Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna no co Ty, jeszcze tylko obskoczymy lanie na bernabeu i można oficjalnie kończyć sezon. Cała majóweczka wolna od piłki
1
Jezu niech ktoś ich poszuka bo chłopaki chyba się zgubili, 7 rok wracają i końca nie widać.
1
@Szklaner nie no sorry ale każdy zawodnik ma prawo popełnić błąd typu zgubienie krycia, zmarnowanie setki ale idiotyczny faul na czerwoną kartkę w 30 minucie meczu to jest całkowicie inny kaliber błędu. To jest idiotyzm w czystej postaci.
1
Xavi jako trener w rozgrywkach europejskich to jest jakiś fenomen. 2x odpada z grupy LM, dwa razy odpada z LE, a potem ledwo wychodząc z grupy śmiechu, mając drabinkę marzeń odpada z najsłabszym PSG od lat, które w tej edycji LM na wyjeździe ograło jedynie Real Sociedad.
0
@Technik trafi na topowego trenera i za rok spuści nam wpierdol jak dzisiaj Dembele
5
Nie kupuje tekstu o rywalizowaniu. My odpadliśmy jak ostatni frajerzy, sami się eliminując idiotyczną czerwoną kartką. Jakbyśmy odpadli grając 11 na 11 to bym to zrozumiał, no taka jest piłka ale do cholery no ta kartka to jest jakiś wyższy poziom odklejenia.
1
Ludzie ten mecz skończył się w 30 minucie debilnym faulem Araujo. Serio nie ma co się spinać bo jak ktoś ogląda mecze to wie że my tego nie mieliśmy szans dowieźć.
0
@Benz niby jak?
0
Ktoś tu jeszcze ma ochotę pisać bzdury o tym że mecz trwa? Że to nie kompromitacja?
0
@kuz tu chodzi o to jak my dostaliśmy tą czerwoną kartkę. To jest skrajny debilizm, głupota, odcinka. Masz 2 bramki przewagi, 30 minuta i kosisz typa wychodzącego sam na sam.
0
@Sulimo @Firestone ta pogadamy po meczu, wypoczęte PSG grające w przewadze musi strzelić jedną bramkę do dogrywki. Zobaczymy jak będziecie gadać po meczu.
0
@Emhyr no i jak tam nasz gen przegrywu? Straciliśmy go? Chyba tylko my potrafimy tak spektakularnie się skompromitować.
0
@Emhyr nie? Xd nie wiem skąd ten pomysł
2
@Emhyr Genu przegrywu nie pozbywa się lekceważniem rywala tylko wygrywaniem trofeów. 2 lata temu jak dostawaliśmy wpier*** od Eintrachtu to też byliśmy pewni siebie, ja oczywiście jestem pełen nadzieji ale niech oni najpierw przejdą to PSG a potem będziemy się cieszyć.
0
@TR3YWAY To że jakiś zawodnik absolutnie nie nadaje się do Barcelony nie znaczy że to pokraka która do niczego się nie nadaje. Raphinha to solidny zawodnik na poziomie średniaka europejskiego. Do nas pasuje jak pięść do nosa co nie znaczy że nie da się go dobrze wykorzystać. Kiedyś graliśmy pięknie mają w drużynie Pedro, żaden wybitny gracz a jednak dużo nam dawał.
Nie rozumiem tych porównań do Ronaldinho, nawet w formie żartu a Raphinhie powinniśmy sprzedać jeśli ktoś da za niego dobrą kasę, bo od skrzydłowego Barcy wymaga się więcej niż dobrego wychodzenia na pozycje i solidnej wrzutki.
9
@esem91 my gramy na tymczasowym stadionie, jak chcemy się porównywać to poczekajmy na otwarcie nowego camp nou.
0
@VamosVamos jest 7 kolejek do końca, musielibyśmy wszystko wygrać a Real potknąć się 3 razy. Lepiej zapomnieć o lidze, plan był taki żeby do meczu z Realem tracić max 6 pkt, wtedy przy wygranej mielibyśmy 3 pkt straty więc w teorii do zrobienia, ale teraz nawet jeśli wygramy to będziemy mieć 5 pkt straty na 6 kolejek do końca. Już bardziej wierze w wygraną w LM niż w lidze.
0
@Bobo25 Gomoła to nic nieznaczący pionek który wkurzył barona PSL, Protasiewicz to odpad z PO, potem powiązany z PSL, platformie to jest na rękę, nie ich członek a to oni zapunktują za dymisje. Sytuacja Brauna była całkowicie inna, Braun jest liderem jednej z 3 partii tworzących Konfederatów a jego wywawlenie oznaczałoby utratę VMarszałka i klubu parlamentarnego, Konfa nie mogłaby składać projektów ustaw. Różnica jest znacząca. To tak jakby Tusk dymisjonował Kosiniaka Kamysza, mielibyśmy rozpad rządu.
0
@Bobo25 Ale wiesz że łatwo jest zdymisjonować faceta który nie należy do Twoje partii?
6
@Rupert_Haubica Rezerwy to za niski poziom, powinien iść na wypożyczenie do klubu z la liga albo trzeba sprzedać póki coś wart i tak wiem, gadanie sprzedać i zapomnieć jest głupie, tylko pragnę zwrócić uwagę na to że chłopak musi grać w tym wieku i od siedzenia na ławce lepszy nie będzie, na Barce póki co jest zwyczajnie za słaby i nie ma szans na grę. Jakie więc mamy rozwiązania? Albo ogra się w jakimś słabszym klubie albo będzie siedział u nas kolejny rok na ławce aż w końcu zmarnujemy chłopakowi karierę.
