PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mój szef dobrze dzis powiedział. Barca na poprostu Messiego nie drużynę i tyle
1
My znowu gramy mecz mentalnościowy jak z Roma..
26
Ludzie Trochę pokory... Gramy z dalej groźnym Liverpoolem i to w dodatku na ich terenie !
2
Jest za chudy i tyle
0
Dembele znowu ... szklanka serio.. jak Ney przyszedł był tak samo chudy jak on a potem nabrał masy Dembelele musi zrobić to samo nabrać masy ochroni mięśnie i będzie lepiej
0
Koj kumpel wygrał w sumie od 5 lat 150 tys na tym.. nie wiem jak
0
Stary i oby się to spełniło !!
8
Piękny prezent od Naszych idolów na moje urodziny :) dziekuje Barco za wygranie LaLigi w dniu w moich urodzin :):)
Campeones Visca el Barca !
18
Koles jest przereklamowany..
27
Gdyby nie jego choroba to kto wie..
Może były lepszy od Pepa
0
To był istny majstersztyk !
0
Co Ty pleciesz
Przecież w Madrycie jest -13
4
Czy ktoś jescze oprócz mnie obstawia finał Barca Ajax ?
0
Toooooo jest niemozliwe
0
Nieeeee no ja nie wierze !!!!!!
0
I ja !
0
Bramki ja wyjedzie liczą się inaczej koleś
0
Oni muszę teraz dwie bramki strzelić ??
0
tych co wymieniłem próbując zrobić takie coś stracili by za sobą Nogi
2
Oddam Rakiticia, Sergio, Arthura za De Bruyne !
0
A ten Eriksen którym się tak każdy jara to nie pokazuje jakiegoś wybitnego poziomu
0
Czy totki czy city stawiam ze Ajax będzie w finale
0
Ajax zabiega zawodników Pepa. Ciekawy to bedzie meczyko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli my zagramy pewnie a City.. bo z tego co widać cisną ostro Totkow.
Btw czemu gra Harry ?
2
Tak mnie naszła myśl- co jesli Ajax wygra LM kto dostacie ZP?.. Tadić? :D
0
Ajax akurat może zabiegać Barce jeśli trafią na siebie w finale i tyle będzie z tego finału.
2
Coooou wracasz na dobre tory wkoncu !!???
2
Ernest jak ty mi zaimponowałem w tej chwili
1
United przejdziemy ale Lpool czy Juve nas wysadzi w kosmos