uratuje dupe..
0
Niech Messi nie gra jak najdłużej!
Może dopiero wtedy zarząd się obudzi i zobaczymy ze Valdi nie nadaje sie na trenera a wszystko tylko ciągną Messi przez dwa sezony..
0
Szklanka gorsza niz Dembele
1
WTF
Nie możliwe żeby fifa aż tak bardzo zje*** te twarze..
0
@Deraxium Ketia to nie był top ;)
0
@DonMatteo901 DE jong nie moze isc na DP... On sie nie nadaje do takiej roboty bo ma ciag na bramkę..
0
@FC1899Barca Ej to twoja kasa ze tak to przeżywasz.
Skoro tyle wydali to widocznie ich stać :)