Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A ja pamiętam jak Benfica dostała karnego za takie wejście bramkarza w którym zawodnik musi przeskakiwać :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 gol dla Rayo prawidłowo anulowany, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym rozmawiać. Polecam zaznajomić się z przepisami albo obejrzeć więcej powtórek.
1
@KamQiX to jest 100% prawidłowy spalony i to jeszcze ten z gatunku idiotycznych. Bo napastnik Rayo wyblokował Inigo który biegł do piłki
0
@Fake69 przydałby się zawodnik który wnosi coś więcej niż bieganie. Gavi wygląda ostatnio fatalnie.
0
@Faro tam nie chodziło o uwagę a wyblok Martineza. Bask próbował doskoczyć do napastnika a ten zagradzał mu drogę
5
@okiemtypera_lucaxx95 a kto go k*** lubi?
6
Uwielbiam patrzeć jak real płacze po prawidłowych decyzjach sędziego. Ordynarny wjazd w nogę napastnika a Ci mają problem z karnym, zawodnik obraża sędziego i ból dupy że czerwona ale jak nam cofali gola po źle narysowanym spalonym, var anulował gola po ręce której nie było albo Lewy dostawał 3 mecze zawieszenia za drapanie po nosie to się gnidy śmiały i coś o Negreirze mówili.
2
Patrze jak Osasuna broni i nie chce mi się wierzyć że to dowiozą. Połowa zawodników nawet nie udaje że broni, srodek pola stoi otworem.
0
@chavez chodzi o wiek i koszty transferu. Znamienita większość zawodników notuje zjazd po 30 roku życia. Tylko że taki grajek przechodząc do nas będzie chciał kasę za podpis i kontrakt na 5lat. A za 2-3 lata będzie kopać piłkę na pustyni albo wchodzić z ławki.
0
@Criss18Barca dwie wielkie gwiazdy za darmo xD VVD zaraz skończy 34 lata i na bank będzie chciał dużą kasę za podpis plus kontrakt na kilka lat. Kimmich to już w ogóle musiałby dostać kosmiczny kontrakt a on również skończył 30 lat, do tego akurat środek pomocy mamy obsadzony bardzo mocno.
Oczywiście też uważam ze to fejk ale no nie róbmy z nich zawodników wartych po 100mln euro.
0
@Bobo25 Nie to Ty nie rozumiesz, wrzucasz wszystkich do jednego worka w kwestii obietnic. Ja tutaj nie chce bronić partii X czy Y ani ich fanatyków bo każdy polityk jest wart tyle co zero a fanatyk wyborczy pójdzie w ogień bez chwili myślenia ale są granicę które powinniśmy akceptować i kłamczuszek Tusk ze swoimi 100 konkretami to jest przykład obrzydliwego kłamstwa wyborczego, te wszystkie programy po których śmieją się nam w twarz. A Ci wierni wyznawczy kanclerza którzy co 2 tygodnie robią fikołki logiczne powinni być wyśmiewani na każdym kroku a nie tłumaczeni że każdy tak robi, bo nie każdy. Ci od Donka są najgorsi. Uchodźcy raz dobrzy, zaraz źli. CPK morduje dzieci, po czym jednak jest dobre. Mur na granicy jest zły! po czym okazuje się że jest zły bo za słaby!
1
@Bobo25 Ja jebie, co ma konfa i pis do Trumpa? Przepraszam bardzo, jak można wrzucać obietnice Trumpa do worka polskich partii i porównywać to z ordynarnym kłamstwem Tuska.
Jak w ogóle można to porównywać, PO w 100 konkretach mówiła chociażby o liberalizacji prawa do aborcji, mówili o tym zresztą od lat, mówili o związkach partnerskich, nie mówili o żadnych absurdalnych rzeczach i co? I mamy już ponad rok i nie ma nawet projektu! Tymczasem Trump miesiąc po zaprzysiężeniu jest blisko uzyskania przynajmniej zawieszenia broni. Nikt nie mówił że koniec wojny na Ukrainie, według Trumpa, będzie nam się podobać.
Trzeba być totalnym fanatykiem Tuska żeby wrzucać te 2 sprawy do jednego worka.
0
To jest niesamowite że da się dzisiaj robić kontent całkowicie z niczego. Czytam sobie nowy sondaż a tam o spadkach wzrostach itd… Dziennikarzyna piszę że spada poparcie koalicjantom PO, patrze na te spadki a tam, 3D -0.1 pkt % i Lewica -1pkt % przecież to są różnice grubo poniżej błędu statystycznego. W sumie to praktycznie wszystkie sondaże partyjne ( pomijając fakt ze na dzisiaj nie znaczą one nic ) od dawna stoją w miejscu, jakieś minimalne wachania wynikające z błędów pomiaru oraz różnych metodologii no ale oczywiście trzeba walnąć zawsze wielki nagłówek: DZIEJE SIĘ!
