Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Nie, absolutnie nic nie wiadomo w kwestii okienka. Mówisz że ktoś odejdzie z ukształtowanych piłkarzy, to Ci powiem tak, najpierw ten ktoś musi wyrazić chęć odejścia, potem ktoś musi za niego zapłacić. Kadra się odmłodzi? Tzn w jaki sposób? Z plotek wynika że ma przyjść Alex Garcia, zawodnik rok młodszy od Christensena i 2 lata starszy od Araujo. Żadnych innych nazwisk nie znamy ale plan zakłada ściągnięcie doświadczonego DM'a i skrzydłowego. Czyli raczej nie za bardzo młodych graczy, bo na takich nas nie stać, my już w tej chwili mamy masę dzieciaków w kadrze. Yamal 16, Cubarsi 17, Roque 18/19, Gavi 18, Balde 20, Fort 17. Raczej młodsi już nie będziemy.
@Dalhi Pełna zgoda, w takim Atletico mógłby zrobić robotę, natomiast przygoda z Barceloną to byłaby albo katastrofa, jeśli chciałby grać jak dotychczas, albo całkowita niewiadoma jeśli nagle zechciałby grać ofensywną piłkę mimo że nigdy tego nie robił.
0
@ViscaelBarca2007 Po pierwsze co to za bzdury z odejściem Frenkiego i Raphinhi? Frenkie mówi że nigdzie nie odejdzie a z Raphinhą nie wiadomo a przecież jego agentem był Deco.
Po drugie, czy Flick jest wynikowy? No raczej ciężko stwierdzić bo za dużo nie trenował, różnica między nim a Tuchelem jest jednak taka że Flick gra ofensywną piłkę a Tuchel to typowy kierowca autobusu, z każdym mocniejszym rywalem ustawi się na 11 metrze i będzie grał z kontry. Absolutnie nie wyobrażam sobie Tuchela jako trenera Barcy. Jeśli chce trenować w Hiszpanii to chyba jedynie Atletico albo Getafe.
1
@MesQueUnClub_87 on nie tylko wszedł do sejmu, on jest w rządzie.
0
@FcPortoFan1999 No teraz to jestem ciekaw, czy dostał hejt z otoczenia rolników i postanowił się zbuntować i jednak wziąć udział w debacie czy jednak dostał pozwolenie z góry.
0
@Azi no prawda prawda ale tutaj trzeba by najpierw mieć wybitnego trenera żeby móc go oceniać :)
3
@Deviler Kucharski widzę lubi robić z siebie debila i zamiast obejrzeć wywiad komentuje wyrwany z kontekstu fragment wypowiedzi, który nijak ma się do tego co autor miał na myśli.
0
@Azi Czasem wybitny trener potrafi osiągać wybitne wyniki z przeciętną kadrą. Obiektywnie trzeba powiedzieć że kadra może nie jest kompletna ale napewno nie jest słaba.
0
@Azi No wiesz, są tacy którzy twierdzą że słaba kadra to i słabe wyniki ale są też tacy którzy mówią że jak wszyscy po przyjściu do nas grają piach to może nie koniecznie wina zawodników a trenera ;)
0
@Azi Kadra wcale nie jest zła bo na ławce mamy PO/Stopera za ponad 50mln euro, prawo skrzydłowego za 65mln euro, Napastnika za 40 mln euro, lewo skrzydłowego o wartości +/- 70mln euro i jednego z najlepszych defensywnych pomocników zeszłego sezonu la liga :)
0
@Seledynowy Nie do końca, dlatego że przynajmniej problem zostanie nagłośniony i wytłumaczony. Dodatkowo jeżeli strona rządowa sama rezygnuje z udziału i jest to zasygnalizowane to też jest informacja dla słuchaczy że zwyczajnie nie mają jaj i boją się tej rozmowy. W pewnym momencie presja będzie za duża i PO zacznie spadać, wtedy rządzący będą pierwsi do brania udziału w debacie, póki co jeszcze jadą na strachu przed PiSem.
4
@FcPortoFan1999 telefon od Tuska, Donek zadzwonił i powiedział tak „Michaś słuchaj, ja Cie nie po to brałem do rządu żebyś Ty mi tu debatował, Ty masz po wsiach jeździć i mówić jak to walczysz o polskiego rolnika, proszę mi natychmiast odwołać udział w debacie i nagrać jakiś filmik jak krzyczysz na pisowca”
0
@chavez Dokładnie tak samo jak potężny Bayern Tuchela przejechał się po Lazio? Ja Ci przypomnę że oni wygrali 8:2, nie 3:1, nie 4:0 nawet nie 5:0. Oni nam władowali 8 bramek i patrzyli czy równo puchnie. Zwróć uwagę że Tuchel od odejścia z Mainz najdłużej trenował PSG, notował z nim 2.35 pkt na mecz, czyli mniej i to sporo niż śrd Flicka w Bayernie i spędził tam raptem 2.5 roku, z każdego innego klubu wylatywał po max 2 sezonie, teraz z Bayernu po jednym, Flick odszedł z Bayernu przez konflikt z zarządem nikt go nie chciał zwalniać.
