0

@FC1899Barca Ej to twoja kasa ze tak to przeżywasz.

Skoro tyle wydali to widocznie ich stać :)

1

Kończ wasc już tym okienkiem wstydu oszczędź

0

Komentarz usunięty

0

Okienko już zamknięte czy jeszcze trwa?

1

Rychło w czas nasza redakcja dodała o tragedii Luczo...

1

https://www.fangol.pl/view/280640/fantastyczny-gol-lucasa

Dalej nie wierze ze oddali go za taki bezcen...

1

@MasterOne To bedzie mega kot

0

Jak oni odbierali jak Neymara to była kwestia dosłownie godzin. A my się już pieprzymy z tym od prawie dwóch miesięcy. Jesteśmy fenomenem negocjacji

13

Więcej wydają na te podróże do Paryża niż na samego Neymara.

1

@majkel02 nie zabawi długo ? Chłopie on już 3 rok z rzędu będzie nas prowadził

5

Nie wypowiada się bo nie potrafi żadnego zawodnika sprowadzić do parteru...

1

Co jak co ale transfer Neya nie da nic w tym momencie.. przy Valverde jego transfer nie ma sensu.. Nasi potrzebują nowego impulsu zastrzyku adrenaliny w postaci trenera z żelaznymi jajami. Valdek by się obsral maja w składzie Neya, Messiego, Suareza, Gierka no i ewentualnie Dembele.

0

@Suzu na pewno tak nie będzie.. Valverde zaora go i koleś będzie cieniem samego siebie jak Cou

0

No to nie nowość

0

@COU_11 Wiesz co, co jak co ale on już bardziej czarny to nie będzie

3

Ze też Bartek nie zaproponował, że będzie opłacał pensje piłkarza, bo tak jego wypożyczenia wyglądały ..

0

Śmialiśmy się z Realu ze wszystkie mecze przegrał przygotowawcze a myśmy dali w pięknym stylu dupy na początek sezonu.. Kolejna hańba której nie mógł nikt inny dokonać jak Ernescik

2

Jak dobrze ze nie traciłem czasu i nie oglądałem tej pseudo gry z pseudo taktyka której autorem jest wuefista

1

Pedro gra o wiele lepiej już nasza perełka za 105 melonów

0

Pytanie mam. Znacie jakaś stronę lub forum gdzie można się dowiedzieć ze po 12 latach zakończenia leczenia na nowotworu mogę zrobić tatuaż ?? Przeszukałem Google i niestety nic

0

Malcom powodzenia życzę i obyś kiedy podbił Europę.
Wielkie dzięki za brameczkę z Realem !

15

Malcom Dzięki za brameczke z Realem :)
szkoda ze odchodzisz !
Ehh Valdek Valdek.. :/

4

To tylko pokazuje ze przez ułomność sędziów i przychylne nastawienie do Realu wygrali 3 x LM pod rząd...

2

@bafi Ze boląc Cię nerki albo kręgosłup i ze musisz odpocząc ;)
Albo daj 50zł do łapy ;)

21

@Pawelec7 ona po prostu jest idealna. Jest po 3 ciążach a ciało ma jak bogini.
A piersi ma idealne, duże i nie obwisłe.

1

az żal tyłek ściska co to bedzie... coś czuje ze w tym sezonie nie będzie czego oglądać..

0

Widzę ze Semedo nie ma szans na występy..
Nawet w presezonie się nie łapie.
Uciekaj stad chłopie póki czas !

0

Betis zrobił deal życia..
Takiego grajka za taką kasę WOOW

0

Ale Luka nam będzie ładował bramy w Gran Derbi oj już to widzę.
A potem będzie wielki lament, że było nam na niego szkoda kasy.

4

Chwała mu za to ze darował sobie całowanie herbu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?