0

Mój szef dobrze dzis powiedział. Barca na poprostu Messiego nie drużynę i tyle

1

My znowu gramy mecz mentalnościowy jak z Roma..

26

Ludzie Trochę pokory... Gramy z dalej groźnym Liverpoolem i to w dodatku na ich terenie !

2

Jest za chudy i tyle

0

Dembele znowu ... szklanka serio.. jak Ney przyszedł był tak samo chudy jak on a potem nabrał masy Dembelele musi zrobić to samo nabrać masy ochroni mięśnie i będzie lepiej

0

Koj kumpel wygrał w sumie od 5 lat 150 tys na tym.. nie wiem jak

0

Stary i oby się to spełniło !!

8

Piękny prezent od Naszych idolów na moje urodziny :) dziekuje Barco za wygranie LaLigi w dniu w moich urodzin :):)
Campeones Visca el Barca !

18

Koles jest przereklamowany..

27

Gdyby nie jego choroba to kto wie..
Może były lepszy od Pepa

0

To był istny majstersztyk !

0

Co Ty pleciesz
Przecież w Madrycie jest -13

4

Czy ktoś jescze oprócz mnie obstawia finał Barca Ajax ?

0

Toooooo jest niemozliwe

0

Nieeeee no ja nie wierze !!!!!!

0

I ja !

0

Bramki ja wyjedzie liczą się inaczej koleś

0

Oni muszę teraz dwie bramki strzelić ??

0

tych co wymieniłem próbując zrobić takie coś stracili by za sobą Nogi

2

Oddam Rakiticia, Sergio, Arthura za De Bruyne !

0

A ten Eriksen którym się tak każdy jara to nie pokazuje jakiegoś wybitnego poziomu

0

Czy totki czy city stawiam ze Ajax będzie w finale

0

Ajax zabiega zawodników Pepa. Ciekawy to bedzie meczyko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli my zagramy pewnie a City.. bo z tego co widać cisną ostro Totkow.
Btw czemu gra Harry ?

2

Tak mnie naszła myśl- co jesli Ajax wygra LM kto dostacie ZP?.. Tadić? :D

0

Ajax akurat może zabiegać Barce jeśli trafią na siebie w finale i tyle będzie z tego finału.

2

Coooou wracasz na dobre tory wkoncu !!???

2

Ernest jak ty mi zaimponowałem w tej chwili

1

United przejdziemy ale Lpool czy Juve nas wysadzi w kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?