Tuchel to typowy trener na wynik, zero stylu i totalny pragmatyzm, pamiętam jak wygrał LM z Chelsea, finał z City to było ustawienie 5-4-1 i granie z kontry, u nas nie będzie grania z kontry, u nas trzeba umieć rozbić autobus Getafe zaparkowany na 11 metrze, trzeba umieć dominować i gnieść rywala.
W ogóle ciekawa sprawa bo Flick wygrał LM grając w finale przeciwko PSG Tuchela i Tuchel pomimo Neymara, Mbappe i Di Marii oczywiście ustawił się na konterke, 39% posiadania piłki i 77% skuteczność podań. Tuchel nie ma żadnego pojęcia jak grać ofensywny football i nie ma prawa zostać trenerem Barcelony.
1
@shahman Cytat trochę z dupy bo on tam mówił że chodzi o napastnika o profilu Barcelony. Powiedział że dla Barcelony lepszym napastnikiem byłby Villa czy Eto niż Lewy ale że Lewy w innym europejskim klubie prawdopodobnie dalej ładowałby po 30-40 bramek w lidze.
Natomiast przytoczony fragment brzmi jakby chodziło o klasę piłkarza.
0
@chavez Jak ja nie lubie takiego gadania, TAMTEN BAYERN, TAMTA BARCELONA. Ile ja się nasłuchałem że Guardiola ma samograje, a potem przychodzi nowy trener i nagle z samograja robi się średniak europejski.
W tamtej edycji LM były też inne drużyny oprócz Barcelony, PSG w finale i wcześniej Chelsea czy Lyon który wyeliminował City, warto też zwrócić uwagę jaką śr pkt na mecz notował Flick w Bayernie, 2.53 w 83 meczach.
3
@tristan87 Tak jak myślałem, nikt z PO ani z rządu nie pojawi się w K0, jestem pewien że Kołodziejczak nie boi się konfrontacji z rolnikami, uważam że on jest za głupi na strach, poszła decyzja z góry że ma nie brać udziału w debacie i tyle.
0
@marcin62 Nie no nie przesadzajmy. Ktoś kupił zanim się dowiedział, potem wyrzucił ( i dla jego zdrowia bardzo dobrze, cholera wie z czego to zrobili ), forma może nie idealna, nie wiem jak działa na rury olej, sam nigdy nie wylewałem do zlewu ale komentarze brzmią jakby ktoś specjalnie kupił olej żeby go wylać...
2
@maroon z tego co wiem to chyba w końcu nałożyli cło na produkty z chin, aczkolwiek większość regulacji unijnych jest patologiczna i chronią jedynie interesy Niemców.
1
Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby być przeciwko protestom rolników. Ok, można się kłócić czy takie protesty w miastach mają sens i czy nie powinni protestować gdzie indziej. Ale same strajki są jak najbardziej ok, oni nie mają żadnych szans konkurować z produktami z Ukrainy, produktami kilkukrotnie tańszymi, tańszymi bo nie spełniającymi żadnych norm europejskich. Żadna firma nie może sobie pozwolić na kilka lat sprzedawania produktów po niżej kosztów produkcji. My tutaj nie mówimy o tym że rolnicy nagle stracili 20% zysków, oni są w sytuacji w której produkcja stała się nie opłacalna bo koszt produkcji jest wyższy niż przychód...
0
@Kgorecki2500 Partia Razem a Nowa Lewica to jest całkiem coś innego. Nowa Lewica to koalicja 3 partii lewicowych. Koalicja Obywatelska to najzwyczajniej PO która musiała zrobić rebranding i wchłonęła kilka mniejszych partii bo im poparcie spadło do 15% w pewnym momencie.
Dam Ci porównanie, partia Razem ma około 3k członków, IPL w której jest Nowacka ma ich 69. Platforma Obywatelska ma natomiast członków 25k.
0
@Kgorecki2500 Mhmm a Zbigniew Ziobro wcale nie jest z PiS prawda? Jest z Suwerennej Polski, a to że startował z jednej listy wyborczej i wszyscy wiedzą że to dokładnie to samo co PiS to nie ma znaczenia. Koalicja Obywatelska = PO i jeśli twierdzisz inaczej to zwyczajnie sam się okłamujesz.
