0

Real sciągnie Mbappe my Neymara - Real i tak nas będzie ru*** w D**e z takim składem jak zrobią.

1

@Ronaldinho10_ Bez niego tez odpalimy w genialny sposób ;)

0

Oczywscie u nas ie tylko pisze kwestia godzin i jedno wielkie pie********... a w Realu to działają a nie biadolą.

1

@Remi70 i wtedy tryplet nasz :) alr by było :D

0

Tak samo było tyle spekulacji i Verattim, że jego transfer jest kwestią godzin ze już lada moment podpiszą a tu nagle bęc i Ney w PSG. To teraz będzie tak i bum - tylko ze teraz nie mają kogo podebrać :D

0

Dla swojego dobra powinien stad uciekać jak najszybciej ! Przy EV nie pogra sobie

0

@LilDave this is logik el Valverdus.
Tego nie łogarniesz

2

@ViscaBarca123 i po co nam ten młody?? Skoro i tak bedzie 95% meczów grzał łąwę i bedzie do wywalenia bo się zmarnuje..

0

@SzahMatt  byl zawodnikiem Barcy to wystarczy ;)

2

A Bartek nadal widzi EV na łące trenerskiej który będzie grał paralitykiem Rakiticiem a młodzi beda się marnować 

2

Tiaaa puchar który przy LM jest goooooooffno wart! Idź człowieku schowaj się i odejdź z tego klubu 

2

@Przemek2323 Ja licze ze przegramy wtedy Valdek będzie wywalony na zbity pysk !

1

Tiaaa z Rakiticiem na czele

3

niech wystawi rezerwy, przegramy i zwolnią EV

10

Będzie grzał lawe bo będzie grał dziadek Suarez który nie potrafi strzelić cenie do bramki z 8 metrów

5

oho i zaczyna się.
Kwestia dni
Kwestia godzin
Kwestia minut
Bym De Light w PSG..

2

Więc z tego wychodzi ze Eleven będzie nie potrzebny na kolejny sezon.. Nie zamierzam oglądać ten klującej w oczy taktyki Vlaverde i męczenia cały mecz..

0

Tak
Skład jak na Liverpool i brak zmian w 60min

2

Wiedzę ze nasz geniusz chyba myśli ze ciagle gra o lM widząc ten skład i brak zmian

0

Leos jest geniuszem futbolu, ale co on może za to, że gra z "geniuszami" futbolu którzy nie potrafią dobrze strzelać ani podawać

0

Ja widziałbym w naszych szeregach Paulo Dybalę- sprawdziły się idealnie u nas zamiast Luisto - młody jeszcze jest ale pewnie cena wygórowana .

2

Należało by jakieś słowo do kibiców powiedzieć- szczególnie nasz wielki kapitan a nie głowę spuścić i się schować..

2

A nasze gwiazdeczki co w dalszym ciągu nie wypowiedziały ani słowa po meczu... Żenada...

4

Komentarz usunięty

0

Już był w Athletic i nic nie osiagnoł.. Nie wiem czemu barca sie na niego skusiła.. na trenera bez twarzy bez jaj bez czegokolwiek

4

Od rana Ciągle czekam na newsa ze Valverde OUT !!!!

20

Wstyd, hańba, porażka na cały świat.
Mamy swój tryplet jak drugi raz z rzędu - LaLiga, PK, i Pośmiewisko roku

0

Ściga najlepszego na boisku.. hanba

0

I tak oto stajemy się frajerami roku

0

Valdek coś ty z nimi zrobił na ten rewanż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?