PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Ej to twoja kasa ze tak to przeżywasz.
Skoro tyle wydali to widocznie ich stać :)
1
Kończ wasc już tym okienkiem wstydu oszczędź
0
Komentarz usunięty
0
Okienko już zamknięte czy jeszcze trwa?
1
Rychło w czas nasza redakcja dodała o tragedii Luczo...
1
https://www.fangol.pl/view/280640/fantastyczny-gol-lucasa
Dalej nie wierze ze oddali go za taki bezcen...
1
@MasterOne To bedzie mega kot
0
Jak oni odbierali jak Neymara to była kwestia dosłownie godzin. A my się już pieprzymy z tym od prawie dwóch miesięcy. Jesteśmy fenomenem negocjacji
13
Więcej wydają na te podróże do Paryża niż na samego Neymara.
1
@majkel02 nie zabawi długo ? Chłopie on już 3 rok z rzędu będzie nas prowadził
5
Nie wypowiada się bo nie potrafi żadnego zawodnika sprowadzić do parteru...
1
Co jak co ale transfer Neya nie da nic w tym momencie.. przy Valverde jego transfer nie ma sensu.. Nasi potrzebują nowego impulsu zastrzyku adrenaliny w postaci trenera z żelaznymi jajami. Valdek by się obsral maja w składzie Neya, Messiego, Suareza, Gierka no i ewentualnie Dembele.
0
@Suzu na pewno tak nie będzie.. Valverde zaora go i koleś będzie cieniem samego siebie jak Cou
0
No to nie nowość
0
@COU_11 Wiesz co, co jak co ale on już bardziej czarny to nie będzie
3
Ze też Bartek nie zaproponował, że będzie opłacał pensje piłkarza, bo tak jego wypożyczenia wyglądały ..
0
Śmialiśmy się z Realu ze wszystkie mecze przegrał przygotowawcze a myśmy dali w pięknym stylu dupy na początek sezonu.. Kolejna hańba której nie mógł nikt inny dokonać jak Ernescik
2
Jak dobrze ze nie traciłem czasu i nie oglądałem tej pseudo gry z pseudo taktyka której autorem jest wuefista
1
Pedro gra o wiele lepiej już nasza perełka za 105 melonów
0
Pytanie mam. Znacie jakaś stronę lub forum gdzie można się dowiedzieć ze po 12 latach zakończenia leczenia na nowotworu mogę zrobić tatuaż ?? Przeszukałem Google i niestety nic
0
Malcom powodzenia życzę i obyś kiedy podbił Europę.
Wielkie dzięki za brameczkę z Realem !
15
Malcom Dzięki za brameczke z Realem :)
szkoda ze odchodzisz !
Ehh Valdek Valdek.. :/
4
To tylko pokazuje ze przez ułomność sędziów i przychylne nastawienie do Realu wygrali 3 x LM pod rząd...
2
@bafi Ze boląc Cię nerki albo kręgosłup i ze musisz odpocząc ;)
Albo daj 50zł do łapy ;)
21
@Pawelec7 ona po prostu jest idealna. Jest po 3 ciążach a ciało ma jak bogini.
A piersi ma idealne, duże i nie obwisłe.
1
az żal tyłek ściska co to bedzie... coś czuje ze w tym sezonie nie będzie czego oglądać..
0
Widzę ze Semedo nie ma szans na występy..
Nawet w presezonie się nie łapie.
Uciekaj stad chłopie póki czas !
0
Betis zrobił deal życia..
Takiego grajka za taką kasę WOOW
0
Ale Luka nam będzie ładował bramy w Gran Derbi oj już to widzę.
A potem będzie wielki lament, że było nam na niego szkoda kasy.
4
Chwała mu za to ze darował sobie całowanie herbu