1
@Cochise Nowacka jest z PO i to ja napisałem że nikt z PO nie przyjdzie, nie wierzę w to. Przyjdą dopiero kiedy zaczną im słupki spadać bo o to w tym chodzi. Polityk któremu rośnie poparcie a do tego jest w rządzie, nie wystawi się na trudne pytania i długą rozmowę bo nic z tego mieć nie będzie, może jedynie stracić.
0
@Cochise należy do struktur koalicji obywatelskiej czyli PO plus przystawki, startowała z jednej listy PO.
0
@Cochise Żukowska nie jest ani z platformy ani nie jest w rządzie i akurat ona to poszłaby wszędzie.
8
@Cochise W kwestii zaproszeń to raczej Nowacka nie przyjdzie. Nikt z PO tego nie zrobi bo im się nie opłaca, mają za wiele do stracenia, dodatkowo, nie przychodząc do K0 będą pozycjonować kanał jako ten prawicowy, będą mówić "widzicie? sami prawacy tam występują, ciągle PiS i Konfa"
0
@karolszymek Ale czego Ty oczekujesz? Że w 2 godzinnej rozmowie będzie przerywał i opluwał swojego gościa? W tych rozmowach chodzi o to żeby dać się wypowiedzieć drugiej stronie, zadać kilka niewygodnych pytań a nie cisnąć drugą stronę jak kupę łajna. Daj mi przykład jednego programu w formacie ponad 40 minutowym gdzie prowadzący gniecie swojego rozmówce. No chyba że dla Ciebie przykładem dziennikarstwa jest np Stokrotka, czyli osoba do której bardziej pasuje określenie propagandystka która prowadzi pato wywiady, w których przerywa ciągle rozmówcy, zadaje pytania z tezą i wałkuje tematy które były przerobione milion razy.
5
@mcsarna Ja ogólnie nie trawię pisu ale z całej tej bandy złodziei akurat Czarnek, moim zdaniem, w wywiadach zawsze się dobrze prezentuje. W ogóle pomimo tego że na mównicy często robi cyrk to ten facet naprawdę nie jest z pierwszej lepszej łapanki. Oczywiście można się z nim nie zgadzać, ja np się nie zgadzam, ministrem edukacji był fatalnym ale wypowiadać się umie i ogólnie jeśli chodzi o polskich polityków to jest niestety topka. I bardziej niż komplement dla Czarnka to jest krytyka reszty, że facet który zasłynął wprowadzeniem "hitu" potrafi lepiej wypaść niż 90% posłów.
0
@bartas97 Czy Ty sobie zdajesz sprawę co oznacza 100% praw do wizerunku po stronie zawodnika? Otóż bardzo dużo, każdy udział Mbappe w kampanii reklamowej będzie wymagał osobnej umowy z francuzem. Efekt tego będzie taki że sponsor nie zapłaci więcej za slot na koszulce czy reklamę bo nie dostanie Kyliana. Kross czy Modric nie mają praw do wizerunku, czyli jak klub im każe zrobić reklamę to grzecznie idą i nic z tego nie mają.
0
@Greenalley a w dupie mam już to ciągłe szanowanie legend. Koeman jest legendą i co? Jak psa go wszyscy potraktowali, a facet przyszedł w najtrudniejszym momencie w historii klubu. Koeman nie Xavi. Holender przyszedł po 8:2 z Bayernem, kazali mu odpalić Suareza, dostał zero transferu, w połowie pierwszego sezonu odszedł prezydent klubu, Koeman robił za rzecznika. Potem go okłamali i odszedł Messi, znowu miał zero transferów, do tego kontuzje Pedriego i Dembele i potem co? Został zwolniony. Przyszedł największy Cule świata i dostał 300mln na transfery, masę wartościowych wypożyczeń i gramy takie gówno że drużyna Setiena tak źle nie grała ale jego krytykować nie można za to jechanie z Koemanem jest spoko.
0
@Greenalley tak nas blokowali ze zarejestrowaliśmy Roque, jesli Czapi zrezygnuje ze swojej kasy, przecież taki Cule jak on na bank zrezygnuje, tu chodzi o miłość do klubu to mamy kupe kasy na dobrego trenera. A jeśli nie zrezygnuje to mamy Rafe Marqueza, Czapi jest cienki jak siki pająka. Najgorszy szkoleniowiec od Setiena, nawet Koeman był lepszy tylko Holender w odróżnieniu od Xaviego nie dostał 300 baniek na transfery.
0
@Pawlak1992 obejrzałem Xaviniete, chciałbym powiedzieć że polecam ale jeżeli nie lubisz machizmu to odradzam.