0
@Kidd Dlatego że 3D będzie partią wydmuszką bez poparcia i zacznie się exodus posłów którzy będą szukać partii która zapewni im miejsca na listach. Dodatkowo jesli Ci ludzie raz już zagłosują na konfe to potem będzie łatwiej oddać im głos w następnych wyborach.
0
@Marian_Pazdzioch ja się super bawię. Ogólnie moim zdaniem jest kapitalnie. Pracuję dla firmy z Kanady i działamy na rynku Kanada / USA, od zwycięstaw Trumpa mamy wręcz zalew kontraktów z USA.
0
@Kidd Tylko że zarówno Hołownia jak i Mentzen nie walczą o 2 turę tylko jak najwięcej głosów. Trzaskowski nie potrzebuje głosów Hołowni żeby wygrać 1 ture. Jeśli Mentzen dostanie około 20% a w wariancie wycofania Hołowni jest na to szansa, to będzie to fatalna wiadomość dla koalicji. Bo oznaczać będzie praktycznie koniec 3D.
3
@Criss18Barca największe przepływy wyborców są pomiędzy konfą a 3D, jeśli Hołownia się wycofa to Mentzen najwięcej zyska.
0
@partymaker Oho super, to przypomnij sobie jego mecz z Getafe albo zmianę z Deportivo, w 14 minut na boisku jako SP zaliczył 3 podania.
12
Gavi stracił swoje atuty w momencie w którym cała drużyna zaczęła biegać. Za Xaviego wyglądał w pressingu jak wkurzony pitbull goniący za rywalami, teraz kiedy wszyscy tak biegają to okazuję się że Gavi nie ma za dużo do zaoferowania jeśli chodzi o kreatywność.
1
@Comentateiro 4:2 dla Pepuli.
4
Facet ma przecieki od Peni to go pompuje. Jak go wywalą z klubu to kto mu będzie newsy sprzedawać?
11
Jakby liczyli obrażanie sędziów jako brak żółtej kartki to Real miałby tutaj -50pkt a nie +6. To ile razy uchodzi im na sucho, obrażanie rywali, sędziego, chamskie faule itd jest wręcz niewytłumaczalne.
1
@Rifek dla piłkarza natomiast ważniejsze jest żeby pół miasta nie rozmawiało o tym ile zarabia
1
@Ojciec5tkidzieci No nie wiem czy jako Polacy jak i fani Barcy mamy prawo oceniać xd zarówno cała polska piłka jak i zarządzanie Barcy to wyższy poziom odklejenia ...
0
@cules100pro a czy Real usilnie przyśpieszał powrót? Czy wrócił planowo, bo to jest różnica.
1
Jak znowu Frenkiemu rozłożą wynagrodzenie na następne 4 lata to już widzę oczyma wyobraźni jak co 6 miesięcy na rambli wybucha dyskusja czemu Frenkie zarabia tak dużo... Niech mu to wypłacą na raz i niech zarabia normalną kasę.
1
@cules100pro Usilne przyśpieszanie powrotu może spowodować komplikacje za które będziemy płacić następne x lat. Przy takiej inwestycji te paredziesiąt mln euro i 3 miesiące nie powinny decydować.
3
Z tym Ferranem jest tak że za każdym razem kiedy zaliczy dobre wejśćie z ławki, albo dobry mecz z ogórami jak Valencia, to przychodzi mecz z solidnym rywalem od 1 minuty i nasz Rekin wygląda jak szprotka. Do póki nie zobaczę przekonującego występu Ferrana z rywalem który ma topowych stoperów, to dla mnie Ferran nie będzie nikim więcej niż zmiennikiem.
1
@michal26 Byłem 2 miesiące, efekty oszałamiające, praktycznie tak bardzo jak nienawiść do całego świata którą czułem w trakcie tej męki xd Ja za bardzo kocham węgle i nie mówię tu o wpierdzielaniu tony czekolady dziennie ale np makaron, ryż, pieczywo itd.
Z tipów to radziłbym poszukać knajp które oferują keto pozycje, bo czasem człowiek potrzebuje wsunąć coś naprawdę dobrego i taki keto burger wchodzi jak złoto. Teraz to już w ogóle wszystko da się znaleźć, keto pizza, keto burger, keto ciasteczka.
0
@michal26 Nie twierdze że tak nie będzie ale uważam że duet LBJ - Doncić jest zdolny do wszystkiego. OKC to świetna drużyna ale oni jeszcze niczego nie wygrali, nie mają doświadczonych zawodników. Lebron w PO to inny zawodnik, Luka też może odpalić wrotki. Kwestia poukładania klocków.
Wiadomo, dużo "ale" w tej konfiguracji ale ja też nie obstawiam że wygrają, uważam jedynie że są w grze. Dla mnie kapitalną drużyną są też w tej chwili Mavs, jeżeli otrząsną się po odejściu Luki to tam naprawdę wygląda wszystko obiecująco i oni również grają o tytuł.