3

Neymar miał wyjść z cienia Messiego zdobyć złotą piłkę, tym czasem nawet nie jest nominowany.. On chyba sam siebie zaćmił..

0

Widzę ze once De gala gra, a za 3 dni mecz w LM..

0

@adrian89 przecież zawracają kasę

0

Hmm Ansu jest w pierwszym składzie, dlaczego Puig niej est

3

@wierbafcb Potrafi zachować się na arenie międzynarodowej, potrafi się wysłowić i dobrze wypowiedzieć, nie przynosi wstydu Polsce.

1

@Ramos9248 Popieram w 1000%

0

Czekajcie.. kim albo nie , CZYM on kurla do cholery jest.. Śmialiśmy się z Bale w Realu to mamy swojego. Tyle ze ten z Madrytu daje coś dla drużyny s nasz nic kompletnie nie

3

@Vhaeraun Vidal za Busiego

0

@Sysia11 Brzęczek ;)

2

Ansu zrobił więcej w 2 min niż Suarez przez cały mecz

0

I po co ten Gierek był ? Będzie z nim to samo co z Cou. Nie gra na swojej pozycji

0

Ten Arsenal ma szanse ? Kurde mam ich na kuponie

1

Borussi Gladbach Dziekuje wam za piękny kuponik kurla

0

@AmigoBlancos Ale po prostu cały świat ciśnie bekę z Realu jak by serio przegrali finał..

3

Ludzie robią sensacje ze Real przegrał jak by top był półfinał lub faza pucharowa już w LM. To są dopiero pierwsze mecze.. Myśmy tez prawie przegrali gdyby nie nasz Stegen wiec nie róbcie już takiej gówno burzy..

0

@krzychu1526 tiaa bo w barcy za to miały dużo lżej przy Valverde ;)

0

Galatasaray jak myślicie pyknie Brugge?

Jakie dziś kuponiki macie pochwalicie sie?

0

Praga robi niespodziankę :D

0

Nie wierze. Inter mi zawalił kupon

0

@Vxb93 Tam chociaż kontuzji nie załapie

2

@Robert_Kubica licz cenę powyżej 1500zł

0

Zwycięski projekt ?! Trzebabylo nie wstawiać się na Valdim

2

Co jak co Pep geniuszem jesy każdy to wie, ale tyko z nami udało mu się zdobyć dwie ligi mistrzów i tryplet z żadnym innym klubem nie wygrał LM i Triplete :D

0

@dominik127pl Chyba mi nie powiesz ze wyniki to zasługa Valverde?? On sie na niczym nie zna, tyllo liczy na to co zrobi Messi i czy mu uratuje dupe..

0

Niech Messi nie gra jak najdłużej!
Może dopiero wtedy zarząd się obudzi i zobaczymy ze Valdi nie nadaje sie na trenera a wszystko tylko ciągną Messi przez dwa sezony..

0

Szklanka gorsza niz Dembele

1

WTF


Nie możliwe żeby fifa aż tak bardzo zje*** te twarze..

0

@Deraxium Ketia to nie był top ;)

0

@DonMatteo901 DE jong nie moze isc na DP... On sie nie nadaje do takiej roboty bo ma ciag na bramkę..

0

@FC1899Barca Ej to twoja kasa ze tak to przeżywasz.

Skoro tyle wydali to widocznie ich stać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?