0
@Chucky Przesadziłeś z tym "broni się liczbami", Neymar w 186 meczach strzelił 105 goli i zaliczył 76 asyst czyli miał prawie 1 G/A na mecz. Raphinha w 80 meczach zaliczył 22 bramki i 18 asyst czyli 0.5 G/A na mecz. Przepaść.
Roni w 207 meczach 94 G i 70A czyli 0.79 G/A na mecz. Również przepaść.
1
@macio_944 Moim zdaniem Xavi to po prostu trener który nie potrafi grać po "Barcelońsku". Zaczęliśmy grać lepiej kiedy Xavi kazał zawodnikom grać długie piłki ale próby rozegrania i gry kombinacyjnej dalej wyglądają fatalnie. Wystarczy spojrzeć na bramki które zdobywamy, wczoraj 1 bramka po minięciu podaniem 6 zawodnik PSG, rozegraniu na skrzydło i dośrodkowaniu w pole karne. Druga bramka to długa piłka za linie obrony do wbiegającego Raphinhi. Bramka z Las Palmas? To samo, długie podanie do wbiegającego Raphy, można tak wymieniać i żeby nie było, ja nie krytykuje tego ale trzeba uczciwie stwierdzić że nie jest to najbardziej "Barceloński" sposób na zdobywanie bramek.
1
@Dari0G WIesz, ja tam jestem realistą więc ja nie twierdze że my ogramy to PSG, wciąż mam w głowie te traumy z ostatnich lat i świadomość o genie frajerstwa. Będzie 10 słabszych minut i nam Mbappe hat tricka właduje... Twierdze jedynie że to PSG, obiektywnie, na tle innych drużyn europejskich, jest przeciętne. Połowa siły ofensywnej tej drużyny to Kylian, gdybym mógł wziąć jakiegoś zawodnika z ich drużyny nie licząc żółwia to wziąłbym Hakimiego i to jest koniec mojej listy zawodników których widziałbym w Barcy.
@ShawnC jak bez niego? Pierwsza bramka to jego wygrany pojedynek na skrzydle i dośrodkowanie którego Araujo nie dał rady dobrze wybić, z tego padła bramka. A druga bramka to nasze błędy w kryciu, najpierw Frenkie zostawił za dużo miejsca przed polem karnym a potem SR odpuścił krycie Vitinhi. To że są to przeciętni zawodnicy nie znaczy że nadają się do tarcia chrzanu.
2
@escarabajo zapomniałeś dodać że to jeszcze z rynku wtórnego na którym ceny są niższe xd
0
@Mns21 Pełna zgoda, chociaż moim zdaniem nie tylko ich. Cała drużyna grała tak żeby Kyliana blokować, widać było że nie wychodzimy wysoko linią obrony żeby nie zostawiać Mbappe miejsca, Kylian to nie jest zawodnik który potrafi w miejscu kręcić obrońcami albo drybluje w tłumie zawodników. Chłopak ma niesamowite odejście na pierwszych metrach, jest szybki i ma świetne uderzenie. Drużyna nie dała mu przestrzeni, wyganiała z dryblingiem do lini końcowej i podwajała i okazało się że Mbappe nie taki straszny.
0
@Dari0G Napisałem średniak europejski, w kontekście AKTUALNEJ drużyny. Taka jest prawda, tam jest raptem kilku zawodników klasy światowej i cała masa zawodników solidnych, tylko tyle i aż tyle. A my w ostatnich latach byliśmy średniakiem europejskim i graliśmy w LE, więc nie rozumiem w czym problem. Aktualnie mamy o wiele mocniejszą drużynę niż chociażby rok temu.
2
@Gappeq No gdyby PSG miało sytuację finansową Barcy to bym się z Tobą zgodził, ale po odejściu Makembe tyle środków im się zwolni w budżecie płacowym że będą mogli ściągnąć pół europy i pewnie to zrobią.
@Dari0G a nie uważasz że jest różnica między PSG z ostatnich lat, kiedy grali tam Messi Neymar i Veratti a obecną drużyną?
1
Dużo ludzi widzi w PSG jakąś mocarną drużynę ale prawda jest taka że jak wyciągniemy z tej ekipy Mbappe to mamy średniaka europejskiego. Ich jedyna nadzieja na Montjuïc to kapitalny występ Kyliana. Wczoraj zagrał słabo i skończyło się porażką u siebie a to i tak był najmniejszy wymiar kary bo mieliśmy okazję do tego żeby strzelić jeszcze przynajmniej 1 bramkę.
Wystarczy sobie zrobić łączoną jedenastkę żeby zobaczyć że ze składu PSG tylko 2 zawodników miałoby pewne miejsce w składzie, Mbappe i Hakimi. To faworyzowanie PSG przed meczem wynikało raczej z tego że w styczniu i lutym wyglądaliśmy po prostu źle, a nie z wielkiej formy Paryżan.
0
@mcsarna przy 1 bramce to zdecydował przypadek, złe wybicie Araujo i przypadkowy rykoszet. Później strzał życia Dembele kiedy miał 2 zawodników obok. Przy drugiej bramce złe ustawienie Frenkiego a potem wielbłąd SR który widzi Vitinhe i zwyczajnie odpuszcza.
0
Jakieś nowe przepisy, czy po prostu sędzia zapomniał żółtych kartek?